Cbbdf82a190ae250b7874ede47c48df255c28237_small

Blažej Štěpán


for life

Skupina Nadšenci 3B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 0 0 0 0 0.00%
2019/2020 33 23 7 8 69.70%
2018/2019 28 18 10 2 64.29%
2017/2018 39 18 21 9 46.15%
2016/2017 45 32 13 5 71.11%
2015/2016 46 23 20 6 50.00%
2014/2015 44 23 21 4 52.27%
Letní badmintonování 2014 8 3 3 2 37.50%
2013/2014 28 18 10 0 64.29%
Celkem: 271 158 105 36 58.30%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 6 4 2 0 66.67%
2018/2019 12 9 3 0 75.00%
2017/2018 12 7 4 0 58.33%
2016/2017 18 9 7 0 50.00%
2015/2016 23 13 8 0 56.52%
2014/2015 12 7 4 0 58.33%
Celkem: 83 49 28 0 59.04%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Němček David
Říjen Hrabec Tomáš
Říjen Kaňok Robin
Říjen Procáková Eva
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Habrnál Libor Sc:2
Červenec-Srpen Pavlačik Ondrej Sc:Sc
Červenec-Srpen Šefčík Petr Sc:2
Červenec-Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Březen-Červen Ščigel Jiří Sc:2
Březen-Červen Litschmann Aleš Sc:Sc
Březen-Červen Chylík Lukáš 2:0
Březen-Červen Maceček Jan Sc:Sc
Únor Pustka Jiri 0:2
Únor Padrta Karel Sc:2
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Únor Telecký Tomáš 2:0
Leden Serbus Michal 2:0
Leden Chylík Lukáš 1:2
Leden Kubáček Vojtěch 2:Sc
Leden Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Smékal Petr 2:Sc
Prosinec Serbus Michal 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Prosinec Vildomcová Lucie 2:0
Listopad Kofránek Radim 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Kutěj Honza 2:1 1
Listopad Kříž Dušan 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Cinkraut Jakub Sc:2 1
Říjen Hrabcová Jana 2:0
Říjen Novák Luboš 2:0
Říjen Pernica Josef 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Neubauer Jaroslav 2:1
Září Bolom Fabio 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vašíček Josef 2:0
Červenec/Srpen Sabolčák Peter 2:Sc
Červenec/Srpen Kofránek Radim 2:1
Červenec/Srpen Hrabcová Jana 2:Sc
Červen Lembard Tomáš 2:0
Červen Václavík Petr 2:1
Červen Kalvar Tomáš 2:0
Červen Matulová Táňa 2:1
Leden Hošek Pavel 1:2
Leden Bystroň Jan Sc:2
Leden Maceček Jan 1:2
Leden Trnka Tomáš 0:2
Prosinec Rucký Daniel 2:1
Prosinec Krkoška Libor 2:1
Prosinec Třos Milan 2:Sc
Prosinec Koval Slávek 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 2:1
Listopad Li Fusheng 2:1
Listopad Adamec Lukáš 2:Sc
Listopad Krkoška Libor 2:1
Říjen Pustka Jiri 2:0
Říjen Pelikán Aleš Sc:2
Říjen Bembenek Pavel 0:2
Říjen Minařík František 2:Sc 1
Září Trojek Igor 2:0
Září Fousek Roman 0:2
Září Pelikán Aleš 1:2
Září Oswald Petr 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec / Srpen Gulas Jan 1:2
Červenec / Srpen Broulík Aleš 2:Sc
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 1:2
Červen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Panak Petr 2:Sc 1
Červen Krejčí Martin 2:0
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Minařík František 2:0
Březen Kozelský Martin Sc:2
Březen Pustka Jiri Sc:2
Březen Fousek Roman Sc:2
Březen Třos Milan Sc:2
Únor Horkel Petr 2:Sc
Únor Pustka Jiri 2:Sc
Únor Pelikán Aleš 2:Sc
Únor Krkoška Libor 0:2
Leden Panak Petr 2:0
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Chylík Lukáš 0:2
Leden Kvíčala Petr 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Prosinec Chylík Lukáš 2:0
Prosinec Kvíčala Petr 0:2
Prosinec Fajmon Jan 2:Sc
Listopad Trnka Tomáš 0:2
Listopad Czepiec Marian 0:2
Listopad Třos Milan 1:2
Listopad Fajmon Jan 2:Sc
Říjen Fajmon Jan 2:0
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Verner Adam 2:0
Říjen Kvíčala Petr 2:0
Září Hopp Petr Sc:2
Září Karas Tomáš Sc:2
Září Chylík Lukáš Sc:2
Září Li Fusheng Sc:2
Září Novosad Martin Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Litschmann Aleš 2:0
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červenec/Srpen Májová Renáta 2:0
Červenec/Srpen Padrta Karel 2:Sc
Červen Stočes Jan 2:0
Červen Moják Petr 2:0
Červen Pretsch Dalibor 2:0
Červen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Riedl Michal Sc:2
Květen Czepiec Marian Sc:2
Květen Chylík Lukáš Sc:2
Květen Litschmann Aleš Sc:2
Duben Fousek Roman 0:2
Duben Spáčil Lukáš 1:2
Duben Krkoška Libor 2:1
Duben Grohman Stanislav 2:0
Březen Riedl Michal 2:1
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Kubíček Michal 2:0
Březen Kolondra Vítězslav 2:0
Březen Miler Ctirad 2:0
Únor Czepiec Marian 2:0
Únor Kříž Petr 1:2
Únor Holman Vít 2:0
Únor Rohovský Petr 2:1
Leden Miler Ctirad 2:1
Leden Kotásek Mirek 2:0
Leden Bolom Fabio 2:0
Leden Vokál Daniel 2:0
Prosinec Máj Tomáš 2:0
Prosinec Kříž Petr Sc:2
Prosinec Májová Renáta 2:1
Prosinec Macura Jiří 0:2
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Krejčí Martin 2:1
Listopad Klečková Stanislava 2:1
Říjen Šmíd Petr 2:0
Říjen Hrabec Tomáš 2:Sc
Říjen Szarowski Zbyněk 0:2
Říjen Cvitanovič Alena 2:Sc
Září Pustka Jiri 0:2
Září Kolondra Vítězslav 2:1
Září Krejčí Martin 1:2
Září Klečková Stanislava 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 2:1
Červenec / Srpen Václavek Martin 2:0
Červenec / Srpen Kahún Patrik 2:0
Červenec / Srpen Malik Petr 2:Sc
Červen Kučera Martin 1:2
Červen Pešl Vít Sc:Sc
Červen Cvitanovič Alena 0:2
Červen Lalík David 2:Sc
Květen Spáčil Lukáš Sc:2
Květen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Hanzl Jan Sc:2
Květen Hajný Jan Sc:2
Duben Pretsch Dalibor 2:Sc
Duben Szarowski Zbyněk 2:Sc
Duben Pešl Vít 2:0
Duben Oborný Tomáš 0:2
Březen Hanzl Jan 0:2
Březen Májová Renáta 2:Sc
Březen Huňka Jindřich 2:0
Březen Záveský Petr 2:Sc
Březen Kubíček Michal 2:1
Únor Hála Martin 1:2
Únor Franek Pavel 0:2
Únor Pretsch Dalibor 0:2
Únor Porubský Martin 0:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:Sc
Leden Janoš Petr 1:2
Leden Petruška Kamil 2:Sc
Leden Merta Marek 2:Sc
Prosinec Miler Ctirad 2:Sc
Prosinec Merta Marek 2:Sc
Prosinec Pustka Jiri 0:2
Prosinec Kolbábek Jakub 2:Sc
Prosinec Macura Jiří 1:2
Listopad Kříž Dušan Sc:Sc
Listopad Klečková Stanislava 0:2
Listopad Kolbábek Jakub Sc:Sc
Listopad Horčičák Tomáš 0:2
Říjen Klečková Stanislava 2:1
Říjen Kostka Zdeněk 1:2
Říjen Májová Renáta 1:2
Říjen Kolondra Vítězslav 2:1
Září Chrenová Karina 2:0
Září Hrnčárková Zuzana 2:0
Září Lalík David 2:Sc
Září Porubský Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kuras Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec / Srpen Závada Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červen Herejk Zdeněk 2:1
Červen Záveský Petr 2:0
Červen Lalík David 1:2
Červen Horčičák Tomáš 2:1
Květen Slíva Radim 2:1
Květen Krejčí Martin 2:1
Květen Kňazovčík Jan 2:1
Květen Závada Tomáš 0:2
Duben Kubulus Tomáš 2:1
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Horčičák Tomáš 2:1
Duben Hajný Jan 0:2
Březen Drbal Martin 2:0
Březen Václavek Martin 2:0
Březen Pala Přemysl 2:0
Březen Závada Tomáš 1:2
Únor Kubulus Tomáš 2:0
Únor Merta Marek 0:2
Únor Beck Jiří 2:0
Únor Vlček Jaroslav 0:2
Leden Kučerová Iveta 2:1
Leden Bolom Fabio 2:1
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc
Leden Hrnčárková Zuzana 2:0
Prosinec Horčičák Tomáš 0:2
Prosinec Fuks Petr 2:0
Prosinec Bajger Jindřich 1:2
Prosinec Losovský Martin 2:Sc
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Listopad Kolondra Vítězslav 0:2
Listopad Májová Renáta 1:2
Listopad Budiš Pavel 1:2
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Ludvik Lukáš 2:0
Říjen Kubáček Vojtěch 2:1
Říjen Holain Jan 0:2
Září Hrnčárková Zuzana Sc:2
Září Marec Ján Sc:2
Září Guznar Jan Sc:2
Září Chrenová Karina Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Halfar Pavel Sc:Sc
Srpen Klečková Stanislava 0:2
Srpen Máj Tomáš 0:2
Srpen Bakeš Radim 1:2
Červenec Marec Ján 2:0
Červenec Procáková Eva Sc:Sc
Červenec Kleibertová Věra 2:0
Červenec Buglová Tereza 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pavlík Libor 2:0
Červen Porubský Martin 2:0
Červen Gembík Michal 2:0
Červen Bolom Fabio 2:1
Květen Plachký Jakub 2:Sc
Květen Mlčák Stanislav 1:2
Květen Fuks Petr 1:2
Květen Branc Petr 0:2
Duben Herejk Zdeněk 2:0
Duben Hrnčárková Zuzana 2:0
Duben Buglová Tereza 2:0
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Březen Horčičák Tomáš 2:0
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Březen Setlová Petra 1:2
Březen Seidler Přemysl 1:2
Únor Papcun Petr 2:0
Únor Mikulecký Oldřich 2:1
Únor Naar Lukáš 1:2
Únor Kahaj Libor 2:0
Leden Horčičák Tomáš 2:Sc 1
Leden Klimscha Dominik 0:2
Leden Broulík Aleš 1:2
Leden Branc Petr 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 2:1
Prosinec Němec Pavel 2:0
Prosinec Mayerová Petra 2:0
Prosinec Marec Ján 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pavlačik Ondrej 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Bonobo Milan 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Lusczak Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Soban David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Franek Pavel 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruzík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Bystroň Jan 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Janča Martin 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Fojtík Radim 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Hromada Jiří 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Marsín Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Poštulka Štěpán 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Dolkoš Dominik 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Merta Marek 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Seidler Přemysl 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Demel Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Vitásek Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Kolek Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Fousek Roman 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Hruzík Lukáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Janča Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Bedrlíková Adéla 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Kovář Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Czepiec Marian 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B 2017 Koval Slávek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kiszka Bogdan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašíček Karel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Vašek Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Holain Jiří 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Meier Vladimir 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kaloč Marek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Stoczek Radek 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Kořená Michaela 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrabec Radomír 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Seidler Přemysl 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Panak Petr 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášek Radim 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Priesol Daniel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubiczek Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hon Luděk 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Lasák Dominik 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Pelikán Aleš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Herejk Zdeněk 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Krejčí Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Botor Milan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Slíva Přemysl 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Mičánek David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Pulcer Pavel 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Vadas Jaroslav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2