Avatars_small

Plichta Tomas

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 36 22 13 1 61.11%
2022/2023 46 32 14 3 69.57%
2021/2022 17 13 4 0 76.47%
Celkem: 99 67 31 4 67.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Herudek Erik 2:0
Květen Šrajer Jan 2:0
Květen Filipčík Pavel
Květen Sukeník Vladimír 2:1
Duben Herudek Erik 1:2
Duben Hric Jan 0:2
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Frydrychova Jana 2:1
Březen Moravec Petr 2:0
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Březen Kutěj Honza 2:1 1
Březen Kňazovčík Jan 2:0
Únor Filipčík Pavel 2:0
Únor Koval Jiří 2:0
Únor Vychodil Tomáš 2:0
Únor Maceček Jan 2:0
Únor Holibka Albert 1:2
Leden Moravec Petr 2:0
Leden Maceček Jan Sc:Sc
Leden Šrajer Jan 2:1
Leden Litschmann Aleš 2:Sc
Prosinec Šrajer Jan 1:2
Prosinec Majkus Filip 2:0
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Prosinec Litschmann Aleš 1:2
Listopad Krkoška Libor 2:0
Listopad Pekárek Nikolas 0:2
Listopad Majkus Filip 1:2
Listopad Kutěj Honza 2:1 1
Říjen Faruzel Petr 0:2
Říjen Hric Jan 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Filipčík Pavel 2:1
Září Majkus Filip 2:0
Září Pískala Jan 2:0
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Kičmer Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kičmer Jan 2:0
Červenec - srpen Gombos Dušan 0:2
Červenec - srpen Moravec Petr 2:0
Červenec - srpen Oborný Tomáš 2:0
Červenec - srpen Gulas Jan 0:2
Červen Faruzel Petr 0:2
Červen Kičmer Jan 2:0
Červen Hric Jan 0:2
Červen Kiszka Bogdan 0:2
Květen Pustka Jiri 2:0
Květen Waliszewski Petr 1:2
Květen Hlavatý Jiří 2:Sc
Květen Holibka Albert 2:Sc
Duben Světelský Daniel 0:2
Duben Moravec Petr 2:0
Duben Sukeník Vladimír 2:1
Duben Kutěj Honza 2:Sc
Březen Vychodil Tomáš Sc:2
Březen Holibka Albert Sc:2
Březen Mironidis Radek 2:0
Březen Vašíček Josef Sc:2
Únor Světelský Daniel 2:0
Únor Mironidis Radek 2:1
Únor Moravec Petr 2:1
Únor Vašíček Josef 2:0
Leden Vychodil Tomáš 2:1
Leden Pretsch Dalibor 0:2
Leden Frydrychova Jana 2:0
Leden Šlejmar Radek 0:2
Prosinec Lam Tung Luu 2:Sc
Prosinec Šlejmar Radek 0:2
Prosinec Dolkoš Dominik 2:Sc
Prosinec Kubáček Vojtěch 2:0
Listopad Čech Lumír 2:0
Listopad Koběluš Jaromír 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:Sc
Říjen Plíhal Filip 2:0
Říjen Pustka Martin 2:0
Říjen Kowalczyk Jan 2:0
Říjen Pekárek Nikolas 2:1
Září Schreier Petr 2:0
Září Meier Vladimir 2:Sc
Září Šrajer Jan 2:0
Září Šlejmar Radek 1:2
Září Ston Kamil 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kiszka Bogdan 0:2
Červenec - srpen Blažej Štěpán 0:2
Červenec - srpen Mikuláš David 2:Sc
Červenec - srpen Třos Milan 2:Sc
Červen Koval Jiří 2:1
Červen Kutěj Honza 2:1 2
Červen Novák Luboš 2:1
Červen Lafek Jiří 2:1
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Grulich Ladislav 2:0
Květen Kasinec Tomáš 2:0
Květen Konkolský Roman 2:0
Duben Kalvar Matěj 2:1
Duben Strzelec Jan 2:0
Duben Mironidis Radek 1:2
Duben Kubáček Vojtěch 0:2
Duben Holman Vít 2:0