Avatars_small

Habrnál Libor

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 43 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 18 11 7 0 61.11%
2020/2021 8 3 1 4 37.50%
2019/2020 34 26 8 0 76.47%
Zkušební kola 12 5 3 4 41.67%
Celkem: 72 45 19 8 62.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Waliszewski Petr 2:0
Leden Filipčík Pavel
Leden Palenčík Matúš
Leden Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Jamka Roman 1:2
Prosinec Gulas Jan 2:Sc
Listopad Dolkoš Dominik 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:Sc
Listopad Maceček Jan 2:1
Listopad Třos Milan 2:0
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Waliszewski Petr 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Pustka Jiri 0:2
Září Vychodil Tomáš 2:0
Září Pavlačik Ondrej 2:0
Září Kaňok Robin 2:Sc
Září Černoch Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Krkoška Libor Sc:Sc
Říjen - Červen Hošek Pavel Sc:Sc
Říjen - Červen Pustka Jiri Sc:Sc
Říjen - Červen Maceček Jan Sc:Sc
Září Frydrychova Jana 2:1
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Sukeník Vladimír 2:0
Září Holásek Ladislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec-Srpen Blažej Štěpán 2:Sc
Červenec-Srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec-Srpen Pavlačik Ondrej 2:0
Březen-Červen Minarčík Tomáš 2:Sc
Březen-Červen Kolmáš petr 2:0
Březen-Červen Kňazovčík Jan 1:2
Březen-Červen Švábek Michal 2:0
Únor Holásek Ladislav 0:2
Únor Sukeník Vladimír 2:1
Únor Hruzík Lukáš 2:Sc 3
Únor Vildomcová Lucie 2:1
Leden Pavlačik Ondrej 2:0
Leden Pácal Miloslav 2:1
Leden Švábek Michal 2:1
Leden Lyko Pavel 2:0
Prosinec Sukeník Vladimír 1:2
Prosinec Vychodil Tomáš 1:2
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Prosinec Čech Lumír 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Listopad Tomíček Lukáš 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Vildomcová Lucie 0:2
Listopad Neubauer Jaroslav 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Doleček Jiří 2:0
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Září Sukeník Vladimír 2:0
Září Langová Lucie 2:Sc
Září Kofránek Radim 2:1
Září Kubínek Jiří 2:0
Září Augustin Michal 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bajgar Lukáš 2:Sc
Listopad Setlová Petra 2:0
Listopad Kubínek David 2:Sc
Listopad Stuchlík Miloš Sc:Sc
Říjen Vlček Dobroslav 2:Sc
Říjen Karpeta Petr 0:2
Říjen Doležal Ondřej 0:2
Říjen Bartosz Tomáš Sc:Sc
Září Marsín Petr 2:Sc
Září Setlová Petra Sc:Sc
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Marec Ján Sc:Sc