Avatars_small

Habrnál Libor

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 35 17 18 0 48.57%
2022/2023 44 24 20 1 54.55%
2021/2022 44 27 17 1 61.36%
2020/2021 8 3 1 4 37.50%
2019/2020 34 26 8 0 76.47%
Zkušební kola 12 5 3 4 41.67%
Celkem: 177 102 67 10 57.63%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Demel Ondřej
Květen Pretsch Dalibor 2:0
Květen Hric Jan
Květen Bembenek Pavel
Duben Drtil Tomáš 1:2
Duben Pindur Petr 0:2
Duben Sviták Jakub 0:2
Duben Michalský Martin 0:2
Březen Gottwald Tomáš 0:2
Březen Zeman Marek 0:2
Březen Juračka Robert 0:2
Březen Czepiec Marian 2:0
Únor Faruzel Petr 2:0
Únor Ptáček Josef 2:Sc
Únor Czepiec Marian 0:2
Únor Zeman Marek 0:2
Leden Czepiec Marian 0:2
Leden Pindur Petr 2:1
Leden Hopp Petr 2:Sc
Leden Pudich Dalibor 2:1
Prosinec Fréhar Radim 2:1
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Světelský Daniel 2:1
Prosinec Janošek Radim 2:Sc
Listopad Koval Jiří 2:1
Listopad Blažej Štěpán 0:2
Listopad Ston Kamil 2:1
Listopad Sukeník Vladimír 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:1
Říjen Fréhar Radim 0:2
Říjen Pudich Dalibor 0:2
Říjen Herudek Erik 2:Sc
Říjen Telecký Tomáš 0:2
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Juračka Robert 2:0
Září Janošek Radim 2:0
Září Franek Pavel 1:2
Září Benda Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kiszka Bogdan 2:1
Červenec - srpen Fréhar Radim 2:0
Červenec - srpen Pustka Jiri 2:Sc
Červenec - srpen Tourek Jaroslav 2:Sc
Červen Hanzl Jan 0:2
Červen Zeman Marek 0:2
Červen Procák Vladimír 2:0
Červen Oswald Petr 1:2
Květen Janošek Radim 1:2
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Procák Vladimír 2:1
Květen Demel Ondřej 2:0
Duben Procák Vladimír 2:1
Duben Palenčík Matúš 2:Sc
Duben Waliszewski Petr 2:1
Duben Kňazovčík Jan 2:0
Březen Frydrychova Jana 2:0
Březen Pretsch Dalibor 2:1
Březen Šlejmar Radek 0:2
Březen Kiszka Bogdan 0:2
Únor Šefčík Petr 1:2
Únor Oswald Petr Sc:2
Únor Kaňok Robin 0:2
Únor Šlejmar Radek 2:0
Leden Faruzel Petr 1:2
Leden Žeravík David 2:1
Leden Oswald Petr 0:2
Leden Pindur Petr 0:2
Prosinec Gottwald Tomáš 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej 1:2
Prosinec Juračka Robert 1:2
Prosinec Hanzl Jan 2:Sc
Listopad Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Czepiec Marian 2:1
Listopad Gottwald Tomáš 0:2
Listopad Hric Jan 2:Sc
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Streit Vladislav 0:2
Říjen Pindur Petr 2:0
Říjen Palenčík Matúš 2:1
Září Demel Ondřej 2:1
Září Oborný Tomáš 2:1
Září Franek Pavel 1:2
Září Gombos Dušan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Herudek Erik 1:2
Červenec - srpen Michalský Martin 0:2
Červenec - srpen Fajmon Jan 2:Sc
Červenec - srpen Kaňok Robin 2:Sc
Červen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Franek Pavel 1:2
Červen Žeravík David 0:2
Červen Li Fusheng 2:0
Květen Žeravík David 2:1
Květen Pindur Petr 0:2
Květen Hanzl Jan 0:2
Květen Kaňok Robin 0:2
Duben Tourek Jaroslav 2:Sc
Duben Drtil Tomáš 2:1
Duben Filipčík Pavel 2:0
Duben Třos Milan 2:0
Březen Žeravík David 1:2 1
Březen Blažej Štěpán 2:Sc
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Pustka Jiri 2:1
Únor Hric Jan 2:0
Únor Faruzel Petr 2:1
Únor Palenčík Matúš 2:0
Únor Li Fusheng 2:1
Leden Waliszewski Petr 2:0
Leden Filipčík Pavel Sc:2
Leden Palenčík Matúš 2:1
Leden Drtil Tomáš 0:2
Prosinec Třos Milan 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Jamka Roman 1:2
Prosinec Gulas Jan 2:Sc
Listopad Dolkoš Dominik 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:Sc
Listopad Maceček Jan 2:1
Listopad Třos Milan 2:0
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Waliszewski Petr 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Pustka Jiri 0:2
Září Vychodil Tomáš 2:0
Září Pavlačik Ondrej 2:0
Září Kaňok Robin 2:Sc
Září Černoch Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Krkoška Libor Sc:Sc
Říjen - Červen Hošek Pavel Sc:Sc
Říjen - Červen Pustka Jiri Sc:Sc
Říjen - Červen Maceček Jan Sc:Sc
Září Frydrychova Jana 2:1
Září Kubáček Vojtěch 2:Sc
Září Sukeník Vladimír 2:0
Září Holásek Ladislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Drtil Tomáš 2:Sc
Červenec-Srpen Blažej Štěpán 2:Sc
Červenec-Srpen Šefčík Petr 0:2
Červenec-Srpen Pavlačik Ondrej 2:0
Březen-Červen Minarčík Tomáš 2:Sc
Březen-Červen Kolmáš petr 2:0
Březen-Červen Kňazovčík Jan 1:2
Březen-Červen Švábek Michal 2:0
Únor Holásek Ladislav 0:2
Únor Sukeník Vladimír 2:1
Únor Hruzík Lukáš 2:Sc 3
Únor Vildomcová Lucie 2:1
Leden Pavlačik Ondrej 2:0
Leden Pácal Miloslav 2:1
Leden Švábek Michal 2:1
Leden Lyko Pavel 2:0
Prosinec Sukeník Vladimír 1:2
Prosinec Vychodil Tomáš 1:2
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Prosinec Čech Lumír 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 0:2
Listopad Tomíček Lukáš 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Vildomcová Lucie 0:2
Listopad Neubauer Jaroslav 2:0
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Doleček Jiří 2:0
Říjen Kalvar Matěj 2:0
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Září Sukeník Vladimír 2:0
Září Langová Lucie 2:Sc
Září Kofránek Radim 2:1
Září Kubínek Jiří 2:0
Září Augustin Michal 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bajgar Lukáš 2:Sc
Listopad Setlová Petra 2:0
Listopad Kubínek David 2:Sc
Listopad Stuchlík Miloš Sc:Sc
Říjen Vlček Dobroslav 2:Sc
Říjen Karpeta Petr 0:2
Říjen Doležal Ondřej 0:2
Říjen Bartosz Tomáš Sc:Sc
Září Marsín Petr 2:Sc
Září Setlová Petra Sc:Sc
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Marec Ján Sc:Sc