Avatars_small

Sabolčák Peter

Skupina Nadšenci 2B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 39 15 24 22 38.46%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 12 2 10 0 16.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Blažej Štěpán Sc:2
Červenec/Srpen Hrabcová Jana Sc:2
Červenec/Srpen Kofránek Radim Sc:2
Červenec/Srpen Vašíček Josef Sc:2
Červen Vojtovič Daniel Sc:2
Červen Holman Vít Sc:2
Červen Cvitanovič Alena Sc:2
Červen Teplan Peter Sc:2
Květen Filipčík Pavel Sc:2
Květen Černoch Petr Sc:2
Květen Stočes Jan Sc:2
Květen Rohovský Petr Sc:2
Duben Mikuláš David Sc:2
Duben Hlavatý Jiří 2:Sc
Duben Maceček Jan Sc:2
Duben Hruzík Lukáš Sc:2
Březen Pretsch Dalibor 2:1
Březen Žeravík David 0:2
Březen Kiszka Bogdan 2:1
Březen Soban David 2:0
Březen Cvitanovič Alena 2:0
Únor Hruzík Lukáš Sc:2
Únor Litschmann Aleš Sc:2
Únor Trnka Tomáš Sc:2
Únor Kňazovčík Jan Sc:2
Leden Černoch Petr 2:0
Leden Bečák Patrik 2:1
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Mikuláš David 2:1
Prosinec Fousek Roman 0:2
Prosinec Procák Vladimír Sc:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Listopad Králová Anna 2:0
Listopad Schwarz Stanislav 2:0
Listopad Němcová Klára Sc:2
Listopad Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Listopad Kalvarová Ivana Sc:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2017/18 Juračka Robert 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Bartl Roman 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Stojka Jiří 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Trojek Igor 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 0:2