C5e8f3034ed8f4ef09bd02e954abf25aaf4b944f_small

Žeravík David

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 41 23 18 2 56.10%
2017/2018 48 22 25 1 45.83%
2016/2017 47 29 18 2 61.70%
Celkem: 136 74 61 5 54.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Li Fusheng
Červenec/Srpen Fajmon Jan
Červenec/Srpen Kaloč Marek
Červenec/Srpen Baldrman Ondřej
Červen Fójcik Tadeusz 0:2
Červen Waliszewski Petr 2:0
Červen Czepiec Marian 0:2 1
Červen Li Fusheng 1:2
Květen Mikuláš David 0:2
Květen Maceček Jan 2:1
Květen Krejčí Martin 2:1
Květen Szarowski Zbyněk 2:1
Duben Černoch Petr 2:1
Duben Szarowski Zbyněk 1:2
Duben Zeman Marek 0:2
Duben Pavlačik Ondrej 2:0
Březen Cvitanovič Alena 2:0
Březen Sabolčák Peter 2:0
Březen Pretsch Dalibor 2:1
Březen Kiszka Bogdan 2:0
Březen Soban David 2:1
Únor Minarčík Tomáš 0:2
Únor Bečák Patrik 2:Sc
Únor Holík Pavel 2:0
Únor Urban František 2:0
Leden Cvitanovič Alena 2:0
Leden Pácal Miloslav 2:0
Leden Čech Lumír 2:0
Leden Prchal Dušan 2:Sc
Prosinec Hric Jan 2:1
Prosinec Šimko Jáchym 1:2
Prosinec Hruška Jakub Sc:2
Prosinec Vašíček Josef Sc:2
Listopad Černoch Petr 2:0
Listopad Kiszka Bogdan 0:2
Listopad Hruška Jakub 2:1
Listopad Hruzík Lukáš 1:2
Říjen Litschmann Aleš 1:2
Říjen Hruzík Lukáš 2:0
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Krejčí Martin 1:2
Září Minařík František 0:2
Září Juračka Robert 0:2
Září Panak Petr 0:2
Září Krejčí Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bečák Patrik 1:2
Červenec / Srpen Vavruša Martin 2:0
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 1:2
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:Sc
Červen Maceček Jan Sc:Sc
Červen Kvíčala Petr 2:1
Červen Telecký Tomáš 2:0
Červen Hošek Pavel 0:2
Červen Procák Vladimír 0:2
Květen Rucký Daniel 1:2
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Moják Petr 2:0
Květen Bečák Patrik 1:2
Duben Litschmann Aleš 0:2
Duben Panak Petr 1:2
Duben Oborný Tomáš 2:0
Duben Szarowski Zbyněk 2:1
Březen Hruška Jakub 2:Sc
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Hruzík Lukáš 2:0
Březen Szarowski Zbyněk 2:1
Únor Travinský Víťa 1:2
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Panak Petr 1:2
Únor Oborný Tomáš 2:0
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Horkel Petr 0:2
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Litschmann Aleš 2:1
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Goldbricht Ivo 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Panak Petr 2:0
Listopad Goldbricht Ivo 0:2
Listopad Novosad Martin 2:0
Listopad Krejčí Martin 2:0
Listopad Adamec Lukáš 2:1
Listopad Maceček Jan 2:Sc
Říjen Adamec Lukáš 2:1
Říjen Verner Adam 2:0
Říjen Blažej Štěpán 2:0
Říjen Kvíčala Petr 1:2
Říjen Fajmon Jan 0:2
Září Oborný Tomáš 0:2
Září Krejčí Martin 0:2
Září Spáčil Lukáš 0:2
Září Fajmon Jan 1:2
Září Riedl Michal 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec/Srpen Soban David 2:Sc
Červenec/Srpen Karas Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Kvíčala Petr 2:1
Červen Kubíček Michal 2:0
Červen Krejčí Martin 1:2
Červen Szarowski Zbyněk 2:1
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Květen Klečková Stanislava 0:2
Květen Urban František 2:0
Květen Pretsch Dalibor 2:0 1
Květen Travinský Víťa 1:2
Duben Chmiel Adam 2:1
Duben Pecuch Jiří 2:0
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Lalík David 2:Sc
Duben Pulcer Pavel 2:0
Březen Klečková Stanislava 0:2
Březen Křístek Vladimír 2:Sc
Březen Krul Tomáš 2:Sc
Březen Szarowski Zbyněk 1:2
Březen Krkoška Libor 1:2
Únor Maceček Jan Sc:2
Únor Oborný Tomáš 0:2
Únor Kusin Patrik Sc:2
Únor Hlavatý Jiří 0:2
Leden Travinský Víťa 2:0
Leden Pretsch Dalibor 2:Sc
Leden Macura Jiří 2:Sc
Leden Czepiec Marian 2:0
Prosinec Rohovský Petr 0:2
Prosinec Miler Ctirad 2:1 2
Prosinec Bakeš Radim 2:1
Prosinec Fajmon Jan 2:0
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Listopad Kříž Petr 2:1
Listopad Renz Vojtěch 2:1
Listopad Chylík Lukáš 0:2
Říjen Májová Renáta 2:0
Říjen Kňazovčík Jan 2:1
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Říjen Janoš Petr 0:2
Říjen Krejčí Martin 2:0
Září Porubský Martin 2:Sc
Září Vlosinský Jiří 1:2
Září Skácel Petr 2:Sc
Září Horkel Petr 1:2