Avatars_small

Vychodil Tomáš


preferuji RIDERU

Skupina Jednotlivci A
Pohlaví muž
Věk 59 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 4 1 0 80.00%
2019/2020 35 26 9 0 74.29%
2018/2019 44 29 14 1 65.91%
2017/2018 24 21 3 0 87.50%
Celkem: 108 80 27 1 74.07%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 6 3 3 0 50.00%
2019/2020 36 15 20 0 41.67%
2018/2019 57 18 38 0 31.58%
Celkem: 99 36 61 0 36.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Herudek Erik
Říjen Procák Vladimír
Říjen Holásek Ladislav
Říjen Drtil Tomáš 2:Sc
Září Hlavatý Jiří 2:1
Září Kutěj Honza 2:Sc
Září Krkoška Libor 1:2
Září Kořená Michaela 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kofránek Radim 2:Sc
Červenec-Srpen Holaň Filip 2:1
Červenec-Srpen Popek Roman 2:0
Červenec-Srpen Vašíček Josef 2:0
Březen-Červen Maršíková Lenka 2:Sc
Březen-Červen Holík Pavel 2:Sc
Březen-Červen Štefek Martin 2:0
Březen-Červen Urban František 2:1
Únor Holík Pavel 1:2
Únor Švábek Michal 0:2
Únor Krkoška Libor 1:2
Únor Kutěj Honza 2:Sc 1
Leden Kříž Dušan 0:2
Leden Urban František 2:0
Leden Kutěj Honza 2:0
Leden Bárová Petra 2:0
Leden Holman Vít 2:0
Prosinec Čech Lumír 2:1
Prosinec Habrnál Libor 2:1
Prosinec Sukeník Vladimír 2:0
Prosinec Cinkraut Jakub 1:2
Prosinec Holásek Ladislav 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Frydrychova Jana 2:1
Říjen Frydrychova Jana 2:1
Říjen Sepeši Marian 2:0
Říjen Kutěj Honza 1:2 1
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 1:2
Září Serbus Michal 2:1
Září Pácal Miloslav 2:0
Září Vildomcová Lucie 2:0
Září Holman Vít 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Sukeník Vladimír 2:0
Červenec/Srpen Rohovský Petr 0:2
Červenec/Srpen Hruška Jakub 0:2
Červenec/Srpen Stočes Jan 0:2
Červen Wojkowský Radim 2:Sc
Červen Prchal Dušan 2:0
Červen Gelnar Roman 2:Sc
Červen Pavlačik Ondrej 2:Sc
Květen Kalvar Matěj 2:0
Květen Koběluš Jaromír 2:0
Květen Pernica Josef 2:0
Květen Michel Lukáš 2:0
Duben Václavík Marek 1:2
Duben Kubíček Michal 0:2
Duben Kalvar Matěj 2:1
Duben Rohovský Petr 1:2
Březen Prchal Dušan 2:0
Březen Bečák Patrik 2:Sc
Březen Pernica Josef 2:0
Březen Urban František 2:0
Únor Filipčík Pavel 1:2
Únor Hric Jan 1:2
Únor Kutěj Honza 1:2 1
Únor Hruška Jakub 0:2
Leden Grochal Lumír 2:0
Leden Minarčík Tomáš 2:0
Leden Vildomcová Lucie 2:0
Leden Novák Luboš 2:0
Prosinec Kutěj Honza 0:2 1
Prosinec Mikuláš David 1:2
Prosinec Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Kaloč Marek 0:2
Listopad Václavík Petr 2:0
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Listopad Cvitanovič Alena 2:1
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Říjen Kaloč Libor 2:0
Říjen Václavík Petr 2:0
Říjen Lembard Tomáš 2:0
Říjen Kučera Jan 2:0
Září Serbus Michal 2:0
Září Bartecká Jana 2:Sc
Září Kalvarová Ivana 2:0
Září Kutěj Honza Sc:Sc 7
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Botor Milan 2:Sc
Červenec / Srpen Pecuch Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Chovanec Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Hruzík Lukáš 0:2
Červen Horáková Tereza 0:2
Červen Koběluš Jaromír 2:0
Červen Vašíček Josef 2:0
Červen Li Fusheng 2:0
Květen Hájek Jiří 2:0
Květen Nociar Lukáš 2:0
Květen Kalvar Matěj 2:0
Květen Dolkoš Dominik 2:0
Duben Kromer Pavel 2:0
Duben Vančura Martin 2:0
Duben Šulc Zbyněk 2:0
Duben Volný Martin 2:0
Březen Marec Ján 2:0
Březen Koběluš Jaromír 2:0
Březen Maťovka Marek 2:0
Březen Václavek Martin 2:Sc
Únor Doubek Jan 2:0
Únor Koběluš Jaromír 2:0
Únor Vildomcová Lucie 2:0
Únor Volný Martin 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Procák Vladimír 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Do Tuan Minh 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 koňař michal 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Vyvial Lukas 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY 2020/21 Durčák Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Krasny Petr 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Hruzík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY 2019/20 Solanský Petr 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Grussmannová Jana 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Herudek Erik 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Padrta Karel 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY 2019/20 Fojtík Radim 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Vildomcová Lucie 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Teplan Peter 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Pilch Tomáš 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Franek Pavel 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY 2019/20 Faruzel Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Kičmer Jan 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Marsín Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Holman Vít 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Šotola Roman 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY 2019/20 Benda Michal 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Novák Luboš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Botor Milan 2:0
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Juračka Robert 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY B 2019/20 Hruzík Lukáš 0:2
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Lindovská Zuzana 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Kříž Martin 2:0
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Franek Pavel 1:1
Ostravský kanár - 1. SINGLY B 2019/20 Poštulka Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Grussmannová Jana 2:0
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Vlček Vojtěch 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY B 2018/19 Richtar Jan 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Hric Jan 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Celárek Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 9. SINGLY A 2018/19 Vašek Martin 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Bečák Patrik 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Richtar Jan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Harazim David 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY B 2018/19 Ballarin Ondřej 2:0
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Schlauch Radek 1:1
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Kořená Michaela 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Baldrman Ondřej 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Procák Vladimír 0:2
Ostravský kanár - 8. SINGLY A 2018/19 Rutar Filip 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Koběluš Jaromír 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Melčák Jakub 2:0
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY B 2018/19 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Waliszewski Petr 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Šmajstrla Miroslav 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Gulas Jan 0:2
Ostravský kanár - 7. SINGLY A 2018/19 Seidler Přemysl 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Švábek Michal 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Riemel Daniel 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Sládeček Martin 1:1
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2018/19 Schlauch Radek 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Koběluš Jaromír 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Zinglar David 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Herejk Zdeněk 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 ong Roman 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Riemel Daniel 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Novák Luboš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Soban David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Sechra David 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Zbranek Antonín 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Panak Petr 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Koběluš Jaromír 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Drtil Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Herudek Erik 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 ong Roman 1:1
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Cinkraut Jakub 0:2
Ostravský kanár - 3. SINGLY B 2017/18 Holain Jiří 0:2