Avatars_small

Filipčík Pavel

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 44 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 4 3 1 0 75.00%
2018/2019 46 27 18 2 58.70%
2017/2018 46 26 20 3 56.52%
2016/2017 45 22 20 6 48.89%
2015/2016 44 26 17 2 59.09%
2014/2015 30 16 14 1 53.33%
Celkem: 215 120 90 14 55.81%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Szarowski Zbyněk
Říjen Rucký Daniel
Říjen Zeman Marek
Říjen Franek Pavel
Září Rucký Daniel 2:1
Září Pretsch Dalibor 2:Sc
Září Franek Pavel 0:2
Září Hruzík Lukáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červenec/Srpen Hric Jan 2:0
Červenec/Srpen Krejčí Martin 2:1
Červenec/Srpen Třos Milan 2:0
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Riedl Michal 2:Sc
Červen Hric Jan 2:1
Červen Chalupa Vítězslav 2:0
Květen Rohovský Petr 2:0
Květen Sabolčák Peter 2:Sc
Květen Stočes Jan 0:2
Květen Černoch Petr 2:1
Duben Cinkraut Jakub 2:Sc
Duben Koběluš Jaromír 2:0
Duben Kňazovčík Jan 2:1
Duben Gelnar Roman 2:0
Březen Kubíček Michal 2:0
Březen Černoch Petr 1:2
Březen Kňazovčík Jan 1:2
Březen Szarowski Zbyněk 2:1
Únor Vychodil Tomáš 2:1
Únor Kutěj Honza 2:0
Únor Hruška Jakub 2:0
Únor Hric Jan 2:0
Leden Litschmann Aleš 0:2
Leden Kubíček Michal 0:2
Leden Hruška Jakub Sc:Sc
Leden Hruzík Lukáš 2:0
Prosinec Litschmann Aleš 1:2
Prosinec Fousek Roman 0:2
Prosinec Sabolčák Peter 1:2
Prosinec Procák Vladimír Sc:2
Prosinec Franek Pavel 0:2
Listopad Karas Tomáš 0:2
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Říjen Bečák Patrik 2:1
Říjen Kubíček Michal 2:0
Říjen Kiszka Bogdan 2:0
Říjen Fójcik Tadeusz 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Září Černoch Petr 2:0
Září Botor Milan 2:1
Září Hruzík Lukáš 0:2
Září Stočes Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Miler Ctirad 2:Sc
Červenec / Srpen Stočes Jan 0:2
Červenec / Srpen Soban David 2:0
Červenec / Srpen Procházková Iveta 2:0
Červen Faruzel Petr 1:2
Červen Stočes Jan 2:1
Červen Špaňhel Viktor 2:Sc
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Květen Vokál Daniel 1:2
Květen Botor Milan 2:0
Květen Adamec Lukáš 2:1
Květen Stočes Jan 0:2
Duben Nociar Lukáš 2:0
Duben Verner Adam 2:1
Duben Velčovský Adrian 2:0
Duben Hájek Jiří 2:0
Březen Kříž Petr Sc:2
Březen Kňazovčík Jan 0:2
Březen Pecuch Jiří Sc:2
Březen Fójcik Tadeusz Sc:2
Únor Horáková Tereza 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:1
Únor Rohovský Petr 0:2
Únor Hájek Jiří 2:Sc
Leden Hošek Pavel 0:2
Leden Kučerová Martina 2:0
Leden Novosad Martin 2:1
Leden Šindelka Jan 2:Sc
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Horáková Tereza 2:0
Prosinec Kosňovský Radim 2:0
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Franek Pavel 0:2
Listopad Miler Ctirad 2:Sc
Listopad Minařík František 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 2:0
Listopad Kotásek Mirek 2:0
Říjen Krul Tomáš 2:1
Říjen Špaňhel Viktor 2:1
Říjen Šindelka Jan 2:0
Říjen Goldbricht Ivo 0:2
Září Juračka Robert 1:2
Září Kutěj Honza 0:2 2
Září Miler Ctirad 0:2
Září Kubíček Michal 0:2
Září Adamec Lukáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Vlček Jaroslav 2:Sc
Červenec/Srpen Kret Martin 1:2
Červenec/Srpen Švec Rostislav 2:1
Červenec/Srpen Procházková Iveta 2:0
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Pecuch Jiří 2:1
Červen Bakeš Radim 0:2
Červen Juračka Robert 1:2
Květen Ščigel Jiří 0:2
Květen Hruška Jakub Sc:Sc
Květen Vokál Daniel 2:Sc
Květen Kňazovčík Jan 1:2
Duben Grošaft Jiří 2:1
Duben Vančura Martin 2:0
Duben Holman Vít 2:1
Duben Máj Tomáš 1:2
Březen Holman Vít 2:0
Březen Botor Milan 2:0
Březen Procházková Iveta 0:2
Březen Kvíčala Petr 0:2
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Huňka Jindřich 2:Sc
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:1
Leden Máj Tomáš Sc:2
Leden Urban František Sc:2
Leden Chmiel Adam Sc:Sc
Leden Holman Vít Sc:2
Prosinec Špaňhel Viktor Sc:Sc
Prosinec Huňka Jindřich 2:Sc
Prosinec Kubíček Michal 0:2
Prosinec Karas Tomáš 0:2
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Hopp Petr 0:2
Listopad Šmíd Petr 2:1
Listopad Pulcer Pavel 2:Sc
Říjen Macura Jiří 0:2
Říjen Travinský Víťa 2:Sc
Říjen Vokál Daniel 0:2
Říjen Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Adamec Lukáš 0:2
Září Kučerová Martina 2:0
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Voborník Radim 2:Sc
Září Otisk Tomáš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Meier Vladimir 1:2
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 2:Sc
Červenec / Srpen Kučerová Iveta 2:0
Červenec / Srpen Šulc Zbyněk 2:1
Červen Hrčka Libor 2:Sc
Červen Otisk Tomáš 2:Sc
Červen Garba Dušan 1:2
Červen Hrabec Tomáš 2:0
Květen Koval Jiří 2:Sc
Květen Kotásek Mirek 1:2
Květen Václavek Martin 2:1
Květen Fajmon Jan 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 2:Sc
Duben Májová Renáta 2:Sc
Duben Šmíd Petr 2:1
Duben Kučera Martin 0:2
Březen Máj Tomáš 0:2
Březen Kubulus Tomáš 2:1
Březen Vokál Daniel 2:1
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Únor Sobek Jan 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Marec Ján 2:Sc
Únor Hopp Petr 0:2
Leden Kubulus Tomáš 2:0
Leden Garba Dušan 0:2
Leden Vokál Daniel 1:2
Leden Huňka Jindřich Sc:Sc 3
Prosinec Botor Milan 2:Sc
Prosinec Holman Vít 2:0
Prosinec Kubáček Vojtěch 1:2
Prosinec Vojíř Josef 2:0
Listopad Pulcer Pavel 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Horkel Zdeněk Sc:2
Listopad Velek Martin 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Miler Ctirad 0:2
Září Otisk Tomáš 2:1
Září Kleibertová Věra 2:0
Září Kočí Zdeněk 2:Sc
Září Kříž Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horák Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Papcunová Eva 2:0
Červenec / Srpen Tračík Štěpán 2:0
Červenec / Srpen Suchomel Václav 2:Sc
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Červen Kuras Pavel 1:2
Červen Hájek Jiří Sc:2
Červen Martinik Adam 2:Sc
Květen Kříž Petr 0:2
Květen Papcun Petr 2:0
Květen Horčičák Tomáš 0:2
Květen Bolom Fabio 0:2
Duben Němec Pavel 2:0
Duben Chrenová Karina 1:2
Duben Polok Filip 2:0
Duben Guznar Jan 1:2
Březen Beck Jiří 2:1
Březen Tračík Štěpán 2:0
Březen Křižanová Božena 0:2
Březen Bolom Fabio 0:2
Únor Papcun Petr 2:1
Únor Kotásková Kateřina 2:0
Únor Mikeska Jan 2:0
Únor Hrnčárková Zuzana 0:2
Leden Karchňáková Hana 2:1
Leden Třečák Jiří 2:Sc
Leden Hajný Jan 0:2
Prosinec Karchňáková Hana 2:0
Prosinec Maceček Jan 0:2
Prosinec Mlynář David 0:2