Avatars_small

Pustka Jiri

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 30 16 14 0 53.33%
2018/2019 47 21 26 4 44.68%
2017/2018 43 23 19 4 53.49%
2016/2017 45 24 21 7 53.33%
2015/2016 30 17 9 5 56.67%
Celkem: 195 101 89 20 51.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 6 4 2 0 66.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Oswald Petr
Červenec-Srpen Krkoška Libor
Červenec-Srpen Pretsch Dalibor
Červenec-Srpen Filipčík Pavel
Březen-Červen Fajmon Jan 1:2
Březen-Červen Faruzel Petr 0:2
Březen-Červen Procák Vladimír 2:0
Březen-Červen Třos Milan 2:0
Únor Blažej Štěpán 2:0
Únor Telecký Tomáš 0:2
Únor Padrta Karel 1:2
Únor Hanzl Jan 2:Sc
Leden Gulas Jan 1:2
Leden Faruzel Petr 2:1
Leden Fajmon Jan 1:2
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Prosinec Hošek Pavel 0:2
Prosinec Franek Pavel 0:2
Prosinec Procák Vladimír 2:1
Prosinec Filipčík Pavel 2:0
Listopad Pretsch Dalibor 2:0
Listopad Hlavatý Jiří 2:1
Listopad Hošek Pavel 1:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Říjen Šefčík Petr 2:0
Říjen Ščigel Jiří 1:2
Říjen Maceček Jan 2:0
Říjen Černoch Petr 2:1
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Telecký Tomáš 1:2
Září Mikuláš David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Trnka Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Vlosinský Jiří 2:1
Červenec/Srpen Padrta Karel 1:2
Červenec/Srpen Kusin Patrik 0:2
Červen Fajmon Jan 1:2
Červen Zeman Marek 2:Sc
Červen Pretsch Dalibor 2:1
Červen Kaloč Marek 0:2
Květen Riedl Michal 2:Sc
Květen Procák Vladimír 0:2
Květen Li Fusheng 0:2
Květen Třos Milan 2:Sc
Duben Hopp Petr Sc:2
Duben Krejčí Martin 2:1
Duben Waliszewski Petr Sc:2
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Březen Pavlačik Ondrej 2:0
Březen Mikuláš David 2:0
Březen Hošek Pavel 0:2
Březen Litschmann Aleš 1:2
Březen Hlavatý Jiří 2:Sc
Únor Li Fusheng 2:1
Únor Procák Vladimír 2:1
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Padrta Karel 2:1
Únor Maceček Jan 2:1
Leden Hlavatý Jiří 0:2
Leden Kusin Patrik Sc:2
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Koval Slávek 0:2
Prosinec Waliszewski Petr 2:1
Prosinec Pelikán Aleš 2:Sc
Prosinec Krejčí Martin 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Broulík Aleš 2:1
Listopad Hošek Pavel 0:2
Listopad Hanzl Jan 0:2
Listopad Fajmon Jan 0:2
Listopad Pelikán Aleš 2:Sc
Říjen Blažej Štěpán 0:2
Říjen Bembenek Pavel 1:2
Říjen Minařík František 2:Sc 1
Říjen Pelikán Aleš 2:0
Září Hlavatý Jiří 0:2
Září Chylík Lukáš 0:2
Září Trnka Tomáš Sc:2
Září Krkoška Libor 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Trnka Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Chylík Lukáš 2:1
Červenec / Srpen Czepiec Marian 0:2
Červenec / Srpen Hošek Pavel Sc:Sc
Červen Vlosinský Jiří 1:2
Červen Chylík Lukáš 2:1
Červen Kusin Patrik 1:2
Červen Gulas Jan 1:2
Květen Litschmann Aleš 1:2
Květen Holain Jiří 2:Sc
Květen Krkoška Libor 2:1
Květen Kvíčala Petr 2:1
Duben Trnka Tomáš 1:2
Duben Riedl Michal 2:1
Duben Chylík Lukáš 0:2
Duben Bonobo Milan 1:2
Březen Třos Milan 0:2
Březen Blažej Štěpán 2:Sc
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Fousek Roman 0:2
Únor Pelikán Aleš 2:Sc
Únor Blažej Štěpán Sc:2
Únor Horkel Petr 2:Sc
Únor Krkoška Libor 2:1
Leden Szarowski Zbyněk 2:0
Leden Li Fusheng 2:1
Leden Oborný Tomáš 2:0
Leden Fousek Roman 2:1
Leden Juračka Robert 2:0
Listopad Kusin Patrik 1:2
Listopad Vlosinský Jiří 2:1
Listopad Kožela Lukáš 0:2
Listopad Chylík Lukáš 2:1
Říjen Spáčil Lukáš 2:1
Říjen Kusin Patrik 2:1
Říjen Kožela Lukáš 1:2
Říjen Vlosinský Jiří 2:1
Říjen Riedl Michal 0:2
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Broulík Aleš Sc:2
Září Zeman Marek 2:Sc
Září Hanzl Jan 0:2
Září Horkel Zdeněk Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kolondra Vítězslav 2:0
Červenec/Srpen Kozelský Martin 1:2
Červenec/Srpen Rohovský Petr 2:0
Červenec/Srpen Lalík David 2:Sc
Červen Karas Tomáš Sc:2
Červen Klečková Stanislava Sc:2
Červen Grohman Stanislav Sc:2
Červen Vlosinský Jiří 0:2
Květen Krkoška Libor Sc:2
Květen Priesol Daniel Sc:2
Květen Procák Vladimír Sc:2
Květen Brokeš Jiří Sc:2
Duben Kuťák Radek 2:0
Duben Litschmann Aleš 2:0
Duben Bajger Marcel 1:2
Duben Hopp Petr 0:2
Březen Třos Milan 1:2
Březen Hrabec Radomír 1:2
Březen Stachovič Martin 0:2
Březen Brokeš Jiří 2:0
Únor Procák Vladimír 1:2
Únor Krejčí Martin 2:0
Únor Karas Tomáš 2:1
Únor Litschmann Aleš 2:1
Leden Hopp Petr 2:0
Leden Kříž Petr 2:Sc
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Renz Vojtěch 2:1
Prosinec Li Fusheng 0:2
Prosinec Hlavatý Jiří 0:2
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Maceček Jan 0:2
Listopad Moravec René 2:Sc
Listopad Kuťák Radek 2:1
Listopad Karas Tomáš 2:1
Listopad Vlosinský Jiří 1:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Bonobo Milan 1:2
Říjen Komár Marcel 2:0
Říjen Li Fusheng 2:0
Říjen Rohovský Petr 2:0
Září Blažej Štěpán 2:0
Září Klečková Stanislava 2:0
Září Kolondra Vítězslav 2:0
Září Krejčí Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Hanzl Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červen Voborník Radim 2:Sc
Červen Koval Slávek 0:2
Červen Hajný Jan 2:0
Červen Kostka Zdeněk 2:1
Květen Plaček Honza 2:Sc
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Litschmann Aleš 2:1
Květen Brokeš Jiří 0:2
Březen Skácel Petr 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Vašíček Jiří Sc:2
Březen Fojtášek Radim 2:0
Březen Bonobo Milan 0:2
Únor Cvitanovič Alena 2:0
Únor Vašíček Karel 0:2
Únor Oborný Tomáš 1:2
Únor Pelikán Aleš 2:1 1
Leden Kostka Zdeněk 2:1
Leden Fojtášek Radim 2:0
Leden Koval Slávek 2:1
Leden Porubský Martin 2:1
Prosinec Merta Marek 2:Sc
Prosinec Macura Jiří 0:2
Prosinec Blažej Štěpán 2:0
Prosinec Miler Ctirad 2:0
Prosinec Kolbábek Jakub 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek Radek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulková Markéta 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Štolba Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašíček Karel 0:2