Avatars_small

Pískala Jan

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 30 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 37 21 16 0 56.76%
2022/2023 44 26 18 1 59.09%
2021/2022 44 27 17 4 61.36%
2020/2021 8 3 1 4 37.50%
Celkem: 133 77 52 9 57.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Kowalczyk Jan 2:0
Květen Maceček Jan 1:2
Květen Procák Vladimír 2:Sc
Květen Janošek Radim 0:2
Duben Hruboň Tomáš 2:1
Duben Filipčík Pavel 2:1
Duben Kičmer Jan 2:1
Duben Litschmann Aleš 1:2
Březen Koběluš Jaromír 2:0
Březen Vaníček Dalibor 2:Sc
Březen Mironidis Radek 1:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Únor Gelnar Roman 2:Sc
Únor Hruboň Tomáš 0:2
Únor Litschmann Aleš 0:2
Únor Kubáček Vojtěch 2:Sc
Leden Tomai Martin 2:0
Leden Majkus Filip 2:1
Leden Michel Lukáš 2:0
Leden Matějka Pavel 2:0
Prosinec Krkoška Libor 2:Sc
Prosinec Kubáček Vojtěch 0:2
Prosinec Maniur Tomas 2:0
Prosinec Maceček Jan 1:2
Prosinec Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Maceček Filip 2:0
Listopad Štarha Roman 2:0
Listopad Kičmer Jan 0:2
Listopad Bolom Fabio 2:0
Říjen Majkus Filip 0:2
Říjen Neubauer Jaroslav 2:1
Říjen Krkoška Libor 1:2
Říjen Kičmer Jan 2:0
Září Waliszewski Petr 0:2
Září Plichta Tomas 0:2
Září Majkus Filip 2:0
Září Kičmer Jan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kňazovčík Jan 0:2
Červenec - srpen Kutěj Honza 2:Sc
Červenec - srpen Kiszka Michal 2:Sc
Červenec - srpen Vališ David 2:1
Červen Maniur Tomas 2:0
Červen Neubauer Jaroslav 0:2
Červen Kotásek Mirek 2:0
Červen Kowalczyk Jan 2:0
Květen Kollárová Stanka 2:Sc
Květen Broda Kamil 2:Sc
Květen Maťovka Marek 2:0
Květen Káňa Dominik 2:0
Duben Koval Jiří 0:2
Duben Maťovka Marek 2:0
Duben Pustka Martin 1:2
Duben Lafek Jiří 0:2
Březen Hlavatý Jiří 0:2
Březen Holman Vít 2:1
Březen Světelský Daniel 0:2
Březen Ston Kamil 0:2
Únor Dolkoš Dominik 2:Sc
Únor Štarha Roman 2:0
Únor Maťovka Marek 2:0
Únor Maniur Tomas 2:0
Leden Kotásek Mirek Sc:2
Leden Slíva Vojtěch 2:1
Leden Kowalczyk Jan 2:Sc
Leden Chalupa Vítězslav 2:1
Prosinec Grulich Ladislav 2:Sc
Prosinec Bakeš Radim 2:Sc
Prosinec Majkus Filip 2:1
Prosinec Tomai Martin 1:2
Listopad Vašíček Josef 0:2
Listopad Šlejmar Radek 0:2
Listopad Maniur Tomas 1:2
Listopad Litschmann Aleš 1:2
Říjen Janošek Radim 0:2
Říjen Konkolský Roman 2:1
Říjen Bakeš Radim 1:2
Říjen Pretsch Dalibor 0:2
Září Holman Vít 2:1
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Konkolský Roman 0:2
Září Chalupa Vítězslav 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Moravec Petr 0:2
Červenec - srpen Koval Jiří 1:2
Červenec - srpen Maniur Tomas 2:0
Červenec - srpen Lafek Jiří 1:2
Červen Konkolský Roman 1:2
Červen Sepeši Marian 2:1
Červen Serbus Michal 2:Sc
Červen Strzelec Jan 0:2
Květen Kalvar Matěj 2:1
Květen Strzelec Jan 2:1
Květen Michel Lukáš 2:1
Květen Kozubek Petr 2:0
Duben Maniur Tomas 1:2
Duben Kiszka Bogdan Sc:2
Duben Koval Jiří 2:1
Duben Teplan Peter 2:1
Březen Koběluš Jaromír 2:Sc
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Wojkowský Radim 1:2
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Únor Janus Jakub 2:0
Únor Sepeši Marian 2:1
Únor Strzelec Jan 2:Sc
Únor Čaja Patrik 0:2
Leden Sukeník Vladimír 0:2
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Kutěj Honza 2:Sc
Leden Koběluš Jaromír 0:2
Prosinec Pavlačik Ondrej 2:Sc
Prosinec Veselý Roman 2:1
Prosinec Smutek Jan 2:1
Prosinec Kutěj Honza 1:2 1
Listopad Blažej Štěpán Sc:2
Listopad Novák Luboš Sc:2
Listopad Rozprým Martin 2:Sc
Listopad Kaňok Robin Sc:2
Říjen Holman Vít 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 2:Sc
Říjen Smutek Jan 2:0
Září Bedrlík David 2:0
Září Kalvar Matěj 2:1
Září Smutek Jan 2:0
Září Janus Jakub 2:0 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen - Červen Bourek Luboš Sc:Sc
Říjen - Červen Čaja Patrik Sc:Sc
Říjen - Červen Sepeši Marian Sc:Sc
Říjen - Červen Volný Martin Sc:Sc
Září Minár Marek 2:0
Září Ječmínka Marek 2:0
Září Hrabec Tomáš 2:0
Září Čaja Patrik 0:2