Avatars_small

Demel Ondřej

Skupina Přeborníci 1A
Pohlaví muž
Věk 23 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2023/2024 37 21 14 13 56.76%
2022/2023 43 17 23 10 39.53%
2021/2022 24 11 13 2 45.83%
2018/2019 18 4 11 8 22.22%
2017/2018 23 11 3 9 47.83%
Celkem: 145 64 64 42 44.14%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 11 4 7 0 36.36%
2016/2017 11 1 10 0 9.09%
Celkem: 22 5 17 0 22.73%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Habrnál Libor 2:1
Květen Bembenek Pavel
Květen Pretsch Dalibor
Květen Hric Jan
Duben Světelský Daniel Sc:2
Duben Czepiec Marian Sc:2
Duben Oswald Petr Sc:2
Duben Benda Michal 2:0
Březen Gulas Jan 2:0
Březen Bembenek Pavel 2:1
Březen Drtil Tomáš 1:2
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Pekárek Nikolas 2:0
Únor Telecký Tomáš 2:0
Únor Světelský Daniel Sc:Sc
Únor Palenčík Matúš 2:0
Únor Hopp Petr 2:Sc
Leden Gombos Dušan Sc:2
Leden Ptáček Josef Sc:2
Leden Franek Pavel Sc:2
Leden Ščigel Jiří Sc:2
Leden Faruzel Petr Sc:2
Prosinec Pudich Dalibor Sc:Sc
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Baldrman Ondřej Sc:2
Prosinec Bembenek Pavel Sc:2
Listopad Pindur Petr 2:1
Listopad Karas Tomáš 2:1
Listopad Pudich Dalibor 2:0
Listopad Světelský Daniel 2:0
Říjen Blažej Štěpán 2:0
Říjen Janošek Radim 2:0
Říjen Mrkva Martin 2:0
Říjen Juračka Robert 1:2
Říjen Koval Jiří 2:0
Září Herudek Erik 2:0
Září Kiszka Bogdan 2:1
Září Frydrychova Jana 2:0
Září Tourek Jaroslav 2:Sc
Září Konkolský Roman Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červenec - srpen Kaňok Robin Sc:Sc
Červenec - srpen Šefčík Petr Sc:2
Červenec - srpen Janošek Radim Sc:2
Červen Telecký Tomáš Sc:2
Červen Ščigel Jiří Sc:2
Červen Hruška Jakub Sc:2
Červen Kaňok Robin Sc:Sc
Květen Janošek Radim 2:1
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Habrnál Libor 0:2
Duben Franek Pavel 2:1
Duben Hruška Jakub Sc:2
Duben Ščigel Jiří 0:2
Duben Zeman Marek 2:Sc
Březen Pustka Jiri 2:Sc
Březen Hanzl Jan 2:Sc
Březen Pindur Petr 0:2
Březen Šefčík Petr Sc:2
Únor Ptáček Josef 0:2
Únor Karas Tomáš 1:2
Únor Michalský Martin 0:2
Únor Pindur Petr 2:0
Leden Czepiec Marian 2:0
Leden Gulas Jan 2:0
Leden Baldrman Ondřej 0:2
Leden Pustka Jiri 0:2
Prosinec Streit Vladislav 1:2
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Karas Tomáš 2:1
Listopad Gombos Dušan 2:0
Listopad Pustka Jiri 0:2
Listopad Karas Tomáš 2:0
Listopad Blažej Štěpán 2:Sc
Říjen Dolkoš Dominik 2:0
Říjen Telecký Tomáš 1:2
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Září Habrnál Libor 1:2
Září Gombos Dušan 2:1
Září Oborný Tomáš 0:2
Září Franek Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec - srpen Kořený Tomáš Sc:2
Červenec - srpen Zeman Marek 2:1
Červenec - srpen Gottwald Tomáš 0:2
Červenec - srpen Hanzl Jan 1:2
Červen Horkel Petr 2:Sc
Červen Hric Jan 2:0
Červen Gombos Dušan 2:1
Červen Pustka Jiri 2:1
Květen Kořený Tomáš Sc:2
Květen Ptáček Josef 0:2
Květen Gottwald Tomáš 0:2
Květen Juračka Robert 2:0
Duben Oswald Petr 2:0
Duben Šefčík Petr 1:2
Duben Karas Tomáš 2:0
Duben Juračka Robert 0:2
Březen Karas Tomáš 1:2
Březen Faruzel Petr 2:1
Březen Jamka Roman 2:0
Březen Filipčík Pavel 2:0
Únor Fajmon Jan 0:2
Únor Karas Tomáš 0:2
Únor Michalský Martin 0:2
Únor Oswald Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Holásek Ladislav Sc:2
Červen Kňazovčík Jan Sc:2 1
Červen Telecký Tomáš Sc:2
Červen Litschmann Aleš Sc:2
Květen Franek Pavel 0:2
Květen Pretsch Dalibor Sc:2
Květen Kaloč Marek 0:2
Květen Hruzík Lukáš 1:2
Duben Trnka Tomáš 0:2
Duben Fajmon Jan 1:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Duben Franek Pavel 2:0
Říjen Zemánková Tereza Sc:Sc
Říjen Stolárová Zuzana Sc:Sc
Říjen Janků Oldřich Sc:Sc
Září Janků Oldřich 2:Sc
Září Klimešová Kačka 2:Sc
Září ŠEBESTOVÁ Gabriela 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kňazovčík Marek 2:Sc
Červen Zemánková Tereza 2:0
Červen ŠEBESTOVÁ Gabriela 2:Sc
Červen Šimko Jáchym 1:2
Květen Navrátilová Barbora 2:Sc
Květen Šamánková Dorka 1:2
Květen ŠEBESTOVÁ Gabriela 0:2
Květen Machová Magdaléna 2:0
Duben Zemánková Tereza 2:0
Duben Janků Oldřich 2:0
Duben Kňazovčík Marek 2:0
Březen Machová Magdaléna Sc:Sc
Březen Rozprýmová Markéta Sc:Sc
Březen Šamánková Dorka Sc:Sc
Březen Bystroň Jan Sc:Sc
Únor Bystroň Jan Sc:Sc
Únor Machová Magdaléna Sc:Sc
Únor Šamánková Dorka Sc:Sc
Únor Rozprýmová Markéta Sc:Sc
Leden Šamánková Dorka 2:1
Leden Brantal Martin 2:Sc
Leden Kňazovčík Jiří Jan Sc:Sc
Leden Koneval Adam 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Losíková Simona 2:0
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Vrbka Martin 1:1
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Drong Roman 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 5. SINGLY B 2017/18 Goldbricht Ivo 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Berka Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Hruška Jakub 1:1
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Wanke Kateřina 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Botor Milan 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Balwar David 0:2
Ostravský kanár - 4. SINGLY B 2017/18 Blažej Štěpán 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Jan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Bystroň Jan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrubý Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Botor Milan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Holain Jiří 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Ptáček Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šodek Ondřej 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Hrubý Tomáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Šamánková Dorka 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Sepeši Marian 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B 2016 Adamec Lukáš 0:2