Avatars_small

Čajan Jan


Záleží na domluvě

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 39 14 25 5 35.90%
2012/2013 25 8 17 0 32.00%
Zkušební kola 3 1 2 0 33.33%
Celkem: 67 23 44 5 34.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Orság Dalibor 1:2
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Králová Anna 2:0
Květen Smidžár Pavel Sc:2
Květen Bolom Fabio Sc:2
Květen Hric Roman Sc:2
Květen Halfar Pavel 0:2
Duben Mlčák Stanislav 0:2
Duben Budiš Pavel Sc:2
Duben Harok Tomáš 1:2
Duben Židková Dana Sc:2
Březen Papcun Petr 2:Sc
Březen Hrnčárková Zuzana 2:1
Březen Kleibertová Věra 2:0
Únor Holub Radek 2:0
Únor Kotek Honza 0:2
Únor Bolom Fabio 1:2
Únor Nociar Lukáš 0:2
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Fuks Petr 2:1
Leden Hric Roman 2:1
Leden Šťastný Jiří 0:2
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Židková Dana 0:2
Prosinec Setlová Petra 0:2
Listopad Spáčil Lukáš 0:2
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Kostrhounová Michaela 2:0
Listopad Papcun Petr 2:0
Říjen Stachovič Martin 0:2
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Václavík Marek 0:2
Říjen Slíva Radim 0:2
Září Václavková Renáta 2:Sc
Září Orság Dalibor 1:2
Září Vlnieška Milan 0:2
Září Fojtík Radim 0:2
Září Procák Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Horčičák Tomáš 0:2
Červen Křižanová Božena 0:2
Červen Rais Pavel 0:2
Červen Kašpar Luděk 1:2
Květen Zdvihal Tomáš 0:2
Květen Bělíčková Veronika 2:0
Květen Tračík Štěpán 2:0
Duben Hynčicová Dagmar 0:2
Duben Rubeš Pavel 0:2
Duben Orság Dalibor 1:2
Duben Májová Renáta 0:2
Březen Procák Vladimír 0:2
Březen Kašpar Luděk 0:2
Březen Václavková Renáta 2:1
Březen Bajgar Lukáš 0:2
Únor Králová Lucie 2:1
Únor Petruška Kamil 2:Sc
Únor Riedl Pavel 0:2
Únor Křižanová Božena 0:2
Leden Bajgar Lukáš 0:2
Leden Zachoval Ondřej 2:Sc
Leden Orság Dalibor 0:2
Prosinec Klega Pavel 0:2
Prosinec Plecáková Michaela 2:0
Prosinec Václavková Renáta 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Psotka Petr 1:2
Listopad Černý Martin 0:2
Listopad Orság Dalibor 2:1