Avatars_small

Setlová Petra

Skupina Nadšenci 1C
Pohlaví žena
Věk 43 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
Letní badmintonování 2013 4 3 1 0 75.00%
2013/2014 28 9 19 0 32.14%
2012/2013 28 15 10 7 53.57%
Zkušební kola 11 3 5 4 27.27%
Celkem: 71 30 35 11 42.25%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 6 2 4 0 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Harok Tomáš 2:0
Srpen Bakeš Radim 1:2
Srpen Hrnčárková Zuzana 2:0
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Seidler Přemysl 1:2
Březen Horčičák Tomáš 1:2
Březen Blažej Štěpán 2:1
Březen Spáčil Lukáš 1:2
Únor Fuks Petr 2:1
Únor Kolesár David 0:2
Únor Dvorník Miroslav 2:0
Únor Guznar Jan 0:2
Leden Bajgar Lukáš 2:1
Leden Němec Pavel 2:0
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Papcun Petr 2:0
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Prosinec Židková Dana 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 0:2
Prosinec Čajan Jan 2:0
Listopad Bajgar Lukáš 2:0
Listopad Barabáš Ladislav 0:2
Listopad Brokeš Jiří 0:2
Listopad Suchomel Václav 1:2
Říjen Ščigel Jiří 0:2
Říjen Kahún Patrik 0:2
Říjen Staš Jiří 2:0
Říjen Budiš Pavel 0:2
Září Židek Václav 0:2
Září Řehánek Ladislav 0:2
Září Tourek Jaroslav 0:2
Září Riedl Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Procák Vladimír 0:2
Červen Marec Ján 2:0
Červen Bajgar Lukáš 2:1
Červen Zdvihal Tomáš 2:1
Květen Jančar Tomáš 2:0
Květen Spáčilová Kamila 2:1
Květen Farago Vojtěch 0:2
Květen Rais Pavel 2:0
Duben Herejk Zdeněk 2:1
Duben Židek Jan 2:0
Duben Křižanová Božena 2:1
Duben Franek Pavel 1:2
Březen Zubáň Jakub 0:2
Březen Orság Dalibor 2:0
Březen Řehánek Ladislav 0:2
Březen Jančar Tomáš 2:0
Únor Kožela Lukáš Sc:2
Únor Lyko Pavel Sc:2
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Klega Pavel Sc:Sc
Únor Farago Vojtěch Sc:2
Leden Vlček Dobroslav Sc:2
Leden Kaděrová Jana 2:0
Leden Václavková Renáta 2:0
Prosinec Stuchlík Miloš Sc:Sc
Prosinec Křižanová Božena 0:2
Prosinec Badalová Veronika 2:Sc
Prosinec Prchal Dušan Sc:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Bajgar Lukáš 0:2
Listopad Stuchlík Miloš 0:2
Listopad Habrnál Libor 0:2
Listopad Kubínek David 2:Sc
Říjen Kubínek David 2:Sc
Říjen Garai David 2:0
Říjen Stuchlík Miloš Sc:2
Září Habrnál Libor Sc:Sc
Září Marsín Petr Sc:Sc
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Marec Ján Sc:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Geleta Jan 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dvorská Míša 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2