16367ceed3f6b20c1082e9b6994a3ce7ff3cabc8_small

Vlnieška Milan

Skupina Mistři 2A
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 47 18 29 5 38.30%
2013/2014 46 29 17 2 63.04%
2012/2013 12 12 0 0 100.00%
Celkem: 105 59 46 7 56.19%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 7 5 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ptáček Josef Sc:2
Červenec / Srpen Zeman Marek Sc:2
Červenec / Srpen Cunda David 0:2
Červenec / Srpen Broulík Aleš Sc:2
Červen Ptáček Josef 2:1
Červen Klimeš Marcel 0:2
Červen Šťastný Jiří 0:2
Červen Gelnar Marek 1:2
Květen Šťastný Jiří 0:2
Květen Cunda David 2:1
Květen Ščigel Jiří 2:0
Květen Gelnar Marek 0:2
Duben Holain Jiří 2:1
Duben Ščigel Jiří 0:2
Duben Václavík Marek 2:1
Duben Klimeš Marcel 2:0
Březen Broulík Aleš 2:0
Březen Fojtášková Blanka 2:1
Březen Brokeš Jiří 2:0
Březen Kozelský Martin 2:0
Únor Chovanec Martin 1:2
Únor Halfar Pavel 0:2
Únor Holain Jiří Sc:2
Únor Ščigel Jiří Sc:2
Leden Gelnar Marek 1:2
Leden Marušák Tomáš 1:2
Leden Holain Jiří 1:2
Leden Klimeš Marcel 0:2
Leden Ščigel Jiří 2:1
Prosinec Gelnar Marek 1:2
Prosinec Lach Tomáš 2:1 1
Prosinec Ščigel Jiří 2:0
Prosinec Rubeš Pavel 0:2 1
Prosinec Marušák Tomáš 0:2
Listopad Gelnar Marek 0:2
Listopad Lach Tomáš 0:2
Listopad Marušák Tomáš 0:2
Listopad Minkovič David 2:0
Listopad Plecák Martin 2:0
Říjen Riedl Pavel 2:1
Říjen Ščigel Jiří 2:0
Říjen Lach Tomáš 0:2
Říjen Marušák Tomáš 0:2
Září Krkoška Libor 2:0
Září Lach Tomáš 0:2
Září Marušák Tomáš 0:2
Září Černý Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Gelnar Marek 1:2
Červen Šťastný Jiří 1:2
Červen Kyselý Petr 2:Sc
Červen Lach Tomáš 0:2
Červen Holain Jiří 0:2
Květen Tourek Jaroslav 0:2
Květen Fojtík Radim 1:2
Květen Kolesár David 0:2
Květen Marušák Tomáš 0:2
Květen Lach Tomáš 2:0
Duben Šťastný Jiří 2:1
Duben Stachovič Martin 2:0
Duben Vybíral Aleš 2:Sc
Duben Fojtík Radim 0:2
Duben Černý Martin 2:0
Březen Riedl Pavel 2:Sc
Březen Lyko Pavel 2:1
Březen Chovanec Martin 2:1 1
Březen Kahún Patrik 2:0
Březen Gelnar Marek 2:0
Únor Židek Václav 2:0
Únor Franek Pavel 2:0
Únor Riedl Pavel 1:2
Únor Kukučka Pavel Sc:2
Únor Žák Patrik 0:2 1
Leden Vaníček Dalibor 2:1
Leden Václavík Marek 2:1
Leden Rubeš Pavel 1:2
Leden Barabáš Ladislav 2:Sc
Prosinec Kožela Lukáš 2:0
Prosinec Ščigel Jiří 1:2
Prosinec Krkoška Libor Sc:2
Prosinec Vybíral Aleš 0:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Rubeš Pavel 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Kahún Patrik 2:0
Říjen Lyko Pavel 0:2
Říjen Plachký Jakub 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Řehánek Ladislav 2:0
Září Orság Dalibor 2:0
Září Procák Vladimír 2:0
Září Čajan Jan 2:0
Září Václavková Renáta 2:Sc
Září Fojtík Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Farago Vojtěch 2:1
Červen Židek Václav 2:0
Červen Franek Pavel 2:0
Červen Zubáň Jakub 2:0
Květen Procák Vladimír 2:0
Květen Chudobová Tereza 2:0
Květen Brokeš Jiří 2:0
Květen Fuks Petr 2:0
Duben Holub Radek 2:0
Duben Dolenský Petr 2:0
Duben Spáčilová Kamila 2:0
Duben Marec Ján 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Bembenek Pavel 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášková Blanka 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Budiš Pavel 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Veltšmíd Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plecák Martin 1:1