C40ba3a61c633077d9f23fff66d2442deedf388c_small

Slíva Radim


O víkendech jen občas

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 28 9 19 15 32.14%
2014/2015 24 14 9 5 58.33%
2013/2014 40 27 13 3 67.50%
Celkem: 92 50 41 23 54.35%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Vlček Jaroslav Sc:2
Březen Lalík David 0:2
Březen Hrabec Tomáš Sc:2
Březen Budiš Pavel Sc:2
Únor Krejčí Martin Sc:2
Únor Kahún Patrik 0:2
Únor Horčičák Tomáš Sc:2
Únor Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Májová Renáta Sc:2
Leden Kříž Petr Sc:2
Leden Benda Michal Sc:2
Leden Klečková Stanislava Sc:2
Prosinec Kubulus Tomáš 2:0
Prosinec Kolondra Vítězslav 2:0
Prosinec Li Fusheng Sc:2 1
Prosinec Kříž Dušan 2:Sc
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Listopad Lalík David 2:0
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Holman Vít 2:0
Říjen Macura Jiří 1:2
Říjen Mrajca Jiří Sc:2
Říjen Kučerová Martina 2:0
Říjen Hájek Jiří 2:Sc
Září Vašek Martin Sc:2
Září Hrčka Libor Sc:2
Září Pavlík Libor Sc:2
Září Vojíř Josef Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav 1:2
Červenec / Srpen Maceček Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Kahún Patrik 2:1
Červenec / Srpen Petruška Kamil 1:2
Červen Maceček Jan 1:2
Červen Plachý Martin 2:1
Červen Bakeš Radim 2:1
Červen Kříž Dušan 0:2
Květen Blažej Štěpán 1:2
Květen Závada Tomáš 2:0
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Duben Němec Petr 2:Sc
Duben Hric Roman 2:0
Duben Herejk Zdeněk 2:0
Duben Václavek Martin 2:1
Březen Krejčí Martin 2:0
Březen Hrčka Libor 2:0
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Minarčík Jan 2:Sc
Září Bakeš Radim Sc:2
Září Plachký Jakub Sc:2
Září Priesol Daniel Sc:2
Září Fojtášek Radim Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rubeš Pavel 2:Sc 1
Červen Ščigel Jiří 0:2
Červen Brokeš Jiří 2:0
Červen Kožela Lukáš 0:2
Červen Vaníček Dalibor 1:2
Květen Priesol Daniel 1:2
Květen Rubeš Pavel 2:1
Květen Stachovič Martin 2:1
Květen Holain Jiří 2:0
Květen Chovanec Martin 0:2
Duben Krkoška Libor 2:1
Duben Kozelský Martin 2:0
Duben Oswald Petr 1:2
Duben Kukučka Pavel 2:Sc
Duben Gelnar Marek 0:2
Březen Franek Pavel 2:1
Březen Oswald Petr 2:0
Březen Petruška Kamil 2:0
Březen Brokeš Jiří 2:1
Březen Tauber Lukáš 2:Sc
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Bakeš Radim 2:0
Únor Fojtášek Radim 1:2 2
Únor Plachký Jakub 2:0
Leden Židková Dana 2:0
Leden Budiš Pavel 2:1
Leden Guznar Jan 2:0
Leden Hrnčárková Zuzana 2:Sc
Prosinec Harok Tomáš 2:0
Prosinec Broulík Aleš 2:0
Prosinec Bolom Fabio 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Listopad Horčičák Tomáš Sc:2
Listopad Litschmann Aleš Sc:2
Listopad Petruška Kamil Sc:2
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Stachovič Martin 0:2
Říjen Václavík Marek 1:2 2
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Čajan Jan 2:0