F4002c43988ef1abee55ea8ea3784b8a0e967302_small

Procáková Eva


Hraju pro radost

Skupina Nadšenci 4A
Pohlaví žena
Věk 52 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2019/2020 32 6 20 12 18.75%
2018/2019 47 18 29 6 38.30%
2017/2018 44 11 29 7 25.00%
2016/2017 45 13 30 8 28.89%
2015/2016 45 16 29 2 35.56%
2014/2015 43 13 26 5 30.23%
Letní badmintonování 2014 9 3 5 1 33.33%
Letní badmintonování 2013 9 3 6 0 33.33%
2013/2014 35 8 26 4 22.86%
Celkem: 309 91 200 45 29.45%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Novák Luboš
Červenec-Srpen Filipi Marek
Červenec-Srpen Henzel Filip
Červenec-Srpen Lembard Tomáš
Březen-Červen Henzel Filip Sc:Sc
Březen-Červen Konkolský Roman 0:2
Březen-Červen Machalla Vojtěch Sc:Sc
Březen-Červen Markant Jáchym Sc:Sc
Březen-Červen Lembard Tomáš Sc:Sc
Únor Paleček Tomáš 2:1
Únor Hrubešová Gabriela 2:0
Únor Banach Petr 0:2
Únor Doleček Jiří 2:Sc
Únor Hrabcová Jana 0:2
Leden Hrubešová Gabriela 2:0
Leden Holaň Filip 0:2
Leden Václavík Petr 0:2
Leden Kakáč Vladimír 1:2
Leden Markant Jáchym 0:2
Prosinec Maniur Tomas 0:2
Prosinec Grusman Jiří Sc:Sc
Prosinec Maretka Adam Sc:2
Prosinec Hrubešová Gabriela Sc:Sc
Listopad Grusman Jiří 2:Sc
Listopad Švábek Michal 2:Sc
Listopad Hanusek Jaroslav Sc:2
Listopad Bourek Luboš Sc:2
Říjen Václavík Petr 0:2
Říjen Grussmannová Jana 0:2
Říjen Záruba Patrik 0:2
Říjen Schwarz Stanislav 0:2
Říjen Veselý Roman 0:2
Září Zinglar David 0:2
Září Lembard Tomáš Sc:2
Září Teplan Peter Sc:2
Září Wojkowský Radim Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Michel Lukáš Sc:2
Červenec/Srpen Matulová Táňa 1:2
Červenec/Srpen Pácal Miloslav Sc:2
Červenec/Srpen Václavík Marek 2:Sc
Červen Michel Lukáš 1:2
Červen Novák Luboš 0:2
Červen Hrabcová Jana 0:2
Červen Sechra David 2:Sc
Květen Vlček Lukáš 2:0
Květen Hrabcová Jana 0:2
Květen Grochal Lumír 0:2
Květen Richtar Jan 2:Sc
Duben Veselý Roman 0:2
Duben Seget Martin 2:0
Duben Kakáč Vladimír 0:2
Duben Kuboňová Lenka 2:1
Březen Sukeník Vladimír 0:2
Březen Kaloč Libor 1:2
Březen Jančík Mikuláš 2:0
Březen Lembard Tomáš 2:0
Únor Hrabcová Jana 0:2
Únor Vlček Lukáš 2:Sc
Únor Bedrlík David 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 0:2
Leden Kubáček Vojtěch Sc:2
Leden Kotassek Martin 1:2
Leden Bárová Petra Sc:2
Leden Mlčák Stanislav 1:2
Prosinec Němcová Klára 2:0
Prosinec Šimek Stanislav 2:Sc
Prosinec Lembard Tomáš 2:0
Prosinec Michel Lukáš 0:2
Prosinec Kuboňová Lenka 2:0
Listopad Bedrlík David 2:0
Listopad Kaloč Libor 0:2
Listopad Kovář Pavel 1:2
Listopad Šimek Stanislav 2:Sc
Listopad Kowalczyk Ryszard 2:Sc
Říjen Kovář Pavel Sc:2
Říjen Hrabcová Jana 1:2
Říjen Kleibertová Věra 2:Sc
Říjen Gelnar Roman 0:2
Říjen Wojkowský Radim Sc:2
Září Kotassek Martin 0:2
Září Vašíček Josef 0:2
Září Pernica Josef 0:2
Září Schwarz Stanislav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pavelka Robin Sc:Sc
Červenec / Srpen Vítek Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Tota Martin Sc:2
Červenec / Srpen Bourek Luboš Sc:Sc
Červen Hrabec Tomáš 0:2
Červen Pernica Josef Sc:2
Červen Nociar Lukáš 2:Sc
Červen Velčovský Adrian Sc:2
Květen Ausficírová Veronika 2:Sc
Květen Václavek Martin 0:2
Květen Bourek Luboš 0:2
Květen Švec Rostislav 2:Sc
Duben Čvandová Ivana 2:0
Duben Václavek Martin 0:2
Duben Kovář Pavel 0:2
Duben Bednárková Monika 2:Sc
Březen Bourek Luboš 1:2
Březen Telecký Tomáš Sc:Sc
Březen Guniš Ondřej 1:2
Březen Maniur Tomas 1:2
Únor Čvandová Ivana 2:Sc
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Kotassek Martin 0:2
Únor Bourek Luboš 0:2
Leden Kleibertová Věra 2:0
Leden Zinglar David 0:2
Leden Kaloč Libor 0:2
Leden Balusova Petra 2:0
Prosinec Ausficírová Veronika 1:2
Prosinec Kaloč Libor 0:2
Prosinec Chrenová Karina 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Maniur Tomas 2:1
Listopad Vítek Martin 0:2
Listopad Pernica Josef 0:2
Listopad Kotassek Martin 2:0
Říjen Guniš Ondřej 0:2
Říjen Hošek Pavel 0:2
Říjen Velčovský Adrian 0:2
Říjen Holásek Ladislav 0:2
Září Špaňhel Viktor 0:2
Září Kalvar Matěj 0:2
Září Vančura Martin 0:2
Září Krul Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Janoško Tomáš Sc:Sc
Červenec/Srpen Křižanová Božena 0:2
Červenec/Srpen Vašenka Michal 0:2
Červenec/Srpen Kubáček Vojtěch Sc:2
Červen Guniš Ondřej 1:2
Červen Montag Marek 1:2
Červen Schwarz Stanislav 2:0
Červen Smékalová Monika 0:2
Květen Čermák Jakub 2:Sc
Květen Vyplelová Agáta 2:Sc
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Květen Vlosinská Andrea 2:1
Květen Klimešová Petra 2:1
Duben Stanieková Magda 2:1
Duben Vlosinská Andrea 0:2
Duben Pácl Petr 1:2
Duben Pernica Josef 0:2
Březen Klimešová Petra 2:0
Březen Kleibertová Věra 2:1
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Schwarz Stanislav 0:2
Únor Vlk Lukáš 0:2
Únor Moják Petr Sc:2
Únor Volná Monika 2:Sc
Únor Otisk Tomáš 0:2
Leden Vančura Martin Sc:Sc 1
Leden Richtar Jan 2:Sc
Leden Borová Petra 0:2
Leden Kakáč Vladimír 1:2
Prosinec Hrčka Libor Sc:2
Prosinec Krkoška Libor Sc:2
Prosinec Křižanová Božena Sc:2
Prosinec Vlosinská Andrea Sc:2
Listopad Koval Jiří 0:2
Listopad Guniš Ondřej 2:1
Listopad Benada Radek 0:2
Listopad Krul Tomáš 0:2
Říjen Hopp Petr 0:2
Říjen Šulc Zbyněk 1:2
Říjen Křižanová Božena 0:2
Říjen Benada Radek 0:2
Září Hrčka Libor 1:2
Září Komár Marcel 0:2
Září Budiš Pavel 2:Sc
Září Botor Milan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bolom Fabio 0:2
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Kalvar Matěj 2:Sc
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš 0:2
Červen Petřík Tomáš 0:2
Červen Vontor René 1:2
Červen Šulc Zbyněk 1:2
Červen Borová Petra 2:1
Květen Merta Marek 2:Sc
Květen Meier Vladimir 0:2
Květen Budiš Pavel 2:Sc
Květen Šulc Zbyněk 2:1
Duben Petruška Kamil 2:Sc
Duben Malik Petr 0:2
Duben Uher Radim 2:0
Duben Petřík Tomáš 0:2
Duben Klemens Pavel 2:1
Březen Horák Martin Sc:2
Březen Mrajca Jiří 0:2
Březen Karas Tomáš 0:2
Březen Chrenová Karina 0:2
Únor Holman Vít 0:2
Únor Otisk Tomáš 1:2
Únor Riegel Jiří 2:1
Únor Lalík David 2:Sc
Leden Holeš Jiří 0:2
Leden Křižanová Božena 0:2
Leden Kučerová Martina 0:2
Leden Guniš Ondřej 2:0
Prosinec Mrajca Jiří 0:2
Prosinec Vontor René 1:2
Prosinec Šmíd Petr 0:2
Prosinec Budiš Pavel 2:Sc
Listopad Borová Petra 2:0
Listopad Holeš Jiří 0:2
Listopad Otisk Tomáš 0:2
Listopad Pešl Vít 2:Sc
Říjen Adamec Lukáš 0:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Vojíř Josef 1:2
Říjen Drbal Martin Sc:2
Září Krejčí Martin 0:2
Září Hájek Jiří 0:2
Září Kolbábek Jakub 0:2
Září Horák Martin 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kleibertová Věra Sc:2
Červenec / Srpen Borová Petra Sc:Sc
Červenec / Srpen Hric Roman Sc:Sc
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:Sc
Červen Boštík Kamil 2:0
Červen Sedláček Břetislav 0:2
Červen Kubáček Vojtěch 0:2
Červen Marec Ján 2:1
Květen Kučerová Martina 0:2
Květen Martinik Adam 0:2
Květen Hála Martin 2:Sc
Květen Václavek Martin 0:2
Duben Papcunová Eva 2:0
Duben Lázničková Monika 2:0
Duben Šrámek Viktor 2:0
Duben Cigánek David 0:2
Březen Němec Pavel 0:2
Březen Lalík David 0:2
Březen Drastich Lukáš 0:2
Březen Herejk Zdeněk 0:2
Únor Václavek Martin 0:2
Únor Nociar Lukáš 0:2
Únor Hrčka Libor 0:2
Únor Boštík Kamil 0:2
Leden Andrýsek Miroslav 2:0
Leden Fuks Petr 0:2
Leden Kotásková Kateřina 2:1
Prosinec Horák Martin 0:2
Prosinec Papcunová Eva 2:0
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Mikeska Jan 2:Sc
Listopad Kotásková Kateřina 0:2
Listopad Losovský Martin 0:2
Listopad Andrýsek Miroslav 2:0
Listopad Minarčík Jan 2:0
Říjen Kolondra Vítězslav 0:2
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Hrabec Tomáš 0:2
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Září Mikeska Jan 1:2
Září Hric Roman Sc:Sc
Září Kubulus Tomáš 0:2
Září Halfar Pavel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Smékal Petr 2:0
Srpen Herejk Zdeněk 0:2
Srpen Oborný Tomáš 2:Sc
Srpen Nociar Lukáš 0:2
Srpen Králová Anna 2:0
Červenec Kleibertová Věra 1:2
Červenec Blažej Štěpán Sc:Sc
Červenec Buglová Tereza 0:2
Červenec Marec Ján 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Tračík Štěpán 0:2 1
Srpen Tejzr Lukáš 2:Sc
Srpen Klimscha Dominik 0:2
Srpen Marec Ján 2:0
Červenec Kostka Zdeněk 0:2
Červenec Mikulecký Oldřich 0:2
Červenec Tračík Štěpán 0:2
Červenec Ščigel Jiří 0:2
Červenec Kleibertová Věra 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Tračík Štěpán 0:2 2
Červen Smidžár Pavel 0:2
Červen Marec Ján 2:1
Květen Kostka Zdeněk 0:2
Květen Buglová Tereza 0:2
Květen Holub Radek 0:2
Květen Moják Adam 2:Sc
Duben Porubský Martin 0:2
Duben Smidžár Pavel 0:2
Duben Papcun Petr 2:Sc
Březen Pavlík Libor 0:2
Březen Buglová Tereza 0:2
Březen Křižanová Božena 0:2
Březen Fuks Petr 0:2
Únor Kostrhounová Michaela 2:0
Únor Bajgar Lukáš 0:2
Únor Balážová Kateřina 2:0
Leden Čajan Jan 0:2
Leden Hric Roman Sc:2
Leden Šťastný Jiří 0:2
Leden Fuks Petr 0:2
Prosinec Plecáková Michaela 2:Sc
Prosinec Němcová Klára 2:0
Prosinec Kostrhounová Michaela 2:0
Listopad Harok Tomáš 0:2
Listopad Vlček Jaroslav 0:2
Listopad Nociar Lukáš 0:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Říjen Němcová Klára Sc:2
Říjen Guznar Jan Sc:2
Říjen Badalová Markéta Sc:Sc
Říjen Dvorník Miroslav 0:2 2
Září Branc Petr 0:2
Září Hrnčárková Zuzana 0:2
Září Harok Tomáš 0:2