Avatars_small

Hric Roman

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 44 16 24 16 36.36%
2013/2014 28 12 16 4 42.86%
Celkem: 72 28 40 20 38.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Borová Petra Sc:Sc
Červenec / Srpen Nociar Lukáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:Sc
Červenec / Srpen Kleibertová Věra Sc:2
Červen Cigánek David Sc:2
Červen Křižanová Božena Sc:2
Červen Chrenová Karina Sc:2
Červen Drastich Lukáš Sc:2
Květen Miler Ctirad Sc:2
Květen Petruška Kamil Sc:2
Květen Kočí Zdeněk Sc:2
Květen Merta Marek Sc:2
Duben Václavek Martin 2:0
Duben Slíva Radim 0:2
Duben Němec Petr 2:Sc
Duben Herejk Zdeněk 2:0
Březen Kahún Patrik Sc:2
Březen Budiš Pavel 2:Sc
Březen Maceček Jan 0:2
Březen Smékal Petr 0:2
Únor Mlčák Stanislav Sc:2
Únor Fuks Petr 2:0
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Vojíř Josef 2:0
Leden Horčičák Tomáš 0:2
Leden Beránek Vít 2:Sc
Leden Oborný Tomáš Sc:2
Leden Nociar Lukáš 1:2
Prosinec vymazáno vymazáno 1:2
Prosinec Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Drastich Lukáš 2:1
Prosinec Guznar Jan 2:Sc
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Němec Petr 2:1
Listopad Hájek Jiří 2:0
Listopad Bajger Jindřich 2:1
Říjen Kotásková Kateřina 2:0
Říjen Závada Tomáš 0:2
Říjen Zůbek Jiří 0:2
Říjen Václavek Martin 2:1 1
Září Procáková Eva Sc:Sc
Září Halfar Pavel 0:2
Září Kubulus Tomáš 0:2
Září Mikeska Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Halfar Pavel Sc:2 1
Červen Guznar Jan Sc:2 2
Červen Hrnčárková Zuzana Sc:2 1
Červen Dvorník Miroslav Sc:2 1
Květen Halfar Pavel 0:2
Květen Smidžár Pavel 2:Sc
Květen Čajan Jan 2:Sc
Květen Bolom Fabio 0:2
Duben Kubáček Vojtěch 1:2
Duben Kubulus Tomáš 1:2
Duben Mayerová Petra 2:0
Duben Kučerová Martina 1:2
Březen Bolom Fabio 2:1
Březen Litschmann Aleš 0:2
Březen Tračík Štěpán 2:0
Březen Židková Dana 0:2 2
Únor Horčičák Tomáš 2:0 2
Únor Buglová Tereza 2:1
Únor Mayerová Petra 2:1
Únor Santariusová Hana 2:0
Leden Šťastný Jiří 0:2 3
Leden Procáková Eva 2:Sc
Leden Čajan Jan 1:2
Leden Fuks Petr 1:2
Prosinec Nociar Lukáš 0:2
Prosinec Orság Dalibor 2:Sc
Prosinec Papcun Petr 2:0
Prosinec Guznar Jan 1:2 2