C00f2427eb7599e0345e90aadd05029f45309472_small

Chovanec Martin

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 45 22 22 14 48.89%
2014/2015 38 20 18 3 52.63%
2013/2014 37 28 9 0 75.68%
Celkem: 120 70 49 17 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 5 0 5 0 0.00%
2013/2014 6 4 2 0 66.67%
Celkem: 11 4 7 0 36.36%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hruzík Lukáš Sc:2
Červenec / Srpen Botor Milan Sc:Sc
Červenec / Srpen Vychodil Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Pecuch Jiří 2:Sc
Červen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červen Adamec Lukáš Sc:2
Červen Hruzík Lukáš Sc:2
Červen Kozelský Martin Sc:2
Květen Minařík František Sc:2
Květen Maceček Jan Sc:2
Květen Panak Petr Sc:2
Květen Travinský Víťa Sc:2
Duben Procák Vladimír Sc:2
Duben Goldbricht Ivo Sc:2
Duben Pelikán Aleš Sc:2
Duben Krejčí Martin Sc:2
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Horkel Petr 2:Sc
Březen Cinkraut Jakub 2:0
Březen Krejčí Martin 1:2
Únor Fousek Roman 0:2
Únor Hrabec Radomír 2:Sc
Únor Kozelský Martin 1:2
Únor Třos Milan 0:2
Leden Pelikán Aleš 2:Sc
Leden Lach Tomáš 0:2
Leden Karas Tomáš 0:2
Leden Pindur Petr 1:2
Prosinec Krkoška Libor 1:2
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Prosinec Hrabec Radomír 2:Sc
Prosinec Szarowski Zbyněk 2:0
Listopad Faruzel Petr 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Stočes Jan 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Chalupa Vítězslav 2:0
Říjen Vítek Martin 2:0
Říjen Pernica Josef 2:0
Září Velčovský Adrian 2:0
Září Balusova Petra 2:0
Září Minarčík Tomáš 2:0
Září Pácal Miloslav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Fojtášek Radim Sc:2
Květen Holain Jiří Sc:2
Květen Vaníček Dalibor 2:Sc
Květen Minkovič David Sc:2
Duben Stachovič Martin 1:2
Duben Rubeš Pavel 2:1
Duben Fojtášková Blanka 0:2
Duben Oswald Petr 2:1
Březen Vašíček Jiří 2:0
Březen Špála Tomáš 2:1
Březen Václavík Marek 0:2
Březen Minkovič David 1:2
Únor Vlnieška Milan 2:1
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Halfar Pavel 0:2
Únor Holain Jiří 0:2
Leden Kozelský Martin 0:2
Leden Brokeš Jiří 2:1
Leden Trnka René 2:0
Leden Procák Vladimír 2:0
Prosinec Krkoška Libor 0:2
Prosinec Riedl Pavel 0:2
Prosinec Trnka René 2:0
Prosinec Vaníček Dalibor 2:Sc
Prosinec Šťastný Jiří 2:Sc
Listopad Krkoška Libor 2:0
Listopad Židek Václav 2:1
Listopad Brokeš Jiří 2:1
Listopad Kyselý Petr 0:2
Listopad Klimeš Marcel 0:2
Říjen Vaníček Dalibor 2:1
Říjen Broulík Aleš 2:0
Říjen Plachký Jakub 2:0
Říjen Kozelský Martin 2:Sc
Září Stachovič Martin 1:2
Září Oswald Petr 1:2
Září Gelnar Marek 0:2
Září Brokeš Jiří 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Minkovič David 0:2
Červen Kozelský Martin 2:0
Červen Židek Václav 2:0
Červen Riedl Pavel 2:0
Červen Krkoška Libor 1:2
Květen Rubeš Pavel 2:1
Květen Stachovič Martin 2:1
Květen Holain Jiří 1:2
Květen Priesol Daniel 0:2
Květen Slíva Radim 2:0
Duben Brokeš Jiří 2:1
Duben Rubeš Pavel 0:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Duben Fojtášek Radim 2:1
Duben Ščigel Jiří 0:2
Březen Lyko Pavel 1:2
Březen Kahún Patrik 2:0
Březen Vlnieška Milan 1:2 1
Březen Gelnar Marek 2:1
Březen Riedl Pavel 2:1
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Brokeš Jiří 2:0
Únor Kozelský Martin 2:0
Únor Chreno Petr 2:1
Únor Vaníček Dalibor 2:1
Leden Jakel Radim 2:0
Leden Řehánek Ladislav 2:Sc
Leden Kňazovčík Jan 2:0
Leden Kyselý Petr 2:0
Prosinec Setlová Petra 2:0
Prosinec Čajan Jan 2:0
Prosinec Židková Dana 2:0
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Listopad Harok Tomáš 2:0
Listopad Nociar Lukáš 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Procáková Eva 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Chylík Lukáš 1:1
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Kořená Michaela 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Bajger Marcel 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Marušák Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 2. SINGLY A 2017/18 Šmajstrla Miroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Špála Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2