Avatars_small

Horčičák Tomáš

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 25 10 15 0 40.00%
2014/2015 36 21 14 2 58.33%
2013/2014 39 15 24 9 38.46%
2012/2013 11 7 4 0 63.64%
Celkem: 111 53 57 11 47.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Kolondra Vítězslav 2:1
Únor Krejčí Martin 0:2
Únor Slíva Radim 2:Sc
Únor Kahún Patrik 0:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Skácel Petr 0:2
Leden Franek Pavel 1:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Májová Renáta 2:1
Prosinec Minkovič David 0:2
Prosinec Hajný Jan 0:2
Prosinec Fojtášek Radim 0:2
Listopad Kolbábek Jakub 1:2
Listopad Kříž Dušan 2:Sc
Listopad Blažej Štěpán 2:0
Listopad Klečková Stanislava 0:2
Říjen Kubulus Tomáš 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Budiš Pavel 2:0
Říjen Kříž Petr 0:2
Září Pelikán Aleš 0:2
Září Maceček Jan 0:2
Září Vašíček Karel 0:2
Září Hajný Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Papcun Petr 2:0
Červenec / Srpen Kočí Zdeněk 2:Sc
Červenec / Srpen Otisk Tomáš Sc:Sc
Červenec / Srpen Kučerová Martina 2:0
Červen Lalík David Sc:2
Červen Záveský Petr 1:2
Červen Herejk Zdeněk 1:2
Červen Blažej Štěpán 1:2
Květen Papcun Petr 2:0
Květen Bolom Fabio 2:1
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Kříž Petr 1:2
Duben Hajný Jan 0:2
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Duben Blažej Štěpán 1:2
Duben Bakeš Radim 1:2
Březen Mlčák Stanislav 2:0
Březen Kubáček Vojtěch 0:2
Březen Merta Marek 1:2
Březen Franek Pavel 2:1
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Plachý Martin 2:1
Únor Kolondra Vítězslav 0:2
Únor Martinik Adam 2:0
Leden Hric Roman 2:0
Leden Nociar Lukáš 2:0
Leden Beránek Vít 2:Sc
Leden Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Blažej Štěpán 2:0
Prosinec Bajger Jindřich 2:0
Prosinec Losovský Martin 2:Sc
Prosinec Fuks Petr 2:0
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Kříž Dušan 0:2
Listopad Polok Filip 2:0
Listopad Kučerová Iveta 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Cunda David Sc:2
Červen Kubáček Vojtěch Sc:2
Červen Mayerová Petra Sc:2
Červen Kotásková Kateřina Sc:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Kostrhounová Michaela 2:0
Květen Mikeska Jan 2:0
Duben Martinik Adam Sc:2
Duben Hájek Jiří Sc:2
Duben Balážová Kateřina Sc:2
Duben Pala Přemysl Sc:2
Březen Blažej Štěpán 0:2
Březen Setlová Petra 2:1
Březen Seidler Přemysl 1:2
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Únor Santariusová Hana 2:0
Únor Hric Roman 0:2 2
Únor Mayerová Petra 2:0
Únor Buglová Tereza 2:0
Leden Blažej Štěpán Sc:2 1
Leden Broulík Aleš 0:2
Leden Branc Petr 2:1
Leden Klimscha Dominik 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Staš Jiří 2:0
Prosinec Fuks Petr 2:1
Prosinec Hrnčárková Zuzana 1:2
Listopad Slíva Radim 2:Sc
Listopad Mlčák Stanislav 1:2
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Listopad Petruška Kamil 1:2
Říjen Židková Dana 2:0
Říjen Harok Tomáš 2:0
Říjen Kleibertová Věra 2:0
Říjen Suchomel Václav 0:2
Září Minkovič David 0:2
Září Chreno Petr 0:2
Září Jakel Radim 0:2
Září Králová Lucie 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kašpar Luděk 2:Sc
Červen Čajan Jan 2:0
Červen Rais Pavel 1:2
Červen Křižanová Božena 0:2
Květen Holub Radek 2:1
Květen Kaděrová Jana 2:0
Květen Orság Dalibor 2:1
Duben Chudobová Tereza 0:2
Duben Jakel Radim 0:2
Duben Králová Lucie 2:0
Duben Kleibertová Věra 2:0 2