B54d2a84505050691a8512e7bf3cf4e4d5c2fa1f_small

Papcun Petr

Skupina Nadšenci 4B
Pohlaví muž
Věk 42 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 39 13 26 1 33.33%
2013/2014 26 5 21 6 19.23%
Celkem: 65 18 47 7 27.69%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Horčičák Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Otisk Tomáš 1:2
Červenec / Srpen Kučerová Martina 0:2
Červenec / Srpen Kočí Zdeněk 2:Sc
Červen Palkovský Adam 1:2
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Kotásková Kateřina 2:0
Červen Suchomel Václav 2:Sc
Květen Horčičák Tomáš 0:2
Květen Filipčík Pavel 0:2
Květen Kříž Petr Sc:2
Květen Bolom Fabio 0:2
Duben Hrčka Libor 1:2
Duben Bajger Jindřich 2:Sc
Duben Kotásková Kateřina 2:0
Duben Tračík Štěpán 2:Sc
Březen Andrýsek Miroslav 2:0
Březen Kříž Petr 0:2
Březen Hájek Jiří 0:2
Únor Filipčík Pavel 1:2
Únor Hrnčárková Zuzana 0:2
Únor Kotásková Kateřina 2:1
Únor Mikeska Jan 0:2
Leden Drastich Lukáš 0:2
Leden Budiš Pavel 0:2
Leden Kučerová Martina 0:2
Leden Chrenová Karina 0:2
Prosinec Polok Filip 2:1
Prosinec Minarčík Jan 2:0
Prosinec Hájek Jiří 1:2
Prosinec Tračík Štěpán 0:2
Listopad Papcunová Eva 2:0
Listopad Václavek Martin 0:2
Listopad Růžička Tomáš 2:Sc
Listopad Pavlík Libor 0:2
Říjen Kříž Dušan 0:2
Říjen Losovský Martin 0:2
Říjen Beck Jiří 0:2
Říjen Ptáček Josef 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Duben Smidžár Pavel Sc:2
Duben Porubský Martin Sc:2
Duben Procáková Eva Sc:2
Březen Čajan Jan Sc:2
Březen Kleibertová Věra Sc:2
Březen Hrnčárková Zuzana Sc:2
Únor Kahaj Libor 0:2
Únor Blažej Štěpán 0:2
Únor Naar Lukáš 0:2
Únor Mikulecký Oldřich 0:2
Leden Bajgar Lukáš 2:Sc
Leden Bolom Fabio 0:2
Leden Němec Pavel 2:1
Leden Setlová Petra 0:2
Prosinec Orság Dalibor 0:2
Prosinec Guznar Jan 0:2
Prosinec Nociar Lukáš 0:2
Prosinec Hric Roman 0:2
Listopad Kostrhounová Michaela 2:0
Listopad Kleibertová Věra 2:0
Listopad Spáčil Lukáš 0:2
Listopad Čajan Jan 0:2
Říjen Kotek Honza 0:2 2
Říjen Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Mayerová Petra 2:0