Avatars_small

Budiš Pavel

Skupina Nadšenci 5A
Pohlaví muž
Věk 46 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 19 25 11 42.22%
2015/2016 44 13 24 22 29.55%
2014/2015 44 15 24 12 34.09%
2013/2014 40 18 22 0 45.00%
2012/2013 14 10 4 0 71.43%
Celkem: 187 75 99 45 40.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 23 8 15 0 34.78%
2013/2014 17 7 9 0 41.18%
Celkem: 40 15 24 0 37.50%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Hust Tomas Sc:Sc
Červenec/Srpen Guniš Ondřej Sc:2
Červenec/Srpen Horáková Tereza Sc:2
Červenec/Srpen Maťovka Marek Sc:2
Červen Riegel Jiří Sc:2
Červen Holman Vít Sc:2
Červen Vlosinská Andrea Sc:2
Červen Mlčák Stanislav Sc:2
Květen Smékalová Monika 2:0
Květen Marec Ján 2:1
Květen Hust Tomas 2:1
Květen Stanieková Magda 2:Sc
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Duben Bolom Fabio 0:2
Duben Kret Martin Sc:2
Duben Hrčka Libor 2:Sc
Březen Řezáč Radek 2:Sc
Březen Maťovka Marek 2:0
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Březen Volná Monika 2:0
Únor Křižanová Božena 1:2
Únor Schwarz Stanislav Sc:2
Únor Chrenová Karina 0:2
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Pernica Josef 2:1
Leden Kalvar Matěj 1:2
Leden Hájek Jiří 2:Sc
Leden Vencl Radek 1:2
Leden Marec Ján 2:1
Prosinec Václavek Martin 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Prosinec Kotásek Mirek 0:2
Listopad Pecuch Jiří 2:1
Listopad Chrenová Karina 2:1
Listopad Smékalová Monika 2:0 1
Listopad Klemens Pavel 2:Sc
Říjen Kutěj Honza 0:2 1
Říjen Guniš Ondřej 2:0
Říjen Klemens Pavel 2:Sc
Říjen Miler Ctirad 0:2
Září Botor Milan 0:2
Září Hrčka Libor 2:1
Září Procáková Eva Sc:2
Září Komár Marcel 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Marec Ján Sc:Sc
Červenec / Srpen Hruška Jakub Sc:2
Červenec / Srpen Šmíd Petr Sc:Sc
Červen Spáčil Antonín 2:Sc
Červen Riegel Jiří Sc:2
Červen Pulcer Pavel Sc:2
Červen Holeš Jiří Sc:2
Květen Meier Vladimir 1:2
Květen Šulc Zbyněk 2:0
Květen Procáková Eva Sc:2
Květen Merta Marek 2:Sc
Duben Borová Petra Sc:2
Duben Kubulus Tomáš Sc:2
Duben Chrenová Karina Sc:2
Duben Riegel Jiří Sc:2
Březen Vlček Jaroslav Sc:2
Březen Hrabec Tomáš Sc:Sc
Březen Lalík David Sc:Sc
Březen Slíva Radim 2:Sc
Únor Kotásek Mirek 2:0
Únor Vokál Daniel 1:2
Únor Růžička Lukáš 2:0
Únor Hrčka Libor 2:1
Leden Hájek Jiří 2:1
Leden Padrta Karel 2:Sc
Leden Riegel Jiří 2:0
Leden Machura Miroslav 2:Sc
Prosinec Mrajca Jiří Sc:2
Prosinec Šmíd Petr Sc:2
Prosinec Vontor René Sc:2
Prosinec Procáková Eva Sc:2
Listopad Li Fusheng 0:2
Listopad Hrčka Libor Sc:Sc
Listopad Drbal Martin 0:2
Listopad Kubíček Michal 0:2
Říjen Křižanová Božena Sc:Sc
Říjen Kříž Petr Sc:2
Říjen Kubulus Tomáš 0:2
Říjen Horčičák Tomáš 0:2
Září Křižanová Božena Sc:Sc
Září Záveský Petr 0:2
Září Drbal Martin 2:Sc
Září Václavek Martin 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Marec Ján Sc:Sc
Červenec / Srpen Lembard Ondřej Sc:Sc
Červenec / Srpen Kotásková Kateřina Sc:2
Červenec / Srpen Pulcer Pavel Sc:2
Červen Bolom Fabio Sc:Sc
Červen Hrnčárková Zuzana Sc:Sc
Červen Pavlík Libor Sc:Sc
Červen Nociar Lukáš 2:Sc
Květen Cigánek David 2:0
Květen Kubáček Vojtěch 2:0
Květen Karchňáková Hana 2:Sc
Květen Kleibertová Věra 2:0
Duben Krejčí Martin 0:2
Duben Suchomel Václav 0:2
Duben Hrnčárková Zuzana 0:2
Duben Vašek Martin 0:2
Březen Maceček Jan Sc:2
Březen Hric Roman Sc:2
Březen Kahún Patrik Sc:2
Březen Smékal Petr Sc:2
Únor Pala Přemysl Sc:2
Únor Spáčil Lukáš 0:2
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Bajger Jindřich 2:Sc
Leden Kučerová Martina 2:0
Leden Papcun Petr 2:0
Leden Drastich Lukáš 2:0
Leden Chrenová Karina 2:1
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Václavek Martin 1:2
Prosinec Boštík Kamil 0:2
Prosinec Kotásková Kateřina 2:0
Listopad Májová Renáta 0:2
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Listopad Blažej Štěpán 2:1
Listopad Kolondra Vítězslav 0:2
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Pala Přemysl 1:2
Říjen Kubulus Tomáš 1:2
Říjen Cunda David 0:2
Září Vlček Jaroslav 1:2
Září Nociar Lukáš 0:2
Září Suchomel Václav 2:0
Září Broulík Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Suchomel Václav 2:1
Červen Fuks Petr 2:Sc
Červen Branc Petr 0:2
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Květen Naar Lukáš 0:2
Květen Suchomel Václav 2:0
Květen Guznar Jan 2:1
Květen Mach Vladimír 0:2
Duben Židková Dana 2:0 2
Duben Čajan Jan 2:Sc
Duben Mlčák Stanislav 2:1
Duben Harok Tomáš 2:0
Březen Naar Lukáš 0:2
Březen Kotek Honza 0:2
Březen Kňazovčík Jan 0:2 1
Březen Branc Petr 1:2
Únor Broulík Aleš 0:2
Únor Holain Jiří 0:2
Únor Gembík Michal 2:1
Únor Vlček Jaroslav 2:1
Leden Hrnčárková Zuzana 2:0
Leden Slíva Radim 1:2
Leden Židková Dana 2:1
Leden Guznar Jan 1:2
Prosinec Kukučka Pavel 0:2
Prosinec Máj Tomáš 0:2
Prosinec Klimscha Dominik 0:2
Prosinec Priesol Daniel 0:2
Listopad Bakeš Radim 0:2
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Jakel Radim 0:2
Listopad Vaníček Dalibor 0:2
Říjen Ščigel Jiří 0:2
Říjen Staš Jiří 2:0
Říjen Kahún Patrik 0:2
Říjen Setlová Petra 2:0
Září Kahún Patrik 0:2
Září Naar Lukáš 2:0
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Bakeš Radim 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Chudobová Tereza 2:1
Červen Kaděrová Jana 2:0
Červen Václavková Renáta 2:0
Květen Májová Renáta 0:2
Květen Brezina Kamil 0:2
Květen Plecáková Michaela 2:0
Květen Jakel Radim 0:2
Duben Brokeš Jiří 2:1
Duben Zdvihal Tomáš 2:0
Duben Plachký Jakub 0:2
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Březen Bělíčková Veronika 2:Sc
Březen Fuks Petr 2:0
Březen Kaděrová Jana 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Iveta 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cvitanovič Alena 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Čigáš Kamil 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hajný Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vašek Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Franek Pavel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Špaňhel Viktor 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Súkup Josef 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kočí Zdeněk 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Nociar Lukáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Třos Milan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Petr Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Řeháček Tomáš 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Křižanová Božena 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Vojtěch 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Lubomír 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlnieška Milan 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starovič Miroslav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášek Radim 0:2