Avatars_small

Nociar Lukáš

Skupina Nadšenci 4D
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 19 23 7 43.18%
2016/2017 19 13 6 0 68.42%
2015/2016 9 1 8 8 11.11%
2014/2015 44 14 27 12 31.82%
Letní badmintonování 2014 9 4 5 0 44.44%
2013/2014 39 18 21 0 46.15%
Celkem: 164 69 90 27 42.07%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 10 2 7 0 20.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kučerová Martina Sc:Sc
Červenec / Srpen Kňazovčík Jiří Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Doubek Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červen Velčovský Adrian 1:2
Červen Hrabec Tomáš 0:2
Červen Procáková Eva Sc:2
Červen Pernica Josef Sc:2
Květen Kalvar Matěj 1:2
Květen Vychodil Tomáš 0:2
Květen Dolkoš Dominik 2:Sc
Květen Hájek Jiří Sc:2
Duben Hájek Jiří Sc:2
Duben Filipčík Pavel 0:2
Duben Velčovský Adrian Sc:2 1
Duben Verner Adam 0:2
Březen Dolkoš Dominik 2:1
Březen Janíček Tomáš 1:2
Březen Knap Marián 2:Sc
Březen Pácl Petr 2:0
Únor Kalvar Tomáš 1:2
Únor Knap Marián 1:2
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Únor Kakáč Vladimír 2:0
Leden Chrenová Karina 2:1
Leden Hrabec Tomáš 0:2
Leden Bečák Patrik 0:2
Leden Pernica Josef 2:1
Prosinec Kret Martin 0:2
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Prosinec Kučerová Iveta 2:0
Prosinec Pecuch Jiří 0:2
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Kret Martin 2:1
Listopad Šmíd Petr 2:Sc
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Košťálová Zuzana 2:0
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Novák Luboš 2:1
Září Minařík František 0:2
Září Fousek Roman 0:2
Září Bajger Marcel 0:2
Září Tota Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Stočes Jan 1:2
Červenec/Srpen Janíček Tomáš 0:2
Červenec/Srpen Fójcik Tadeusz 0:2
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 0:2
Červen Hájek Jiří 0:2
Červen Pácl Petr 2:0
Červen Václavek Martin 2:1
Červen Hruška Jakub 2:Sc
Květen Vašenka Michal 2:0
Květen Vančura Martin 2:0
Květen Pernica Josef 2:0
Květen Holeš Jiří 2:0
Duben Chalupa Vítězslav 2:0
Duben Marec Ján 2:0
Duben Vencl Radek 2:1
Duben Křižanová Božena 2:0
Březen Švec Rostislav 0:2
Březen Ausficírová Veronika 2:0
Březen Balusova Petra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Pelikán Aleš Sc:2
Říjen Hála Martin Sc:2
Říjen Pala Přemysl Sc:2
Říjen Závada Tomáš Sc:2
Říjen Václavek Martin Sc:2
Září Pala Přemysl Sc:2
Září Mlčák Stanislav Sc:2
Září Kubulus Tomáš 2:Sc
Září Májová Renáta Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hric Roman Sc:Sc
Červenec / Srpen Kleibertová Věra Sc:2
Červenec / Srpen Procáková Eva Sc:Sc
Červenec / Srpen Borová Petra Sc:Sc
Červen Pavlík Libor Sc:2
Červen Hrnčárková Zuzana Sc:2
Červen Bolom Fabio Sc:2
Červen Budiš Pavel Sc:2
Květen Plachký Jakub Sc:2
Květen Záveský Petr Sc:2
Květen Vašek Martin Sc:2
Květen Máj Tomáš Sc:2
Duben Vojíř Josef 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Pala Přemysl 2:1
Duben Lalík David 1:2
Březen Cvitanovič Alena 0:2
Březen Plachký Jakub 0:2
Březen Suchomel Václav 1:2
Březen Plachý Martin 1:2
Únor Hrčka Libor 2:0
Únor Procáková Eva 2:0
Únor Václavek Martin 2:1
Únor Boštík Kamil 2:0
Leden Oborný Tomáš 0:2
Leden Horčičák Tomáš 0:2
Leden Hric Roman 2:1
Leden Beránek Vít 2:1
Prosinec Zůbek Jiří 0:2
Prosinec Máj Tomáš 0:2
Prosinec Suchomel Václav 2:Sc
Prosinec Merta Marek 0:2
Listopad Cunda David 0:2
Listopad Naar Lukáš 1:2
Listopad Kozelský Martin 0:2
Listopad Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Chrenová Karina 2:1
Říjen Trnka René 0:2
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Petruška Kamil 0:2
Září Suchomel Václav 2:0
Září Budiš Pavel 2:0
Září Vlček Jaroslav 0:2
Září Broulík Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Králová Anna 2:0
Srpen Smékal Petr 0:2
Srpen Herejk Zdeněk 2:1
Srpen Procáková Eva 2:0
Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec Mlčák Stanislav 0:2
Červenec Chrenová Karina 2:1
Červenec Máj Tomáš 0:2
Červenec Vašíček Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Richtar Jan 1:2
Červen Plachý Martin 1:2
Červen Vlček Jaroslav 0:2
Červen Chreno Petr 0:2
Květen Plachý Martin 0:2
Květen Kotásková Kateřina 2:0
Květen Marec Ján 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Duben Guznar Jan 1:2
Duben Křižanová Božena 1:2
Duben Bolom Fabio 2:1
Duben Dvorník Miroslav 2:1
Březen Farago Vojtěch 2:Sc
Březen Plachký Jakub 0:2
Březen Suchomel Václav 0:2
Březen Máj Tomáš 2:Sc
Únor Holub Radek 2:0
Únor Bolom Fabio 2:0
Únor Kotek Honza 1:2
Únor Čajan Jan 2:0
Leden Naar Lukáš 0:2
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Richtar Jan 0:2
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Prosinec Guznar Jan 2:0
Prosinec Hric Roman 2:0
Prosinec Papcun Petr 2:0
Prosinec Orság Dalibor 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 0:2
Listopad Chovanec Martin 0:2
Listopad Harok Tomáš 0:2
Listopad Procáková Eva 2:0
Říjen Václavík Marek 0:2
Říjen Čajan Jan 0:2
Říjen Stachovič Martin 0:2
Říjen Slíva Radim 0:2
Září Kostrhounová Michaela 2:0
Září Klimscha Dominik 0:2
Září Kotásková Kateřina 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Schneider Dominik 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlorek Patrik 0:2