0ae01d329e873dd7e575ddba7a11d1003487c61b_small

Petruška Kamil


podporován o. s. SPORTIQUE

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví muž
Věk 47 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 38 3 35 28 7.89%
2014/2015 46 25 20 2 54.35%
2013/2014 33 16 17 0 48.48%
2012/2013 22 10 12 3 45.45%
Celkem: 139 54 84 33 38.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Uher Radim Sc:2
Květen Havránek Aleš Sc:2
Květen Pulcer Pavel Sc:2
Květen Marec Ján Sc:2
Duben Procáková Eva Sc:2
Duben Klemens Pavel Sc:2
Duben Malik Petr Sc:2
Duben Uher Radim Sc:2
Duben Petřík Tomáš Sc:2
Březen Kotásek Mirek Sc:2
Březen Vojíř Josef Sc:2
Březen Šulc Zbyněk Sc:2
Březen Kučera Martin Sc:2
Únor Pešl Vít Sc:2 1
Únor Kučerová Martina Sc:2
Únor Kubulus Tomáš Sc:2
Únor Kučerová Iveta Sc:2
Leden Janoš Petr Sc:2
Leden Merta Marek Sc:2
Leden Blažej Štěpán Sc:2
Leden Szarowski Zbyněk Sc:2
Prosinec Koval Slávek Sc:2
Prosinec Franek Pavel Sc:2
Prosinec Záveský Petr Sc:2
Prosinec Vlček Jaroslav Sc:2
Prosinec Maceček Jan Sc:2
Listopad Fojtášek Radim 0:2
Listopad Merta Marek 1:2
Listopad Vašíček Karel 0:2
Listopad Hála Martin Sc:2
Říjen Mlčák Stanislav 2:1
Říjen Smékal Petr 0:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Říjen Porubský Martin 2:1
Září Ptáček Libor 0:2
Září Bakeš Radim 0:2
Září Kahún Patrik 1:2
Září Oborný Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav 2:0
Červenec / Srpen Kahún Patrik 0:2
Červenec / Srpen Maceček Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Slíva Radim 2:1
Červen Smékal Petr 2:1
Červen Franek Pavel 2:Sc
Červen Vašek Martin 0:2
Červen Kolondra Vítězslav 2:0
Květen Kočí Zdeněk 2:0
Květen Hric Roman 2:Sc
Květen Miler Ctirad 2:0
Květen Merta Marek 2:1
Duben Bolom Fabio 2:0
Duben Horák Martin 2:0
Duben Maceček Jan 0:2
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Březen Vlček Jaroslav 2:0
Březen Vašíček Karel 1:2
Březen Mlynář David 0:2
Březen Kňazovčík Jan 2:1
Březen Kolondra Vítězslav 2:1
Únor Vaníček Dalibor Sc:2
Únor Ptáček Josef 0:2
Únor Litschmann Aleš 0:2
Únor Chreno Petr Sc:Sc
Leden Stachovič Martin 0:2
Leden Šťastný Jiří 0:2
Leden Priesol Daniel 2:Sc
Leden Vašíček Jiří 0:2
Leden Špála Tomáš 0:2
Prosinec Kozelský Martin 0:2
Prosinec Grohman Stanislav 0:2
Prosinec Franek Pavel 2:0
Prosinec Židek Václav 2:1
Listopad Vaníček Dalibor 1:2
Listopad Václavík Marek 0:2
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Trnka René 2:1
Září Branc Petr 2:0
Září Kňazovčík Jan 0:2
Září Šťastný Jiří 0:2
Září Kyselý Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kahún Patrik 0:2
Červen Trnka René 0:2
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Červen Václavík Marek 2:Sc
Květen Trnka René 1:2
Květen Chreno Petr 2:1
Květen Mikulecký Oldřich 2:0
Květen Spáčil Lukáš 0:2
Duben Holain Jiří 0:2
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Riedl Pavel 0:2
Duben Václavík Marek 0:2
Březen Tauber Lukáš 2:Sc
Březen Franek Pavel 2:1 2
Březen Slíva Radim 0:2
Březen Oswald Petr 1:2
Březen Brokeš Jiří 0:2
Únor Richtar Jan 2:0
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Únor Priesol Daniel 1:2
Únor Branc Petr 2:0
Leden Mach Vladimír 1:2
Leden Bakeš Radim 0:2
Leden Kukučka Pavel 0:2
Leden Oswald Petr 0:2
Prosinec Křižanová Božena 2:0
Prosinec Suchomel Václav 2:0
Prosinec Tauber Lukáš 1:2
Prosinec Jakel Radim 2:0
Listopad Litschmann Aleš 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Slíva Radim 2:Sc
Listopad Horčičák Tomáš 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krkoška Libor 1:2
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Červen Řehánek Ladislav 0:2
Červen Mach Vladimír Sc:2
Červen Glas Petr 2:Sc
Květen Karpeta Petr 1:2
Květen Zubáň Jakub 2:1
Květen Mach Vladimír 1:2
Květen Riedl Pavel 0:2
Květen Klega Pavel 2:Sc
Duben Rožnai Ladislav 1:2
Duben Doležal Ondřej 2:Sc
Duben Tourek Jaroslav 0:2
Duben Bajgar Lukáš 2:0
Březen Klega Pavel 0:2
Březen Plecáková Michaela 2:0
Březen Glas Petr 2:0
Březen Bajgar Vít Sc:2
Únor Riedl Pavel 0:2
Únor Čajan Jan Sc:2
Únor Králová Lucie 2:0
Únor Křižanová Božena 2:0