308f68b2221b7c35eabc09e3c159c097e13a25bc_small

Tračík Štěpán


Preferuji hraní v pozdním odpoledni (Ridera) nebo brzy ráno, odpoledne (SC Ostrava)

Skupina Nadšenci 4B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 42 14 28 3 33.33%
Letní badmintonování 2013 9 4 5 0 44.44%
2013/2014 38 13 24 1 34.21%
2012/2013 7 1 6 0 14.29%
Celkem: 96 32 63 4 33.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Papcunová Eva 2:0 2
Červenec / Srpen Suchomel Václav 2:Sc
Červenec / Srpen Horák Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Filipčík Pavel 0:2
Červen Němec Pavel 2:Sc
Červen Borová Petra 2:0 1
Červen Pulcer Pavel 0:2
Květen Borová Petra 2:0
Květen Sedláček Břetislav 0:2
Květen Palkovský Adam 1:2
Duben Kotásková Kateřina Sc:2
Duben Bajger Jindřich 2:Sc
Duben Hrčka Libor Sc:2
Duben Papcun Petr Sc:2
Březen Křižanová Božena 0:2
Březen Filipčík Pavel 0:2
Březen Beck Jiří 0:2
Březen Bolom Fabio 0:2
Únor Pavlík Libor 1:2
Únor Polok Filip 2:0
Únor Karchňáková Hana 2:0
Únor Kuras Pavel 0:2
Leden Marec Ján 1:2
Leden Ludvik Lukáš 0:2
Leden Beck Jiří 0:2
Leden Šrámek Viktor 2:Sc
Prosinec Hájek Jiří 0:2
Prosinec Polok Filip 2:0 1
Prosinec Papcun Petr 2:0
Prosinec Minarčík Jan 2:0
Listopad Vojíř Josef 1:2
Listopad Ludvik Lukáš 0:2
Listopad Hrabec Tomáš 0:2
Listopad Navrátilová Adéla 2:0 1
Říjen Porubský Martin 0:2
Říjen Vašíček Jiří 0:2
Říjen Bajger Jindřich 0:2
Říjen vymazáno vymazáno 0:2
Září Máj Tomáš 0:2
Září Bolom Fabio 0:2
Září Trnka René 0:2
Září Křižanová Božena 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Marec Ján 0:2 2
Srpen Procáková Eva 2:0 1
Srpen Klimscha Dominik 0:2 2
Srpen Tejzr Lukáš 2:Sc
Červenec Kleibertová Věra 2:0
Červenec Ščigel Jiří 0:2
Červenec Procáková Eva 2:0
Červenec Kostka Zdeněk 0:2
Červenec Mikulecký Oldřich 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Procáková Eva 2:0 2
Červen Marec Ján 1:2
Červen Smidžár Pavel 2:0
Květen Pavlík Libor 0:2
Květen Harok Tomáš 1:2
Květen Němcová Klára 2:0 2
Květen Porubský Martin 0:2
Duben Gembík Michal Sc:Sc
Duben Marek Aleš 2:Sc
Duben Plachý Martin 0:2
Březen Židková Dana 0:2 2
Březen Bolom Fabio 0:2 1
Březen Hric Roman 0:2
Březen Litschmann Aleš 0:2 1
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Únor Kubáček Vojtěch 2:1
Únor Smidžár Pavel 2:1 2
Únor Kleibertová Věra 2:0
Leden Kahaj Libor 0:2 1
Leden Dvorník Miroslav 1:2 1
Leden Marec Ján 1:2 3
Leden Němcová Klára 2:0 2
Prosinec Spáčil Lukáš 0:2
Prosinec Stachovič Martin 0:2 1
Prosinec Kotek Honza 0:2
Prosinec Bajgar Lukáš 2:Sc
Listopad Mayerová Petra 2:1 2
Listopad Fuks Petr 0:2
Listopad Kotásková Kateřina 2:0 2
Listopad Němcová Klára 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 0:2
Říjen Kostrhounová Michaela 2:0
Říjen Bolom Fabio 0:2
Říjen Kahaj Libor 0:2
Září Naar Lukáš 0:2
Září Bakeš Radim 0:2
Září Budiš Pavel 0:2
Září Kahún Patrik 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Chreno Petr 0:2
Červen Jančar Tomáš 1:2
Červen Máj Tomáš 0:2
Červen Naar Lukáš 0:2
Květen Bělíčková Veronika 2:0
Květen Zdvihal Tomáš 0:2
Květen Čajan Jan 0:2