Avatars_small

Májová Renáta


můžu hrát pondělí,středa,pátek

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví žena
Věk 49 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 49 29 20 1 59.18%
2015/2016 45 23 21 12 51.11%
2014/2015 44 26 18 5 59.09%
Letní badmintonování 2014 10 10 0 0 100.00%
2012/2013 15 9 6 0 60.00%
Celkem: 163 97 65 18 59.51%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Padrta Karel 2:Sc
Červenec/Srpen Litschmann Aleš 0:2
Červenec/Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červen Kolondra Vítězslav 2:0
Červen Horák Martin 2:0
Červen Adamec Lukáš 2:1
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Grohman Stanislav 0:2
Květen Kutěj Honza 2:1 2
Květen Juračka Robert 2:Sc
Květen Minařík František 2:0
Květen Kvíčala Petr 0:2
Duben Bakeš Radim 2:0
Duben Horák Martin 2:0
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Kučerová Iveta 2:0
Duben Borski Michal 2:0
Březen Borski Michal 2:0
Březen Kutěj Honza 0:2 2
Březen Horák Martin 2:0
Březen Oborný Tomáš 0:2
Březen Franek Pavel 0:2
Únor Máj Tomáš 2:Sc
Únor Kvíčala Petr 2:1
Únor Travinský Víťa 0:2
Únor Bakeš Radim 2:0
Leden Kolondra Vítězslav 0:2
Leden Vavruša Martin 1:2
Leden Špaňhel Viktor 2:0
Leden Adamec Lukáš 2:0
Prosinec Macura Jiří 2:1
Prosinec Máj Tomáš 2:1
Prosinec Blažej Štěpán 1:2
Prosinec Kříž Petr 1:2
Listopad Špaňhel Viktor 1:2
Listopad Vavruša Martin 1:2
Listopad Muryc Lukáš 2:Sc
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Janoš Petr Sc:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Krejčí Martin 0:2
Říjen Janíček Tomáš 2:0
Září Vlček Jaroslav 2:0
Září Máj Tomáš 2:1 1
Září Szarowski Zbyněk 2:1
Září Huňka Jindřich 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vontor René 2:Sc
Červenec / Srpen Pretsch Dalibor 1:2
Červenec / Srpen Hrčka Libor 2:Sc
Červenec / Srpen Horák Martin 2:0
Červen Kotásek Mirek Sc:Sc
Červen Václavek Martin 2:0
Červen Bolom Fabio 2:0
Červen Šmíd Petr 2:0
Květen Holeš Jiří 2:0
Květen Horák Martin 2:0
Květen Hájek Jiří 2:0
Květen Vítek Martin 2:0
Duben Filipčík Pavel Sc:2
Duben Kučera Martin Sc:2
Duben Šmíd Petr Sc:2
Duben Kubáček Vojtěch Sc:2
Březen Huňka Jindřich Sc:2
Březen Blažej Štěpán Sc:2
Březen Záveský Petr 2:Sc
Březen Kubíček Michal Sc:2
Březen Hanzl Jan Sc:2
Únor Mlčák Stanislav 2:0
Únor Garba Dušan 2:0
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Vlosinský Jiří 1:2
Leden Slíva Radim 2:Sc
Leden Klečková Stanislava Sc:2
Leden Kříž Petr 0:2
Leden Benda Michal Sc:2
Prosinec Horčičák Tomáš 1:2
Prosinec Fojtášek Radim 1:2
Prosinec Minkovič David Sc:2
Prosinec Hajný Jan 0:2
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Listopad Kňazovčík Jan 2:1
Listopad Cvitanovič Alena 0:2
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Kolondra Vítězslav 2:0
Říjen Blažej Štěpán 2:1
Říjen Klečková Stanislava 2:1
Září Kubulus Tomáš 2:Sc
Září Pala Přemysl 2:1
Září Nociar Lukáš 2:Sc
Září Mlčák Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlček Jaroslav 2:1
Červenec / Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Karel 0:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk Sc:2
Červen Miler Ctirad 2:0
Červen Merta Marek 1:2
Červen Kubulus Tomáš 2:0
Červen Plachký Jakub 2:0
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Boštík Kamil 2:Sc
Květen Mlčák Stanislav 2:1
Květen Hájek Jiří 2:0
Duben Plachý Martin Sc:2
Duben Kučerová Iveta Sc:2
Duben Smékal Petr Sc:2
Duben Záveský Petr Sc:2
Březen Kostka Zdeněk 0:2
Březen Bakeš Radim 0:2
Březen Spáčil Lukáš 0:2
Březen Zeman Marek 2:Sc 12
Únor Ludvik Lukáš 2:1
Únor Guznar Jan 2:1
Únor Cvitanovič Alena 2:0
Únor Kahún Patrik 2:Sc
Leden Bajger Jindřich 1:2
Leden Suchomel Václav 2:0
Leden Smékal Petr 1:2
Leden Boštík Kamil 2:0
Prosinec Ludvik Lukáš 2:Sc
Prosinec Martinik Adam 2:0
Prosinec Kostka Zdeněk 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Kolondra Vítězslav 1:2
Listopad Budiš Pavel 2:0
Listopad Blažej Štěpán 2:1
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Říjen Mikeska Jan 2:0
Říjen Bolom Fabio 2:0
Říjen Fojtášková Blanka 0:2
Říjen Kostka Zdeněk 2:0
Září Zůbek Jiří 0:2
Září Smékal Petr 2:1
Září Beck Jiří 2:0
Září Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Chreno Petr 2:1
Srpen Záveský Petr 2:0
Srpen Kubulus Tomáš 2:1
Srpen Mlčák Stanislav 2:Sc
Srpen Marec Ján 2:0
Červenec Klečková Stanislava 2:1
Červenec Raška Štěpán 2:0
Červenec Záveský Petr 2:1
Červenec Kučerová Iveta 2:0
Červenec Smékal Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Brokeš Jiří 1:2
Červen Doležal Ondřej 2:Sc
Červen Herejk Zdeněk 0:2
Červen Židek Jan 2:Sc
Květen Budiš Pavel 2:0
Květen Plecáková Michaela 2:0
Květen Jakel Radim 1:2
Květen Brezina Kamil 0:2
Duben Orság Dalibor 2:0
Duben Hynčicová Dagmar 0:2
Duben Čajan Jan 2:0
Duben Rubeš Pavel 0:2
Březen Psotka Petr 2:1
Březen Židek Jan 2:Sc
Březen Králová Lucie 2:0