Ecd6ecffbfdf5a3202cf263955cffd0e91d1b4a1_small

Rubeš Pavel


hlavnĕ ať je sranda :-)

Skupina Přeborníci 1B
Pohlaví muž
Věk 39 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 45 20 25 7 44.44%
2013/2014 45 22 23 5 48.89%
2012/2013 15 14 1 0 93.33%
Celkem: 105 56 49 12 53.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Trnka René Sc:2
Červenec / Srpen Brokeš Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:2
Červenec / Srpen Kyselý Petr Sc:2
Červen Broulík Aleš Sc:2
Červen Minkovič David 2:Sc
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Fojtášková Blanka 2:Sc
Květen Vašíček Karel 2:0
Květen Zeman Marek Sc:2
Květen Priesol Daniel 2:0
Květen Naar Lukáš 2:Sc
Duben Chovanec Martin 1:2
Duben Oswald Petr 2:1
Duben Fojtášková Blanka 0:2
Duben Stachovič Martin 2:1
Březen Šťastný Jiří 0:2
Březen Riedl Pavel 2:0
Březen Ščigel Jiří 1:2
Březen Cunda David 0:2
Únor Marušák Tomáš 0:2
Únor Klimeš Marcel 2:1
Únor Riedl Pavel 1:2
Únor Gelnar Marek 0:2
Leden Václavík Marek 2:0
Leden Riedl Pavel 2:1
Leden Kyselý Petr 0:2
Leden Krkoška Libor 2:Sc
Prosinec Marušák Tomáš 1:2
Prosinec Ščigel Jiří 0:2 3
Prosinec Gelnar Marek 0:2
Prosinec Vlnieška Milan 2:0 1
Prosinec Lach Tomáš 0:2
Listopad Procák Vladimír 2:1
Listopad Priesol Daniel 2:0
Listopad Riedl Pavel 2:0
Listopad Ščigel Jiří 0:2
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Minkovič David 0:2
Říjen Černý Martin 2:1
Říjen Krkoška Libor 2:1
Září Riedl Pavel 0:2
Září Václavík Marek 2:0
Září Ščigel Jiří 1:2
Září Procák Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Slíva Radim Sc:2 1
Červen Kožela Lukáš Sc:2 1
Červen Vaníček Dalibor Sc:2 2
Červen Brokeš Jiří Sc:2 1
Červen Ščigel Jiří Sc:2 1
Květen Chovanec Martin 1:2
Květen Slíva Radim 1:2
Květen Priesol Daniel 2:1
Květen Stachovič Martin 2:0
Květen Holain Jiří 1:2
Duben Ščigel Jiří 0:2 2
Duben Chovanec Martin 2:0
Duben Brokeš Jiří 2:0
Duben Procák Vladimír 1:2
Duben Fojtášek Radim 2:0
Březen Ščigel Jiří 1:2
Březen Václavík Marek 2:1
Březen Stachovič Martin 2:0
Březen Chreno Petr 2:1
Březen Kukučka Pavel 1:2
Únor Šťastný Jiří 0:2
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Mach Vladimír 2:Sc
Únor Gelnar Marek 0:2
Únor Tauber Lukáš 1:2
Leden Václavík Marek 0:2
Leden Barabáš Ladislav 1:2
Leden Vaníček Dalibor 2:1 3
Leden Vlnieška Milan 2:1
Prosinec Oswald Petr 2:0
Prosinec Černý Martin 0:2
Prosinec Procák Vladimír 2:0
Prosinec Plachký Jakub 2:0
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Vlnieška Milan 0:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Kahún Patrik 2:0
Říjen Suchanek Bohdan 2:Sc
Říjen Procák Vladimír 2:0
Říjen Fojtík Radim 1:2
Říjen Riedl Pavel 1:2
Září Plachký Jakub 0:2
Září Plecáková Michaela 2:0
Září Marec Ján 2:0
Září Staš Jiří 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Suchanek Bohdan 0:2
Červen Chrenová Karina 2:0
Červen Karpeta Petr 2:Sc
Červen Bajgar Vít 2:Sc
Květen Řehánek Ladislav 2:1 1
Květen Franek Pavel 2:0
Květen Kašpar Luděk 2:0
Květen Bajgar Lukáš 2:0
Duben Orság Dalibor 2:0
Duben Čajan Jan 2:0
Duben Hynčicová Dagmar 2:0
Duben Májová Renáta 2:0
Březen Litschmann Aleš 2:0
Březen Herejk Zdeněk 2:0
Březen Brokeš Jiří 2:0