1102669b0fbec3939364d1be3cfea271aef4018e_small

Litschmann Aleš

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 48 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 34 14 17 7 41.18%
2018/2019 46 18 26 4 39.13%
2017/2018 46 20 26 1 43.48%
2016/2017 47 23 24 0 48.94%
2015/2016 45 20 25 0 44.44%
2014/2015 46 23 22 1 50.00%
2013/2014 40 26 14 0 65.00%
2012/2013 14 6 8 0 42.86%
Celkem: 322 151 165 13 46.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Koběluš Jaromír
Říjen Michalský Martin
Říjen Hric Jan
Říjen Minarčík Tomáš
Září Hruška Jakub 1:2
Září Kňazovčík Jan 1:2
Září Oswald Petr 0:2
Září Szarowski Zbyněk 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Frydrychova Jana 1:2
Červenec-Srpen Soban David Sc:Sc
Červenec-Srpen Holásek Ladislav Sc:2
Červenec-Srpen Volný Martin Sc:2
Březen-Červen Chylík Lukáš 2:Sc
Březen-Červen Blažej Štěpán Sc:Sc
Březen-Červen Ščigel Jiří 0:2
Březen-Červen Maceček Jan Sc:Sc
Únor Hruška Jakub 2:0
Únor Herudek Erik 2:1
Únor Kříž Dušan 1:2
Únor Šefčík Petr 2:0
Leden Cinkraut Jakub 1:2
Leden Oswald Petr 1:2
Leden Maceček Jan 0:2
Leden Krkoška Libor 2:0
Prosinec Telecký Tomáš 0:2
Prosinec Faruzel Petr 2:1
Prosinec Travinský Víťa 2:0
Prosinec Fójcik Tadeusz 0:2
Listopad Hošek Pavel 0:2
Listopad Pretsch Dalibor 2:Sc
Listopad Pustka Jiri 1:2
Listopad Hlavatý Jiří 0:2
Říjen Kříž Dušan 2:Sc
Říjen Hruzík Lukáš Sc:2 1
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Sukeník Vladimír 2:0
Říjen Bakeš Radim 2:0
Září Pustka Jiri 0:2
Září Telecký Tomáš 2:1
Září Szarowski Zbyněk 0:2
Září Mikuláš David Sc:2
Září Kňazovčík Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Černoch Petr 2:0
Červenec/Srpen Hruzík Lukáš 0:2
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan 1:2
Červenec/Srpen Hlavatý Jiří Sc:Sc
Červen Telecký Tomáš 0:2
Červen Holásek Ladislav 2:1
Červen Demel Ondřej 2:Sc
Červen Kňazovčík Jan 0:2
Květen Zeman Marek Sc:2
Květen Hanzl Jan 2:Sc
Květen Hric Jan 0:2
Květen Padrta Karel 1:2
Duben Riedl Michal 2:1
Duben Koval Slávek 0:2
Duben Šimko Jáchym Sc:2
Duben Hanzl Jan 2:Sc
Březen Hlavatý Jiří 2:Sc
Březen Pavlačik Ondrej 2:0
Březen Mikuláš David 1:2
Březen Pustka Jiri 2:1
Březen Hošek Pavel 0:2
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Sabolčák Peter 2:Sc
Únor Hruzík Lukáš 0:2
Únor Trnka Tomáš 2:1
Leden Filipčík Pavel 2:0
Leden Hruška Jakub Sc:Sc
Leden Hruzík Lukáš 1:2
Leden Kubíček Michal 0:2
Prosinec Filipčík Pavel 2:1
Prosinec Franek Pavel 1:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Fousek Roman 0:2
Prosinec Sabolčák Peter 0:2
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Karas Tomáš 0:2
Listopad Filipčík Pavel 0:2
Listopad Oborný Tomáš 1:2
Říjen Žeravík David 2:1
Říjen Krejčí Martin 1:2
Říjen Hruzík Lukáš 2:0
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Září Szarowski Zbyněk 1:2
Září Oborný Tomáš 0:2
Září Travinský Víťa 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 0:2
Červenec / Srpen Kvíčala Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Horkel Petr 2:1
Červenec / Srpen Fójcik Tadeusz 2:0
Červen Minařík František 0:2
Červen Horkel Zdeněk 1:2
Červen Panak Petr 2:Sc
Červen Blažej Štěpán 1:2
Červen Krejčí Martin 2:1
Květen Pustka Jiri 2:1
Květen Kvíčala Petr 2:1
Květen Holain Jiří 2:Sc
Květen Krkoška Libor 0:2
Duben Žeravík David 2:0
Duben Oborný Tomáš 1:2
Duben Szarowski Zbyněk 2:0
Duben Panak Petr 2:1
Březen Szarowski Zbyněk 0:2
Březen Žeravík David 2:0
Březen Hruška Jakub 2:Sc
Březen Hruzík Lukáš 2:0
Únor Ščigel Jiří Sc:2
Únor Maceček Jan 2:1
Únor Minařík František 0:2
Únor Kvíčala Petr 0:2
Leden Vlosinský Jiří 0:2
Leden Horkel Petr 0:2
Leden Hanzl Jan 0:2
Leden Žeravík David 1:2
Prosinec Oborný Tomáš 1:2
Prosinec Li Fusheng 2:0
Prosinec Karas Tomáš 1:2
Prosinec Hlavatý Jiří 1:2
Listopad Vavruša Martin 2:0
Listopad Krkoška Libor 1:2
Listopad Oborný Tomáš 0:2
Listopad Klečková Stanislava 2:0
Říjen Li Fusheng 1:2
Říjen Bajger Marcel 0:2
Říjen Szarowski Zbyněk 1:2
Říjen Oborný Tomáš 2:0
Říjen Czepiec Marian 1:2
Září Gulas Jan 1:2
Září Procák Vladimír 2:Sc
Září Třos Milan 1:2
Září Bonobo Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červenec/Srpen Májová Renáta 2:0
Červenec/Srpen Padrta Karel 2:Sc
Červenec/Srpen Panak Petr 2:Sc
Červen Kvíčala Petr 1:2
Červen Vavruša Martin 2:1
Červen Rohovský Petr 2:0
Červen Procházková Iveta 2:0
Květen Chylík Lukáš 1:2
Květen Riedl Michal 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Czepiec Marian 0:2
Duben Bajger Marcel 0:2
Duben Pustka Jiri 0:2
Duben Hopp Petr 1:2
Duben Kuťák Radek 2:0
Březen Fousek Roman 2:0
Březen Karas Tomáš 1:2
Březen Li Fusheng 2:0
Březen Chylík Lukáš 2:0
Březen Kříž Petr 2:0
Únor Procák Vladimír 0:2
Únor Karas Tomáš 1:2
Únor Krejčí Martin 1:2
Únor Pustka Jiri 1:2
Leden Oswald Petr 1:2
Leden Janoš Petr 2:Sc
Leden Třos Milan 1:2
Leden Brokeš Jiří 0:2
Prosinec Renz Vojtěch 2:1
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Hrabec Radomír 2:0
Prosinec Kuťák Radek 1:2
Prosinec Grohman Stanislav 2:0
Listopad Priesol Daniel 2:1
Listopad Janoš Petr 1:2
Listopad Baldrman Ondřej 2:0
Listopad Maceček Jan 1:2
Říjen Brokeš Jiří 1:2
Říjen Ščigel Jiří 2:Sc
Říjen Hruška Roman 0:2
Říjen Maceček Jan 1:2
Říjen Špála Tomáš 2:0
Září Gulas Jan 2:0
Září Kuťák Radek 1:2
Září Karkoška David 2:0
Září Pelikán Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Voborník Radim 2:Sc
Červenec / Srpen Karas Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Brokeš Jiří 1:2
Červenec / Srpen Cvitanovič Alena 2:1
Červen Priesol Daniel 0:2
Červen Kříž Petr 1:2
Červen Hanzl Jan 0:2
Červen Maceček Jan 2:Sc
Květen Oborný Tomáš 2:1
Květen Brokeš Jiří 2:1
Květen Plaček Honza 2:Sc
Květen Pustka Jiri 1:2
Duben Macura Jiří 2:Sc
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Duben Cvitanovič Alena 2:1
Duben Krejčí Martin 0:2
Březen Bonobo Milan 1:2
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Skácel Petr 0:2
Březen Vašíček Jiří 0:2
Březen Fojtášek Radim 2:1
Únor Kozelský Martin 0:2
Únor Priesol Daniel 0:2
Únor Svrček Jan 1:2
Únor Plaček Honza 0:2
Leden Brokeš Jiří 2:Sc
Leden Hajný Jan 1:2
Leden Vašíček Karel 2:1
Leden Smékal Petr 2:0
Prosinec Plaček Honza 0:2
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Plachý Martin 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš 1:2
Listopad Smékal Petr 2:Sc
Listopad Cvitanovič Alena 2:0
Listopad Kňazovčík Jan 1:2
Listopad Májová Renáta 2:0
Říjen Bakeš Radim 0:2
Říjen Minkovič David 2:Sc
Říjen Kozelský Martin 0:2
Říjen Spáčil Lukáš 1:2
Září Stachovič Martin 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Zeman Marek 0:2
Září Fojtášek Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procák Vladimír 0:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Stachovič Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Ščigel Jiří 0:2
Červen Vaníček Dalibor 2:Sc
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Kyselý Petr 1:2
Červen Riedl Pavel 2:Sc
Květen Cvitanovič Alena 2:0
Květen Kozelský Martin 0:2
Květen Klečková Stanislava 2:0
Květen Holain Jan 2:Sc
Duben Brokeš Jiří 0:2
Duben Procák Vladimír 1:2
Duben Trnka René 0:2
Duben Minkovič David 0:2
Březen Oborný Tomáš 2:0
Březen Porubský Martin 2:0
Březen Holain Jan 2:0
Březen Fojtášek Radim 1:2
Únor Ptáček Josef 0:2
Únor Chreno Petr 2:Sc
Únor Vaníček Dalibor 1:2
Únor Petruška Kamil 2:0
Leden Franek Pavel 2:0
Leden Naar Lukáš 1:2
Leden Závada Tomáš 2:Sc
Leden Máj Tomáš 1:2
Leden Holain Jan 2:1
Prosinec Plachý Martin 2:0
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Fojtášková Blanka 0:2
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Vaníček Dalibor 1:2
Listopad Petruška Kamil 1:2
Listopad Václavík Marek 0:2
Říjen Máj Tomáš 2:0
Říjen Guznar Jan 2:0
Říjen Branc Petr 2:Sc
Říjen Fojtášek Radim 0:2
Září Naar Lukáš 2:0
Září Holain Jiří 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Mlčák Stanislav 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Naar Lukáš 1:2
Červen Mlčák Stanislav 2:1
Červen Bakeš Radim 2:1
Červen Farago Vojtěch 2:Sc
Květen Kňazovčík Jan 2:1 1
Květen Broulík Aleš 1:2
Květen Vlček Jaroslav 2:1
Květen Kahún Patrik 0:2
Duben Suchomel Václav 2:0
Duben Chrenová Karina 2:0
Duben Trnka René 2:1
Duben Jakel Radim 2:0
Březen Židková Dana 2:1
Březen Hric Roman 2:0
Březen Bolom Fabio 2:0
Březen Tračík Štěpán 2:0 1
Únor Spáčil Lukáš 2:1
Únor Farago Vojtěch 1:2
Únor Minkovič David 0:2
Únor Jakel Radim 1:2
Leden Mlčák Stanislav 2:1
Leden Suchomel Václav 2:0
Leden Kotek Honza 2:0
Leden Fojtášek Radim 1:2
Prosinec Židková Dana 2:0
Prosinec Čajan Jan 2:0
Prosinec Setlová Petra 2:0
Prosinec Chovanec Martin 0:2
Listopad Petruška Kamil 0:2
Listopad Slíva Radim 2:Sc
Listopad Horčičák Tomáš 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Říjen Mikulecký Oldřich 0:2
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Bakeš Radim 0:2
Říjen Máj Tomáš 1:2
Září Vaníček Dalibor 0:2
Září Fuks Petr 2:0
Září Brokeš Jiří 1:2
Září Němcová Klára 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Orság Dalibor 1:2
Červen Holub Radek 2:0
Červen Dolenský Petr 2:Sc
Červen Hynčicová Dagmar 0:2
Květen Kleibertová Věra 2:0
Květen Židek Jan 2:1
Květen Václavková Renáta 2:1
Duben Bělíčková Veronika 2:0
Duben Brezina Kamil 0:2
Duben Rais Pavel 1:2
Duben Lach Tomáš 0:2
Březen Rubeš Pavel 0:2
Březen Brokeš Jiří 0:2
Březen Herejk Zdeněk 1:2