Avatars_small

Stachovič Martin

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 41 14 26 12 34.15%
2015/2016 45 22 18 8 48.89%
2014/2015 47 24 21 11 51.06%
2013/2014 43 27 15 6 62.79%
Celkem: 176 87 80 37 49.43%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 19 11 8 0 57.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Adamec Lukáš Sc:2
Červen Kolondra Vítězslav Sc:2
Červen Májová Renáta Sc:2
Červen Horák Martin Sc:2
Květen Panak Petr Sc:2
Květen Li Fusheng Sc:2
Květen Kostka Zdeněk Sc:2
Květen Krejčí Martin Sc:2
Duben Chylík Lukáš 2:0
Duben Padrta Karel 1:2
Duben Fajmon Jan 0:2
Duben Maceček Jan 1:2
Březen Hrabec Radomír 0:2
Březen Brokeš Jiří Sc:2
Březen Pustka Jiri 2:0
Březen Třos Milan 0:2 1
Únor Ščigel Jiří 2:Sc
Únor Kuťák Radek 2:1
Únor Chylík Lukáš 2:0
Únor Janoš Petr 2:1
Leden Kříž Petr 2:Sc
Leden Renz Vojtěch 1:2
Leden Pustka Jiri 2:0
Leden Hopp Petr 2:Sc
Prosinec Ščigel Jiří Sc:Sc
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Třos Milan 0:2
Prosinec Oborný Tomáš 2:0
Listopad Bonobo Milan 0:2
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Špála Tomáš 1:2
Říjen Koval Slávek 0:2
Říjen Broulík Aleš Sc:2
Říjen Padrta Karel 0:2
Říjen Pelikán Aleš Sc:2
Říjen Vojtěšek Petr 0:2
Září Hruška Roman 2:0
Září Moravec René 2:Sc
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Lach Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Pustka Jiri Sc:Sc
Červenec / Srpen Hanzl Jan Sc:Sc
Červenec / Srpen Li Fusheng Sc:Sc
Červenec / Srpen Vašíček Jiří Sc:Sc
Červen Li Fusheng 2:0
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Oswald Petr 0:2
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Červen Vojtěšek Petr 1:2
Květen Hála Martin 2:Sc
Květen Zeman Marek 0:2
Květen Procák Vladimír Sc:2
Květen Maceček Jan 2:Sc
Duben Ptáček Libor 0:2
Duben Chrobák David 0:2
Duben Koval Slávek 1:2
Duben Holain Jiří 0:2
Březen Vašíček Karel 2:0
Březen Procák Vladimír 2:1
Březen Priesol Daniel 2:1
Březen Maceček Jan 2:0
Únor Zeman Marek 1:2
Únor Chrobák David Sc:2
Únor Broulík Aleš 0:2
Únor Gelnar Marek 0:2
Leden Cvitanovič Alena 2:0
Leden Priesol Daniel 2:1
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Procák Vladimír 2:1
Prosinec Gelnar Marek 0:2
Prosinec Chrobák David Sc:2
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Vlček Vojtěch 0:2
Listopad Vašek Martin 2:Sc
Listopad Krkoška Libor 2:1
Listopad Procák Vladimír 2:0
Listopad Priesol Daniel 2:1
Říjen Šťastný Jiří Sc:Sc
Říjen Gelnar Marek 0:2
Říjen Vašíček Jiří 2:0
Říjen Oswald Petr 0:2
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Fojtášek Radim 2:0
Září Kozelský Martin 2:1
Září Zeman Marek 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Ščigel Jiří 2:0
Červenec / Srpen Litschmann Aleš Sc:Sc
Červenec / Srpen Procák Vladimír Sc:Sc
Červen Trnka René 2:Sc
Červen Naar Lukáš 2:Sc 1
Červen Grohman Stanislav 2:Sc
Červen Kozelský Martin 2:Sc
Květen Vašíček Jiří Sc:2
Květen Brokeš Jiří Sc:2
Květen Broulík Aleš Sc:2
Květen Václavík Marek Sc:2
Duben Chovanec Martin 2:1
Duben Fojtášková Blanka 0:2
Duben Oswald Petr 2:1
Duben Rubeš Pavel 1:2
Březen Zůbek Jiří 2:0
Březen Procák Vladimír 2:0
Březen Ptáček Josef 0:2
Březen Grohman Stanislav 2:1
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Priesol Daniel 2:0
Únor Zeman Marek 0:2
Leden Petruška Kamil 2:0
Leden Vašíček Jiří 0:2
Leden Šťastný Jiří 0:2 1
Leden Špála Tomáš 1:2
Leden Priesol Daniel 2:Sc
Prosinec Zeman Marek 0:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Fojtášková Blanka 2:0
Prosinec Plachý Martin 2:0
Listopad Grohman Stanislav 0:2
Listopad Máj Tomáš 2:0
Listopad Kubulus Tomáš 2:1
Listopad Plachký Jakub 2:0
Listopad Halfar Pavel 0:2
Říjen Vlček Jaroslav Sc:2
Říjen Židek Václav Sc:2
Říjen Kňazovčík Jan Sc:2
Říjen Holain Jiří Sc:2
Září Chovanec Martin 2:1
Září Gelnar Marek 0:2
Září Brokeš Jiří 0:2
Září Oswald Petr Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Trnka René Sc:2
Červen Václavík Marek Sc:2
Červen Petruška Kamil Sc:2
Červen Kahún Patrik Sc:2
Květen Holain Jiří 0:2
Květen Chovanec Martin 1:2
Květen Slíva Radim 1:2
Květen Rubeš Pavel 0:2
Květen Priesol Daniel 2:Sc
Duben Černý Martin Sc:Sc
Duben Vlnieška Milan 0:2
Duben Fojtík Radim 0:2
Duben Šťastný Jiří Sc:2
Duben Vybíral Aleš 2:Sc
Březen Václavík Marek 2:0
Březen Chreno Petr 2:0
Březen Rubeš Pavel 0:2
Březen Kukučka Pavel 2:1
Březen Ščigel Jiří 2:1
Únor Oswald Petr 2:1
Únor Barabáš Ladislav 2:0
Únor Kyselý Petr 2:Sc
Únor Kahún Patrik 2:Sc
Leden Priesol Daniel 2:0
Leden Minkovič David 2:Sc
Leden Vlček Jaroslav 2:0
Leden Brokeš Jiří 2:0
Prosinec Kotek Honza 2:0
Prosinec Tračík Štěpán 2:0 1
Prosinec Bajgar Lukáš 2:0
Prosinec Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Dvorník Miroslav 2:0
Listopad Kukučka Pavel 0:2
Listopad Židková Dana 2:0
Listopad Marec Ján 2:0
Říjen Čajan Jan 2:0
Říjen Slíva Radim 2:0
Říjen Nociar Lukáš 2:0
Říjen Václavík Marek 0:2
Září Priesol Daniel 2:0
Září Mayerová Petra 2:0
Září Guznar Jan 2:0
Září Kyselý Petr 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cenkner Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2