9fe89267ed2e7e580ab76d8bb602a4e3f766a33a_small

Bolom Fabio

Skupina Nadšenci 1D
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 32 18 14 0 56.25%
2018/2019 17 7 10 8 41.18%
2017/2018 44 22 22 3 50.00%
2016/2017 44 19 25 0 43.18%
2015/2016 44 18 25 6 40.91%
2014/2015 44 18 23 4 40.91%
2013/2014 40 23 17 0 57.50%
Celkem: 269 126 139 21 46.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Popek Roman
Říjen Tota Martin
Říjen Kolmáš petr
Říjen Lach Tomáš
Září Vildomcová Lucie 0:2
Září Koběluš Jaromír 0:2
Září Holman Vít 2:0
Září Michalský Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Maretka Adam 2:Sc
Červenec-Srpen Teplan Peter 2:0
Červenec-Srpen Holman Vít 2:1
Červenec-Srpen Wojkowský Radim 2:1
Březen-Červen Frydrychova Jana 0:2
Březen-Červen Koběluš Jaromír 0:2
Březen-Červen Kofránek Radim 1:2
Březen-Červen Mlčák Stanislav 2:1
Únor Koběluš Jaromír 0:2
Únor Pernica Josef 2:0
Únor Pavlačik Ondrej 0:2
Únor Kubínek Jiří 2:0
Leden Holásek Ladislav 1:2
Leden Maretka Adam 2:0
Leden Detáry Jakub 2:0
Leden Soban David 0:2
Prosinec Minarčík Tomáš 0:2
Prosinec Pavlačik Ondrej 1:2
Prosinec Kofránek Radim 0:2
Prosinec Urban František 0:2
Listopad Michel Lukáš 2:0
Listopad Grulich Ladislav 2:Sc
Listopad Kubínek Jiří 2:1
Listopad Koběluš Jaromír 2:1
Říjen Cvitanovič Alena 2:1
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Soban David 0:2
Říjen Koběluš Jaromír 1:2
Září Neubauer Jaroslav 2:0
Září Schwarz Stanislav 2:0
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Kakáč Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Prosinec Bárová Petra Sc:2
Prosinec Grochal Lumír Sc:2
Prosinec Kučerová Iveta Sc:2
Prosinec Botor Milan Sc:2
Listopad Mlčák Stanislav Sc:2
Listopad Lyko Pavel 2:Sc
Listopad Komár Marcel Sc:2
Listopad Rohovský Petr Sc:2
Listopad Pácal Miloslav Sc:2
Říjen Vašíček Josef 1:2
Říjen Novák Luboš 2:0
Říjen Kret Martin 2:Sc
Říjen Vencl Radek 2:0
Září Urban František 2:0
Září Krul Tomáš 2:0
Září Vencl Radek 2:0
Září Soban David 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubíček Michal 1:2
Červenec / Srpen Chalupa Vítězslav 2:0
Červenec / Srpen Sepeši Marian 2:0
Červenec / Srpen Minarčík Tomáš 2:0
Červen Kalvar Matěj 2:1
Červen Benada Radek 2:0
Červen Kotásek Mirek 0:2
Červen Botor Milan 2:0
Květen Kosňovský Radim 0:2
Květen Kalvar Tomáš 2:0
Květen Pácal Miloslav 2:0
Květen Volný Martin 0:2
Duben Li Fusheng 0:2 2
Duben Špaňhel Viktor 0:2
Duben Minarčík Tomáš 1:2
Duben Bakeš Radim 0:2
Březen Benada Radek 2:0
Březen Pácal Miloslav 0:2
Březen Procházková Iveta 2:Sc
Březen Kalvar Tomáš 2:0
Únor Horák Martin 1:2
Únor Bečák Patrik 1:2
Únor Kret Martin Sc:2
Únor Benada Radek Sc:2
Leden Kromer Pavel 2:Sc
Leden Václavek Martin 2:0
Leden Kotásek Mirek 2:1
Leden Kučerová Iveta 2:1
Prosinec Michel Lukáš 2:0
Prosinec Bečák Patrik 1:2
Prosinec Maťovka Marek 2:0
Prosinec Tota Martin 2:0
Listopad Nociar Lukáš 2:1
Listopad Šmíd Petr Sc:2
Listopad Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Kret Martin 0:2
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Švec Rostislav 2:Sc
Říjen Urban František 0:2
Říjen Fousek Roman 0:2
Září Botor Milan 0:2
Září Koval Jiří 0:2
Září Šmíd Petr 2:0
Září Stočes Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Montag Marek 2:0
Červenec/Srpen Šmíd Petr 2:0
Červenec/Srpen Vlosinská Andrea 2:Sc
Červenec/Srpen Holman Vít 1:2
Červen Filipčík Pavel 0:2
Červen Juračka Robert 0:2
Červen Pecuch Jiří 0:2
Červen Bakeš Radim 0:2
Květen Kučerová Iveta 0:2
Květen Šindelka Jan 2:Sc
Květen Koval Jiří 2:0
Květen Mlčák Stanislav 2:0
Duben Hrčka Libor 2:Sc
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Goldbricht Ivo 0:2
Duben Kret Martin 2:0
Březen Urban František 0:2
Březen Šmíd Petr 1:2
Březen Kučerová Iveta 1:2
Březen Čermák Jakub 2:Sc
Únor Horák Martin 1:2
Únor Krkoška Libor 0:2
Únor Pulcer Pavel 2:Sc
Únor Šindelka Jan 0:2
Leden Kotásek Mirek 0:2
Leden Vokál Daniel 2:Sc
Leden Miler Ctirad 0:2
Leden Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Lalík David 0:2
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Komár Marcel 2:Sc
Listopad Pulcer Pavel 0:2
Listopad Filipčík Pavel 2:1
Listopad Šmíd Petr 2:1
Listopad Hopp Petr 0:2
Říjen Máj Tomáš 0:2
Říjen Vavruša Martin 0:2
Říjen Kubíček Michal 0:2
Říjen Pretsch Dalibor 1:2
Září Vokál Daniel 1:2
Září Kučera Martin 2:Sc
Září Šmíd Petr 2:1
Září Hopp Petr 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procáková Eva 2:0
Červenec / Srpen Hrabec Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Riegel Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Kalvar Matěj Sc:Sc
Červen Šmíd Petr 0:2
Červen Kotásek Mirek 0:2
Červen Májová Renáta 0:2
Červen Václavek Martin Sc:2
Květen Petřík Tomáš 2:0
Květen Hrabec Tomáš 0:2
Květen Křižanová Božena 2:0
Květen Vontor René 2:0
Duben Václavek Martin 0:2
Duben Horák Martin 0:2
Duben Garba Dušan 1:2
Duben Záveský Petr 0:2
Březen Fójcik Tadeusz 0:2
Březen Botor Milan 2:0
Březen Drbal Martin 1:2
Březen Otisk Tomáš 2:1
Únor Huňka Jindřich 1:2
Únor Fójcik Tadeusz 0:2
Únor Holeš Jiří 2:0
Únor Šmíd Petr 1:2
Leden Vítek Martin 2:0
Leden Adamec Lukáš 0:2
Leden Holman Vít 2:0
Leden Vojíř Josef 2:Sc
Prosinec Vlosinský Jiří 0:2
Prosinec Janoš Petr 0:2
Prosinec Velek Martin 1:2
Prosinec Hrabec Tomáš 0:2
Listopad Lalík David 1:2
Listopad Holman Vít 2:0
Listopad Slíva Radim 0:2
Listopad Fójcik Tadeusz 2:0
Říjen Vontor René 2:0
Říjen Lembard Ondřej 2:Sc
Říjen Velek Martin 2:1
Říjen Urbánek Vít 2:Sc
Září Kubáček Vojtěch Sc:2
Září Kučerová Martina Sc:2
Září Kučerová Iveta Sc:2
Září Marec Ján Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Beck Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Sedláček Břetislav 2:Sc
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 0:2
Červenec / Srpen Miler Ctirad Sc:2
Červen Budiš Pavel Sc:Sc
Červen Pavlík Libor 2:0
Červen Nociar Lukáš 2:Sc
Červen Hrnčárková Zuzana Sc:Sc
Květen Horčičák Tomáš 1:2
Květen Kříž Petr 0:2
Květen Filipčík Pavel 2:0
Květen Papcun Petr 2:0
Duben Petruška Kamil 0:2
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Horák Martin Sc:Sc
Duben Maceček Jan 0:2
Březen Beck Jiří 2:1
Březen Křižanová Božena 2:1
Březen Tračík Štěpán 2:0
Březen Filipčík Pavel 2:0
Únor Bajger Jindřich 2:0
Únor Pala Přemysl 0:2
Únor Budiš Pavel 0:2
Únor Spáčil Lukáš 0:2
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc
Leden Blažej Štěpán 1:2
Leden Kučerová Iveta 2:0
Leden Hrnčárková Zuzana 1:2
Prosinec Papcunová Eva 2:0
Prosinec Mikeska Jan 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:0
Prosinec Horák Martin 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2
Listopad Šrámek Viktor 0:2
Listopad Martinik Adam 0:2
Listopad Beck Jiří 1:2
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Májová Renáta 0:2
Říjen Mikeska Jan 2:0
Říjen Fojtášková Blanka 0:2
Září Trnka René 0:2
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Máj Tomáš 0:2
Září Křižanová Božena 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Pavlík Libor 2:0
Červen Gembík Michal 2:1
Červen Porubský Martin 0:2
Červen Blažej Štěpán 1:2
Květen Čajan Jan 2:Sc
Květen Halfar Pavel 0:2
Květen Hric Roman 2:0
Květen Smidžár Pavel 2:0
Duben Křižanová Božena 2:1
Duben Dvorník Miroslav 2:1
Duben Guznar Jan 1:2
Duben Nociar Lukáš 1:2
Březen Hric Roman 1:2
Březen Tračík Štěpán 2:0 1
Březen Židková Dana 2:0
Březen Litschmann Aleš 0:2
Únor Kotek Honza 0:2
Únor Nociar Lukáš 0:2
Únor Čajan Jan 2:1
Únor Holub Radek 2:0
Leden Němec Pavel 2:0
Leden Papcun Petr 2:0
Leden Bajgar Lukáš 2:0
Leden Setlová Petra 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Harok Tomáš 2:1
Prosinec Slíva Radim 0:2
Prosinec Broulík Aleš 1:2
Listopad Orság Dalibor 2:1
Listopad Tauber Lukáš 0:2
Listopad Branc Petr 0:2
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Říjen Kostrhounová Michaela 2:0 2
Říjen Kahaj Libor 2:1
Říjen Tračík Štěpán 2:0
Říjen Mlčák Stanislav 2:1
Září Barabáš Ladislav 0:2
Září Židková Dana 0:2
Září Václavík Marek 0:2 2
Září Vlček Jaroslav 2:1