D03e335e56579bd6f9e18041f0faddf365b09142_small

Hrnčárková Zuzana

Skupina Nadšenci 3C
Pohlaví žena
Věk 23 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 30 3 26 15 10.00%
2014/2015 44 19 22 3 43.18%
Letní badmintonování 2013 4 1 3 0 25.00%
2013/2014 37 16 21 1 43.24%
Celkem: 115 39 72 19 33.91%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Machura Miroslav Sc:2
Březen Růžička Lukáš Sc:2
Březen Uher Radim Sc:2
Březen Vítek Martin Sc:2
Březen Riegel Jiří Sc:2
Únor Vontor René Sc:2
Únor Kučera Martin 0:2
Únor Havránek Aleš Sc:2
Únor Kalvar Matěj 2:0
Únor Hájek Jiří Sc:Sc
Leden Kotásek Mirek 0:2
Leden Kubíček Michal Sc:2
Leden Horák Martin Sc:2
Leden Šulc Zbyněk Sc:2
Prosinec Lalík David Sc:2
Prosinec Spáčil Antonín Sc:2
Prosinec Adamec Lukáš 0:2
Prosinec Pešl Vít 0:2
Listopad Maceček Jan 0:2
Listopad Krejčí Martin 0:2
Listopad Václavek Martin Sc:2
Listopad Macura Jiří 0:2
Říjen Záveský Petr Sc:2
Říjen Vašíček Karel 0:2
Říjen Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Chrenová Karina 1:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Porubský Martin 1:2
Září Chrenová Karina 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Záveský Petr 2:1
Červenec / Srpen Kubulus Tomáš 1:2
Červenec / Srpen Chrenová Karina 2:0
Červenec / Srpen Hájek Jiří Sc:Sc
Červen Nociar Lukáš 2:Sc
Červen Budiš Pavel Sc:Sc
Červen Bolom Fabio Sc:Sc
Červen Pavlík Libor 2:0
Květen Bakeš Radim 0:2
Květen Lalík David 0:2
Květen Vlček Jaroslav 1:2
Květen Drbal Martin 2:Sc
Duben Vašek Martin 0:2
Duben Krejčí Martin 0:2
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Suchomel Václav 2:0
Březen Boštík Kamil 1:2
Březen Kubulus Tomáš 0:2
Březen Pavlík Libor 2:0
Březen Mikeska Jan 2:Sc
Únor Papcun Petr 2:0
Únor Mikeska Jan 2:0
Únor Kotásková Kateřina 2:Sc
Únor Filipčík Pavel 2:0
Leden Hrabec Tomáš 2:Sc
Leden Kučerová Iveta 0:2
Leden Blažej Štěpán 0:2
Leden Bolom Fabio 2:1
Prosinec Kolondra Vítězslav 0:2
Prosinec Šrámek Viktor 2:Sc
Prosinec Smékal Petr 1:2
Prosinec Drbal Martin 0:2
Listopad Holain Jan 0:2
Listopad Guznar Jan 1:2
Listopad Suchomel Václav 2:1
Listopad Fojtášková Blanka 0:2
Říjen Trnka René 0:2
Říjen Petruška Kamil 0:2
Říjen Nociar Lukáš 0:2
Říjen Chrenová Karina 1:2
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Chrenová Karina 0:2
Září Marec Ján 2:Sc
Září Guznar Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Bakeš Radim 0:2
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Srpen Setlová Petra 0:2
Srpen Harok Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Dvorník Miroslav 2:0
Červen Halfar Pavel 0:2
Červen Hric Roman 2:Sc 1
Červen Guznar Jan 0:2
Květen Němec Pavel 2:0
Květen Martinik Adam 1:2
Květen Kučerová Martina 2:0
Květen Jakel Radim 0:2
Duben Buglová Tereza 2:1
Duben Blažej Štěpán 0:2
Duben Herejk Zdeněk 1:2
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Čajan Jan 1:2
Březen Papcun Petr 2:Sc
Únor Hájek Jiří 1:2
Únor Němec Pavel 2:Sc 2
Únor Trnka René 0:2
Únor Němcová Klára 2:0
Leden Guznar Jan 1:2
Leden Budiš Pavel 0:2
Leden Židková Dana 0:2
Leden Slíva Radim Sc:2
Prosinec Fuks Petr 2:0
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Prosinec Horčičák Tomáš 2:1
Prosinec Staš Jiří 2:0
Listopad Plecáková Michaela 2:0
Listopad Kahaj Libor 1:2
Listopad Badalová Markéta 2:Sc
Říjen Fuks Petr 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2 2
Říjen Klimscha Dominik 0:2
Říjen Naar Lukáš 0:2
Září Harok Tomáš 0:2
Září Procáková Eva 2:0
Září Branc Petr 0:2