973063cb6e6514aa3c08ce9f68ed855e92dcc65c_small

Kleibertová Věra


Preferuji SC Budečská nebo Ridera

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví žena
Věk 55 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2018/2019 9 0 8 8 0.00%
2017/2018 44 13 31 0 29.55%
2016/2017 46 12 34 1 26.09%
2015/2016 47 16 31 0 34.04%
2014/2015 43 14 29 0 32.56%
Letní badmintonování 2014 9 1 8 0 11.11%
Letní badmintonování 2013 9 0 9 0 0.00%
2013/2014 37 10 27 1 27.03%
2012/2013 24 3 21 0 12.50%
Zkušební kola 4 0 4 0 0.00%
Celkem: 272 69 202 10 25.37%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Hrabcová Jana Sc:2
Říjen Wojkowský Radim Sc:2
Říjen Procáková Eva Sc:2
Říjen Kovář Pavel Sc:2
Říjen Gelnar Roman Sc:2
Září Miler Ctirad Sc:Sc
Září Guniš Ondřej 0:2
Září Novák Luboš Sc:2
Září Maniur Tomas Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Telecký Matyáš 2:Sc
Červenec / Srpen Michel Lukáš 0:2
Červenec / Srpen Bystroň Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Kromer Pavel 2:Sc
Červen Maniur Tomas 1:2
Červen Lembard Tomáš 1:2
Červen Hájek Jiří 0:2
Červen Doleček Jiří 0:2
Květen Marec Ján 2:Sc 2
Květen Lembard Tomáš 2:Sc
Květen Serbus Michal 0:2
Květen Vlček Lukáš 2:0
Duben Harabiš Michal 0:2
Duben Schwarz Stanislav 1:2
Duben Kalvar Tomáš 0:2
Duben Hrabcová Jana 0:2
Březen Kuboňová Lenka 2:0
Březen Bednárková Monika 2:Sc
Březen Čuraj Karel 2:Sc
Březen Velička Petr 1:2
Únor Bourek Luboš 0:2
Únor Procáková Eva 0:2
Únor Čvandová Ivana 2:Sc
Únor Kotassek Martin 0:2
Leden Procáková Eva 0:2
Leden Balusova Petra 1:2
Leden Zinglar David 0:2
Leden Kaloč Libor 0:2
Prosinec Horáčková Vladimíra 0:2
Prosinec Sopuch Jakub 2:Sc
Prosinec Rucký Daniel 0:2
Prosinec Kovář Pavel 0:2
Listopad Schreier Petr 0:2
Listopad Balusova Petra 0:2
Listopad Vašíček Josef 0:2
Listopad Sopuch Jakub 2:Sc
Říjen Schwarz Stanislav 0:2
Říjen Marec Ján 2:0
Říjen Kalvar Tomáš 0:2
Říjen Moják Petr 0:2
Září Křižanová Božena 0:2
Září Goldbricht Ivo 0:2
Září Kalvar Tomáš 0:2
Září Benada Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Riegel Jiří 1:2
Červenec/Srpen Kaloč Libor 2:0
Červenec/Srpen Horáčková Vladimíra 2:0
Červenec/Srpen Balusova Petra 2:1
Červenec/Srpen Chalupa Vítězslav 0:2
Červen Ausficírová Veronika 0:2
Červen Sladovník Richard 2:Sc
Červen Křižanová Božena 0:2
Červen Vančura Martin 1:2
Květen Novák Luboš 0:2
Květen Volná Monika 2:Sc
Květen Hermann Patrik 2:Sc
Květen Balusova Petra 2:Sc
Květen Šugar Petr 0:2
Duben Hust Tomas 0:2
Duben Tota Martin 0:2
Duben Balusova Petra 1:2
Duben Plachký Jakub 2:Sc
Březen Sepeši Marian 0:2
Březen Procáková Eva 1:2
Březen Klimešová Petra 0:2
Březen Schwarz Stanislav 1:2
Únor Tota Martin 0:2
Únor Pácl Petr 0:2
Únor Guniš Ondřej 0:2
Únor Šablatura Lumír 0:2
Leden Tota Martin 2:1
Leden Montag Marek 0:2
Leden Goldbricht Ivo 0:2
Leden Klimešová Petra 2:Sc
Prosinec Řezáč Radek 0:2
Prosinec Vítek Martin Sc:2
Prosinec Pernica Josef 0:2
Prosinec Kalvar Matěj 0:2
Listopad Marec Ján 2:1
Listopad Hruzík Lukáš 0:2
Listopad Hruška Jakub 0:2
Listopad Peterek Jakub 0:2
Říjen Vítek Martin 0:2
Říjen Riegel Jiří 2:Sc
Říjen Petřík Tomáš 1:2
Říjen Meier Vladimir 0:2
Září Kotásek Mirek 0:2
Září Horák Martin 0:2
Září Guniš Ondřej 0:2
Září Křižanová Božena 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vítek Martin 0:2
Červenec / Srpen Hanzl Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Guniš Ondřej 1:2
Červenec / Srpen Klemens Pavel 2:Sc
Červenec / Srpen Zdražilová Eva 2:Sc
Červen Marec Ján 2:0
Červen Guniš Ondřej 0:2
Červen Kučerová Martina 0:2
Červen Meier Vladimir 0:2
Květen Hrčka Libor 0:2
Květen Kučerová Martina 0:2
Květen Malik Petr 0:2
Květen Borová Petra 1:2
Duben Šulc Zbyněk 2:Sc
Duben Velek Martin 0:2
Duben Merta Marek 2:Sc
Duben Marec Ján 2:0
Duben Růžička Lukáš 2:Sc
Březen Kříž Dušan 2:Sc
Březen Sobek Jan 2:Sc
Březen Petřík Tomáš 0:2
Březen Kalvar Matěj 0:2
Březen Guniš Ondřej 0:2
Únor Machura Miroslav 2:Sc
Únor Koval Jiří 0:2
Únor Karas Tomáš 0:2
Únor Malík Petr 2:Sc
Únor Vítek Martin 0:2
Leden Borová Petra 2:Sc
Leden Sobek Jan 0:2
Leden Botor Milan 0:2
Prosinec Vítek Martin 0:2
Prosinec Riegel Jiří 0:2
Prosinec Kučera Martin 2:Sc
Prosinec Šulc Zbyněk 0:2
Listopad Huňka Jindřich 0:2 2
Listopad Vokál Daniel 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 0:2 1
Listopad Pretsch Dalibor 0:2
Říjen Filipčík Pavel 0:2
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Fójcik Tadeusz 0:2
Září Filipčík Pavel 0:2
Září Kříž Petr 0:2
Září Kočí Zdeněk 2:Sc
Září Otisk Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Procáková Eva 2:Sc
Červenec / Srpen Nociar Lukáš 2:Sc
Červenec / Srpen Borová Petra 2:0
Červenec / Srpen Hric Roman 2:Sc
Červen Papcun Petr 0:2
Červen Suchomel Václav 2:Sc
Červen Kotásková Kateřina 0:2
Červen Palkovský Adam 0:2
Květen Karchňáková Hana 2:Sc
Květen Kubáček Vojtěch 0:2
Květen Cigánek David 0:2
Květen Budiš Pavel 0:2
Duben Králová Anna 2:0
Duben Andrýsek Miroslav 2:Sc
Duben Lembard Ondřej 0:2
Duben Hála Martin 0:2
Březen Minarčík Jan 2:Sc
Březen Krejčí Martin 0:2
Březen Slíva Radim 0:2
Březen Hrčka Libor 0:2
Únor Otisk Tomáš 0:2
Únor Cigánek David 2:1
Únor Lembard Ondřej 2:1
Leden Polok Filip 0:2
Leden Mlynář David 0:2
Leden Záveský Petr 0:2
Leden Křižanová Božena 0:2
Prosinec Navrátilová Adéla 2:0
Prosinec Kučerová Iveta 0:2
Prosinec Třečák Jiří 2:Sc
Prosinec Beck Jiří 0:2
Listopad Horčičák Tomáš 0:2
Listopad Kučerová Iveta 0:2
Listopad Kříž Dušan 0:2
Listopad Polok Filip 1:2
Říjen Procáková Eva 0:2
Říjen Kolbábek Jakub 0:2
Říjen Hrabec Tomáš 0:2
Říjen Kolondra Vítězslav 0:2
Září Plachý Martin 0:2
Září Kostka Zdeněk 0:2
Září Kučerová Martina 0:2
Září Králová Anna 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Plachý Martin 0:2
Srpen Kučerová Iveta 0:2
Srpen Raška Štěpán 0:2
Srpen Chrenová Karina 0:2
Srpen Porubský Martin 0:2
Červenec Procáková Eva 2:1
Červenec Buglová Tereza 0:2
Červenec Marec Ján 1:2
Červenec Blažej Štěpán 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Hrnčárková Zuzana 0:2
Srpen Harok Tomáš 0:2
Srpen Setlová Petra 0:2
Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec Tračík Štěpán 0:2
Červenec Kostka Zdeněk 0:2
Červenec Ščigel Jiří 0:2
Červenec Mikulecký Oldřich 0:2
Červenec Procáková Eva 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Králová Anna 2:0
Červen Čajan Jan 0:2
Červen Orság Dalibor 0:2
Květen Horčičák Tomáš 0:2
Květen Mikeska Jan 0:2
Květen Kostrhounová Michaela 2:0
Duben Němcová Klára Sc:2 2
Duben Němec Pavel 0:2
Duben Orság Dalibor 2:Sc 1
Duben Kotásková Kateřina 0:2
Březen Hrnčárková Zuzana 0:2
Březen Papcun Petr 2:Sc
Březen Čajan Jan 0:2
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Únor Smidžár Pavel 2:1
Únor Kubáček Vojtěch 0:2
Únor Tračík Štěpán 0:2
Leden Kotásková Kateřina 0:2
Leden Balážová Kateřina 2:0
Leden Kostrhounová Michaela 2:0
Leden Santariusová Hana 2:1
Prosinec Bolom Fabio 0:2
Prosinec Broulík Aleš 0:2
Prosinec Harok Tomáš 0:2
Prosinec Slíva Radim 0:2
Listopad Čajan Jan 0:2
Listopad Papcun Petr 0:2
Listopad Kostrhounová Michaela 2:0
Listopad Spáčil Lukáš 0:2
Říjen Harok Tomáš 0:2
Říjen Suchomel Václav 0:2
Říjen Horčičák Tomáš 0:2
Říjen Židková Dana 0:2
Září Rais Pavel 2:Sc
Září Holub Radek 0:2
Září Mikulecký Oldřich 0:2
Září Ščigel Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Králová Lucie 2:Sc
Červen Fuks Petr 0:2
Červen Staš Jiří 2:Sc
Květen Litschmann Aleš 0:2
Květen Václavková Renáta 1:2
Květen Židek Jan 0:2
Duben Králová Lucie 0:2
Duben Chudobová Tereza 0:2
Duben Horčičák Tomáš 0:2 2
Duben Jakel Radim 0:2
Březen Suchanek Bohdan 0:2
Březen Karpeta Petr 0:2
Březen Plachký Jakub 0:2
Březen Máj Tomáš 0:2
Únor Zubáň Jakub 0:2
Únor Kašpar Luděk 0:2
Únor Bělíčková Veronika 2:0
Leden Marec Ján 1:2
Leden Židek Jan 0:2
Leden Plecáková Michaela 0:2
Leden Chrenová Karina 0:2
Prosinec Rožnai Ladislav 0:2
Prosinec Orság Dalibor 0:2
Prosinec Psotka Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Garai David 0:2
Listopad Brynda Pavel 0:2
Listopad Glas Petr 0:2
Listopad Marec Ján 1:2 2