29e02c66fe19bf9d4c4fa61305dcd7253b36139c_small

Šťastný Jiří


nejraději zahraju na Fajnem :-)

Skupina Mistři 1A
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 10-15 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 8 2 5 2 25.00%
2014/2015 48 35 13 5 72.92%
2013/2014 29 19 10 2 65.52%
Celkem: 85 56 28 9 65.88%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 12 5 7 0 41.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Stachovič Martin Sc:Sc
Říjen Vašíček Jiří Sc:2
Říjen Oswald Petr 0:2
Říjen Gelnar Marek 1:2
Září Holain Jiří 1:2
Září Gelnar Marek 2:1
Září Cunda David 2:0
Září Klimeš Marcel 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Marušák Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Klimeš Marcel 2:1
Červenec / Srpen Gelnar Marek 2:1
Červenec / Srpen Holain Jiří 1:2
Červen Klimeš Marcel 0:2
Červen Gelnar Marek 2:0
Červen Vlnieška Milan 2:0
Červen Ptáček Josef 2:1
Květen Vlnieška Milan 2:0
Květen Gelnar Marek 0:2
Květen Cunda David 2:0
Květen Ščigel Jiří 2:0
Duben Marušák Tomáš 1:2
Duben Gelnar Marek 0:2
Duben Cunda David 2:1
Duben Halfar Pavel 2:1
Březen Rubeš Pavel 2:0
Březen Ščigel Jiří 2:1
Březen Cunda David 2:1
Březen Riedl Pavel 2:0
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Krkoška Libor 2:Sc
Únor Broulík Aleš 2:0
Únor Václavík Marek 2:0
Leden Špála Tomáš 2:0
Leden Petruška Kamil 2:0
Leden Stachovič Martin 2:0 1
Leden Priesol Daniel 2:Sc
Leden Vašíček Jiří 2:0
Prosinec Vaníček Dalibor Sc:2
Prosinec Krkoška Libor Sc:2
Prosinec Riedl Pavel Sc:2
Prosinec Trnka René Sc:2
Prosinec Chovanec Martin Sc:2
Listopad Broulík Aleš 2:0
Listopad Oswald Petr 1:2
Listopad Černý Martin 2:Sc
Listopad Holain Jiří 0:2
Listopad Franek Pavel 2:0
Říjen Procák Vladimír 0:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Klimeš Marcel 2:0
Říjen Kahún Patrik 2:Sc
Říjen Brokeš Jiří 2:0
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Kyselý Petr 2:1
Září Petruška Kamil 2:0
Září Branc Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kyselý Petr 2:0
Červen Vlnieška Milan 2:1
Červen Lach Tomáš 0:2
Červen Holain Jiří Sc:2
Červen Gelnar Marek 0:2
Květen Gelnar Marek 1:2
Květen Žák Patrik 2:Sc
Květen Kožela Lukáš 2:1
Květen Procák Vladimír 1:2
Květen Černý Martin 2:1
Duben Vlnieška Milan 1:2
Duben Vybíral Aleš 2:Sc
Duben Černý Martin 2:0
Duben Stachovič Martin 2:Sc
Duben Fojtík Radim Sc:2 2
Březen Kolesár David 0:2
Březen Žák Patrik 1:2
Březen Fojtík Radim 1:2
Březen Procák Vladimír 2:0
Březen Krkoška Libor 2:1
Únor Rubeš Pavel 2:0
Únor Gelnar Marek 2:0
Únor Tauber Lukáš 2:Sc
Únor Mach Vladimír 2:0
Únor Ščigel Jiří 2:0
Leden Hric Roman 2:0 3
Leden Fuks Petr 2:0
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Čajan Jan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Herejk Zdeněk 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Bodrog Miroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Weber Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kahún Patrik 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2