9af55d9a47841b690a08cec844290678d424ab01_small

Spáčil Lukáš

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 34 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 47 25 21 1 53.19%
2016/2017 46 20 26 7 43.48%
2015/2016 44 23 20 7 52.27%
2014/2015 36 21 15 4 58.33%
2013/2014 32 23 9 2 71.88%
Celkem: 205 112 91 21 54.63%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Bonobo Milan 1:2
Červenec / Srpen Vlosinský Jiří 2:1
Červenec / Srpen Kusin Patrik 1:2
Červenec / Srpen Pindur Petr 2:1
Červen Hopp Petr 2:1
Červen Goldbricht Ivo 1:2
Červen Fousek Roman 2:Sc
Červen Durlák Ivo 1:2
Květen Trnka Tomáš 2:0
Květen Vlosinský Jiří 2:1
Květen Pelikán Aleš 2:1
Květen Ptáček Josef 2:Sc
Duben Gulas Jan 2:0
Duben Třos Milan 1:2
Duben Fousek Roman 1:2
Duben Vlosinský Jiří 0:2
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Březen Krkoška Libor 2:1
Březen Lach Tomáš 1:2
Březen Chylík Lukáš 2:1
Únor Czepiec Marian 2:1
Únor Oswald Petr 2:Sc
Únor Karas Tomáš 2:0
Únor Riedl Michal 0:2
Únor Bonobo Milan 0:2
Leden Gulas Jan 0:2
Leden Kusin Patrik 0:2
Leden Riedl Michal 2:0
Leden Holain Jiří 0:2
Prosinec Hopp Petr 0:2
Prosinec Pelikán Aleš 2:1
Prosinec Pindur Petr Sc:Sc
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Listopad Koval Slávek 2:Sc
Listopad Broulík Aleš 0:2
Listopad Riedl Michal 2:1
Listopad Zeman Marek 0:2
Říjen Pustka Jiri 1:2
Říjen Kožela Lukáš 2:0
Říjen Vlosinský Jiří 2:1
Říjen Riedl Michal 0:2
Říjen Kusin Patrik 2:0
Září Fajmon Jan 2:0
Září Oborný Tomáš 1:2
Září Žeravík David 2:0
Září Riedl Michal 0:2
Září Krejčí Martin 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kňazovčík Jan Sc:2
Červenec/Srpen Chmiel Adam Sc:2
Červenec/Srpen Szarowski Zbyněk Sc:2
Červenec/Srpen Bakeš Radim Sc:2
Červen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Brokeš Jiří Sc:2
Červen Czepiec Marian 1:2
Červen Fousek Roman Sc:2
Květen Vlosinský Jiří 1:2
Květen Padrta Karel 1:2
Květen Lanča Jaroslav 1:2
Květen Gulas Jan 1:2
Duben Grohman Stanislav 1:2
Duben Blažej Štěpán 2:1
Duben Fousek Roman 2:0
Duben Krkoška Libor 1:2
Březen Janoš Petr 0:2
Březen Kostka Zdeněk 1:2
Březen Kusin Patrik 1:2
Březen Padrta Karel 2:0
Únor Fajmon Jan 2:1
Únor Szarowski Zbyněk 2:0
Únor Renz Vojtěch 2:Sc
Únor Lanča Jaroslav 2:Sc
Únor Kolondra Vítězslav 2:1
Leden Ščigel Jiří 0:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Maceček Jan 2:0
Leden Priesol Daniel 1:2
Prosinec Baldrman Ondřej 0:2
Prosinec Vavruša Martin 2:1
Prosinec Chylík Lukáš 2:1
Prosinec Pretsch Dalibor 2:0
Listopad Špála Tomáš 1:2
Listopad Bonobo Milan 0:2
Listopad Stachovič Martin 0:2
Listopad Franek Pavel 2:Sc
Říjen Mlýnek Roman 0:2
Říjen Kostka Zdeněk 0:2
Říjen Franek Pavel 2:Sc
Říjen Priesol Daniel 2:0
Říjen Moravec René 2:Sc
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Brokeš Jiří 2:0
Září Chylík Lukáš 2:0
Září Bakeš Radim 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hopp Petr 0:2
Červenec / Srpen Fajmon Jan 2:0
Červenec / Srpen Klečková Stanislava 2:0
Červenec / Srpen Szarowski Zbyněk 2:Sc
Červen Brokeš Jiří 2:1
Červen Porubský Martin 2:1
Červen Kňazovčík Jan 2:0
Červen Máj Tomáš Sc:Sc
Květen Blažej Štěpán 2:Sc
Květen Hajný Jan Sc:2
Květen Kňazovčík Jan Sc:2
Květen Hanzl Jan Sc:2
Duben Fojtášek Radim 2:Sc
Duben Voborník Radim 0:2
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Duben Kříž Petr 2:1
Březen Li Fusheng 0:2
Březen Plaček Honza 1:2
Březen Macura Jiří 2:0
Březen Benda Michal 0:2
Únor Hajný Jan 0:2
Únor Horkel Zdeněk 0:2
Únor Vašíček Jiří 2:1
Únor Oswald Petr 1:2
Leden Zůbek Jiří 2:Sc
Leden Pelikán Aleš 2:1
Leden Broulík Aleš 0:2
Leden Vlček Vojtěch 0:2
Prosinec Plachý Martin 2:1
Prosinec Oswald Petr 1:2
Prosinec Plaček Honza 1:2
Prosinec Litschmann Aleš 2:1
Listopad Ptáček Libor Sc:2
Listopad Gelnar Marek 0:2
Listopad Vašíček Jiří Sc:2
Listopad Ptáček Josef Sc:2
Říjen Kozelský Martin 2:1
Říjen Minkovič David 2:Sc
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Litschmann Aleš 2:1
Září Cvitanovič Alena 2:1
Září Zůbek Jiří 2:1
Září Kňazovčík Jan 2:0
Září Klečková Stanislava 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holain Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Merta Marek 2:0
Červenec / Srpen Máj Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Krejčí Martin Sc:2
Červen Mlynář David 2:1
Červen Klečková Stanislava Sc:2
Červen Hajný Jan 1:2
Červen Vašíček Karel 2:0
Květen Plachý Martin 2:0
Květen Oborný Tomáš 2:0
Květen Smékal Petr 2:0
Květen Franek Pavel 2:0
Duben Naar Lukáš 0:2
Duben Krkoška Libor Sc:2
Duben Vašíček Karel 1:2
Duben Zůbek Jiří 0:2
Březen Bakeš Radim 2:0
Březen Zeman Marek 0:2
Březen Májová Renáta 2:0
Březen Kostka Zdeněk 2:0
Únor Bajger Jindřich 2:0
Únor Budiš Pavel 2:0
Únor Pala Přemysl 2:0
Únor Bolom Fabio 2:0
Leden Kostka Zdeněk 0:2
Leden Klečková Stanislava 2:1
Leden Plachý Martin 2:0
Leden Chreno Petr 0:2
Prosinec Závada Tomáš 1:2
Prosinec Kolbábek Jakub 0:2
Prosinec Kubulus Tomáš 2:0
Prosinec Vlček Jaroslav 2:0
Listopad Vašíček Jiří 0:2
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Mlčák Stanislav 2:0
Listopad Zeman Marek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Priesol Daniel 2:Sc
Červen Broulík Aleš Sc:2
Červen Vybíral Aleš 2:Sc
Květen Mikulecký Oldřich 2:0
Květen Chreno Petr 2:0
Květen Trnka René 2:1
Květen Petruška Kamil 2:0
Duben Mikulecký Oldřich 2:0
Duben Richtar Jan 2:Sc
Duben Vlček Jaroslav 2:1
Duben Seidler Přemysl 2:Sc
Březen Blažej Štěpán 2:0
Březen Seidler Přemysl 0:2
Březen Setlová Petra 2:1
Březen Horčičák Tomáš 2:0
Únor Litschmann Aleš 1:2
Únor Jakel Radim 0:2
Únor Farago Vojtěch 0:2
Únor Minkovič David 1:2
Leden Richtar Jan 0:2
Leden Křižanová Božena 2:0
Leden Naar Lukáš 2:0
Leden Nociar Lukáš 2:0
Prosinec Bajgar Lukáš 2:Sc
Prosinec Tračík Štěpán 2:0
Prosinec Kotek Honza 2:0
Prosinec Stachovič Martin 0:2
Listopad Čajan Jan 2:0
Listopad Kostrhounová Michaela 2:0
Listopad Papcun Petr 2:0
Listopad Kleibertová Věra 2:0