3bc84751eded0f3e0213b4103b4a45df2361538f_small

Fuks Petr

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 35 13 22 6 37.14%
2013/2014 40 19 21 3 47.50%
2012/2013 14 7 5 2 50.00%
Celkem: 89 39 48 11 43.82%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 9 1 8 0 11.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vengel Tomáš Sc:2
Červen Lázničková Monika Sc:2
Červen Kučerová Martina Sc:2
Červen Králová Anna Sc:2
Květen Křižanová Božena Sc:2
Květen Herejk Zdeněk 0:2
Květen Chrenová Karina Sc:2
Květen Kubulus Tomáš 0:2
Duben Hájek Jiří 0:2
Duben Karchňáková Hana 2:0
Duben Ludvik Lukáš 2:Sc
Duben Mikeska Jan 2:0
Březen Kočí Zdeněk 0:2
Březen Králová Anna 2:0
Březen Cigánek David 2:0
Březen Vašek Martin 0:2
Únor Kučerová Iveta 0:2
Únor Hric Roman 0:2
Únor Vojíř Josef 2:0
Únor Mlčák Stanislav 0:2
Leden Kotásková Kateřina 2:0
Leden Procáková Eva 2:0
Leden Andrýsek Miroslav 2:0
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Prosinec Losovský Martin 2:Sc
Prosinec Bajger Jindřich 0:2
Prosinec Horčičák Tomáš 0:2
Listopad Klečková Stanislava 0:2
Listopad Kolbábek Jakub 0:2
Listopad Kostka Zdeněk 0:2
Listopad Lalík David 2:1
Říjen Smékal Petr 1:2
Říjen Pavlík Libor 2:0
Říjen Záveský Petr 0:2
Říjen Beránek Vít 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Branc Petr Sc:2
Červen Budiš Pavel Sc:2
Červen Suchomel Václav Sc:2
Červen Fojtášek Radim 2:Sc
Květen Mlčák Stanislav 0:2
Květen Branc Petr 0:2
Květen Blažej Štěpán 2:1
Květen Plachký Jakub 2:Sc
Duben Bajgar Lukáš 2:Sc
Duben Moják Adam 2:Sc 2
Duben Marec Ján 1:2 1
Duben Kotek Honza 2:0
Březen Pavlík Libor 2:0
Březen Křižanová Božena 1:2
Březen Buglová Tereza 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Únor Setlová Petra 1:2
Únor Guznar Jan 1:2
Únor Kolesár David 0:2
Únor Dvorník Miroslav 2:1
Leden Čajan Jan 1:2
Leden Šťastný Jiří 0:2
Leden Hric Roman 2:1
Leden Procáková Eva 2:0
Prosinec Staš Jiří 2:Sc
Prosinec Hrnčárková Zuzana 0:2
Prosinec Horčičák Tomáš 1:2
Prosinec Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Tračík Štěpán 2:0
Listopad Němcová Klára 2:Sc
Listopad Kotásková Kateřina 2:0
Listopad Mayerová Petra 2:0
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:1
Říjen Klimscha Dominik 0:2
Říjen Naar Lukáš 0:2
Říjen Kňazovčík Jan 0:2
Září Němcová Klára 2:0
Září Litschmann Aleš 0:2
Září Vaníček Dalibor 0:2
Září Brokeš Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Staš Jiří Sc:Sc
Červen Kleibertová Věra 2:0
Červen Králová Lucie Sc:Sc
Květen Brokeš Jiří 0:2
Květen Chudobová Tereza 2:1
Květen Procák Vladimír 0:2
Květen Vlnieška Milan 0:2
Duben Jančar Tomáš 2:0
Duben Kaděrová Jana 2:0
Duben Václavková Renáta 2:Sc
Duben Psotka Petr 0:2
Březen Kaděrová Jana 2:0
Březen Budiš Pavel 0:2
Březen Bělíčková Veronika 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachý Martin 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Kršjak Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Procák Vladimír 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 0:2