Avatars_small

Mlčák Stanislav

Skupina Nadšenci 1B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 4 1 3 0 25.00%
2019/2020 32 14 17 1 43.75%
2018/2019 46 26 20 0 56.52%
2017/2018 41 25 16 0 60.98%
2016/2017 44 19 25 0 43.18%
2015/2016 45 17 27 1 37.78%
2014/2015 44 17 24 3 38.64%
Letní badmintonování 2014 9 5 4 1 55.56%
2013/2014 36 20 16 0 55.56%
Celkem: 301 144 152 6 47.84%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 17 7 10 0 41.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Bárová Petra
Říjen Novák Luboš
Říjen Kučerová Iveta
Říjen Záruba Patrik
Září Bakeš Radim 1:2
Září Kofránek Radim 2:Sc
Září Minarčík Tomáš 1:2
Září Hric Jan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červenec-Srpen Kříž Dušan Sc:Sc
Červenec-Srpen Minarčík Tomáš 2:0
Červenec-Srpen Dvořák Marek 0:2
Březen-Červen Frydrychova Jana 1:2
Březen-Červen Kofránek Radim 1:2
Březen-Červen Koběluš Jaromír 1:2
Březen-Červen Bolom Fabio 1:2
Únor Záruba Patrik 2:0
Únor Stočes Jan 2:Sc
Únor Pretsch Dalibor 1:2
Únor Kofránek Radim 0:2
Leden Chalupa Vítězslav 2:0
Leden Maniur Tomas 2:Sc
Leden Wojkowský Radim 2:1
Leden Záruba Patrik 0:2
Prosinec Michel Lukáš 1:2
Prosinec Sepeši Marian 2:1
Prosinec Kříž Dušan 2:0
Prosinec Neubauer Jaroslav 1:2
Listopad Vychodil Tomáš 0:2
Listopad Frydrychova Jana 0:2
Listopad Kubáček Vojtěch 2:1
Listopad Bakeš Radim 0:2
Říjen Herudek Erik 2:Sc
Říjen Štefek Martin 2:0
Říjen Tomíček Lukáš 0:2
Říjen Wojkowský Radim 2:0
Září Sepeši Marian 2:0
Září Kalvar Matěj 1:2
Září Čech Lumír 0:2
Září Cvitanovič Alena 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Bakeš Radim 0:2
Červenec/Srpen Travinský Víťa 0:2
Červenec/Srpen Urban František 2:1
Červenec/Srpen Serbus Michal 0:2
Červen Sepeši Marian 1:2
Červen Veselý Roman 2:1
Červen Kubáček Vojtěch 0:2
Červen Máj Tomáš 2:Sc
Květen Vildomcová Lucie 2:1
Květen Neubauer Jaroslav 2:0
Květen Grulich Ladislav 2:0
Květen Kakáč Vladimír 2:0
Duben Tota Martin 2:Sc
Duben Holman Vít 0:2
Duben Holík Pavel 0:2
Duben Adamec Lukáš 1:2
Březen Teplan Peter 2:1
Březen Schwarz Stanislav 2:0
Březen Pácl Petr 2:0
Březen Čech Lumír 2:1
Únor Vildomcová Lucie 0:2
Únor Špaňhel Viktor 0:2
Únor Bakeš Radim 0:2
Únor Kučerová Iveta 2:1
Leden Bárová Petra 2:1
Leden Kotassek Martin 2:0
Leden Kubáček Vojtěch 2:0
Leden Procáková Eva 2:1
Prosinec Doleček Jiří 2:0
Prosinec Šefčík Petr 0:2
Prosinec Serbus Michal 0:2
Prosinec Holásek Ladislav 0:2
Listopad Bolom Fabio 2:Sc
Listopad Rohovský Petr 0:2
Listopad Pácal Miloslav 2:1
Listopad Komár Marcel 0:2
Listopad Lyko Pavel 2:Sc
Říjen Pácal Miloslav 2:0
Říjen Holásek Ladislav 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Sepeši Marian 2:0
Říjen Maniur Tomas 2:0
Září Hrabec Tomáš 1:2
Září Benada Radek 1:2
Září Holman Vít 2:0
Září Kučerová Iveta 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Máj Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Verner Adam 2:Sc
Červenec / Srpen Velčovský Adrian 2:Sc
Červenec / Srpen Vildomcová Lucie 2:1
Červenec / Srpen Urban František 0:2
Červen Špaňhel Viktor 0:2
Červen Stočes Jan 0:2
Červen Faruzel Petr 0:2
Červen Filipčík Pavel 0:2
Květen Novák Luboš 2:0
Květen Krul Tomáš 0:2
Květen Novosad Martin 2:1
Květen Minarčík Tomáš 2:1
Duben Chalupa Vítězslav 2:0
Duben Kalvar Matěj 2:0
Duben Horáková Tereza 0:2
Duben Pernica Josef 2:0
Březen Kalvar Matěj 2:0
Březen Hrabec Tomáš 2:0
Březen Vokál Daniel 0:2
Březen Urban František 0:2
Únor Sepeši Marian 2:Sc
Únor Dolkoš Dominik 2:0
Únor Hrabuška Tomáš 1:2
Únor Vančura Martin 2:0
Leden Pácal Miloslav 1:2
Leden Vašenka Michal 2:1
Leden Urban František 0:2
Leden Neumann Karel 2:0
Prosinec Ausficírová Veronika 2:0
Prosinec Chrenová Karina 0:2
Prosinec Kaloč Libor 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:0
Listopad Šmíd Petr 1:2
Listopad Kret Martin 0:2
Listopad Bolom Fabio 2:0
Listopad Nociar Lukáš 0:2
Říjen Balusova Petra 2:0
Říjen Minarčík Tomáš 2:1
Říjen Horáčková Vladimíra 2:0
Říjen Bednárková Monika 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Urban František 1:2
Červenec/Srpen Špaňhel Viktor 0:2
Červenec/Srpen Botor Milan 0:2
Červenec/Srpen Pecuch Jiří 0:2
Červen Vlosinská Andrea 2:1
Červen Holman Vít 1:2
Červen Riegel Jiří 2:0
Červen Budiš Pavel 2:Sc
Květen Kučerová Iveta 2:1
Květen Koval Jiří 0:2
Květen Šindelka Jan 0:2
Květen Bolom Fabio 0:2
Duben Hruzík Radim 0:2
Duben Schwarz Stanislav 2:0
Duben Sladovník Richard 2:Sc
Duben Žywczok Petr 1:2
Březen Petřík Tomáš 2:1
Březen Sladovník Richard 2:Sc
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Peterek Jakub 1:2
Únor Holeš Jiří 1:2
Únor Stočes Jan 2:1
Únor Janíček Tomáš 0:2 1
Únor Václavek Martin 2:Sc
Leden Moravec René 2:Sc
Leden Vlček Jaroslav 0:2
Leden Botor Milan 0:2
Leden Křístek Vladimír 0:2
Prosinec Kotásek Mirek 2:1
Prosinec Budiš Pavel 2:0
Prosinec Václavek Martin 2:0
Prosinec Peterek Jakub 0:2
Listopad Skácel Petr 2:Sc
Listopad Macura Jiří 0:2
Listopad Fajmon Jan 0:2
Listopad Travinský Víťa 0:2
Říjen Hrčka Libor 2:0
Říjen Pešl Vít 2:Sc
Říjen Kučerová Martina 2:Sc
Říjen Horák Martin 0:2
Září Fójcik Tadeusz 1:2
Září Adamec Lukáš 1:2
Září Pretsch Dalibor 0:2
Září Bonobo Milan 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Botor Milan 1:2
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 1:2
Červenec / Srpen Kotásek Mirek 2:0
Červenec / Srpen Koval Jiří 0:2
Červen Kahún Patrik 1:2
Červen Kolondra Vítězslav 0:2
Červen Szarowski Zbyněk 0:2
Červen Pretsch Dalibor 2:Sc
Květen Botor Milan 2:0
Květen Kahún Patrik 0:2
Květen Šmíd Petr 2:Sc
Květen Vokál Daniel 2:1
Duben Holman Vít 2:1
Duben Kotásek Mirek 2:1
Duben Lalík David 0:2
Duben Spáčil Antonín 2:Sc
Březen Máj Tomáš 2:1
Březen Vokál Daniel 2:0
Březen Kubulus Tomáš 1:2
Březen Filipčík Pavel 0:2
Únor Vlosinský Jiří 0:2
Únor Májová Renáta 0:2
Únor Szarowski Zbyněk 0:2
Únor Garba Dušan 2:1
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Li Fusheng 0:2
Leden Kahún Patrik 0:2
Leden Skácel Petr 0:2
Leden Horčičák Tomáš 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Chrenová Karina 2:0
Prosinec Krejčí Martin 2:1
Prosinec Václavek Martin 2:1
Listopad Kolondra Vítězslav 0:2
Listopad Kříž Petr 0:2
Listopad Hajný Jan 0:2
Listopad Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Petruška Kamil 1:2
Říjen Kříž Dušan Sc:Sc
Říjen Porubský Martin 1:2
Říjen Smékal Petr 0:2
Září Kubulus Tomáš 2:Sc
Září Nociar Lukáš 2:Sc
Září Pala Přemysl 2:1
Září Májová Renáta 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Králová Anna 2:0
Červenec / Srpen Herejk Zdeněk Sc:Sc
Červenec / Srpen Boštík Kamil Sc:Sc
Červenec / Srpen Lázničková Monika Sc:Sc
Červen Vlček Jaroslav 0:2
Červen Máj Tomáš 1:2
Červen Pala Přemysl 0:2
Červen Závada Tomáš 1:2
Květen Hájek Jiří 2:1
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Májová Renáta 1:2
Květen Boštík Kamil 2:Sc
Duben Kočí Zdeněk 0:2
Duben Drbal Martin 0:2
Duben Kuras Pavel 2:0
Duben Kučerová Martina 2:0
Březen Horčičák Tomáš 0:2
Březen Franek Pavel 0:2
Březen Kubáček Vojtěch 2:1
Březen Merta Marek 0:2
Únor Vojíř Josef 2:0
Únor Hric Roman 2:Sc
Únor Kučerová Iveta 2:0
Únor Fuks Petr 2:0
Leden Lalík David 2:1
Leden Porubský Martin 1:2
Leden Cvitanovič Alena 1:2
Leden Kubulus Tomáš 0:2
Prosinec Kostka Zdeněk 0:2
Prosinec Ludvik Lukáš 2:1
Prosinec Májová Renáta 0:2
Prosinec Martinik Adam 2:0
Listopad Zeman Marek 1:2
Listopad Vašíček Jiří 0:2
Listopad Spáčil Lukáš 0:2
Listopad Chrenová Karina 2:0
Říjen Cunda David 0:2
Říjen Budiš Pavel 2:0
Říjen Kubulus Tomáš 0:2
Říjen Pala Přemysl 2:0
Září Naar Lukáš 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Holain Jiří 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Záveský Petr 2:1
Srpen Marec Ján 2:0
Srpen Chreno Petr 2:Sc
Srpen Májová Renáta Sc:2
Srpen Kubulus Tomáš 1:2
Červenec Nociar Lukáš 2:0
Červenec Máj Tomáš 0:2
Červenec Vašíček Jiří 0:2
Červenec Chrenová Karina 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bakeš Radim 0:2
Červen Litschmann Aleš 1:2
Červen Naar Lukáš 0:2
Červen Farago Vojtěch 2:Sc
Květen Fuks Petr 2:0
Květen Blažej Štěpán 2:1
Květen Plachký Jakub 2:Sc
Květen Branc Petr 1:2
Duben Čajan Jan 2:0
Duben Harok Tomáš 2:0
Duben Židková Dana 2:0
Duben Budiš Pavel 1:2
Březen Mikulecký Oldřich 0:2
Březen Vlček Jaroslav 0:2
Březen Hájek Jiří 2:1
Březen Kubáček Vojtěch 2:0
Únor Kleibertová Věra 2:0
Únor Tračík Štěpán 2:0
Únor Smidžár Pavel 2:0
Únor Kubáček Vojtěch 2:1
Leden Litschmann Aleš 1:2
Leden Kotek Honza 0:2
Leden Fojtášek Radim 0:2
Leden Suchomel Václav 0:2
Prosinec Blažej Štěpán 1:2
Prosinec Mayerová Petra 2:0
Prosinec Marec Ján 2:0
Prosinec Němec Pavel 2:0
Listopad Petruška Kamil 0:2
Listopad Horčičák Tomáš 2:1
Listopad Slíva Radim 0:2
Listopad Litschmann Aleš 0:2
Říjen Tračík Štěpán 2:0
Říjen Kahaj Libor 2:0
Říjen Kostrhounová Michaela 2:0
Říjen Bolom Fabio 1:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Zawada Pavel 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Klimscha Dominik 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Sýkora Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Barabáš Ladislav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Hanzel Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Krkoška Libor 0:2