Avatars_small

Orság Dalibor


o víkendech kdyby to šlo dle dohody hraji ještě florbal

Skupina Nadšenci 3A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 39 11 26 11 28.21%
2012/2013 25 9 16 2 36.00%
Zkušební kola 3 0 3 0 0.00%
Celkem: 67 20 45 13 29.85%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Čajan Jan 2:1
Červen Králová Anna Sc:Sc
Červen Kleibertová Věra 2:0
Květen Rozprým Martin Sc:Sc
Květen Santariusová Hana Sc:2
Květen Mayerová Petra 2:0
Duben Němec Pavel Sc:2
Duben Kotásková Kateřina Sc:2
Duben Kleibertová Věra Sc:2 1
Duben Němcová Klára Sc:2
Březen Trnka René 0:2
Březen Moják Adam Sc:2
Březen Guznar Jan 1:2
Březen Gembík Michal 2:1
Únor Marec Ján 2:0
Únor Židková Dana 0:2
Únor Pavlík Libor 2:0
Únor Suchomel Václav 0:2
Leden Holub Radek 2:1
Leden Mikulecký Oldřich 0:2
Leden Mayerová Petra 2:0
Leden Harok Tomáš 1:2
Prosinec Papcun Petr 2:0
Prosinec Hric Roman Sc:2
Prosinec Guznar Jan 1:2
Prosinec Nociar Lukáš 0:2
Listopad Bolom Fabio 1:2
Listopad Branc Petr Sc:2
Listopad Kňazovčík Jan 0:2
Listopad Tauber Lukáš Sc:2
Říjen Holub Radek 1:2
Říjen Jakel Radim 0:2
Říjen Brokeš Jiří 0:2
Říjen Kyselý Petr 0:2
Září Vlnieška Milan 0:2
Září Čajan Jan 2:1
Září Fojtík Radim 0:2
Září Procák Vladimír 0:2
Září Václavková Renáta 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Dolenský Petr 2:Sc
Červen Hynčicová Dagmar 0:2
Červen Holub Radek 2:1
Květen Kaděrová Jana 2:0
Květen Holub Radek 0:2
Květen Horčičák Tomáš 1:2
Duben Rubeš Pavel 0:2
Duben Májová Renáta 0:2
Duben Čajan Jan 2:1
Duben Hynčicová Dagmar 0:2
Březen Řehánek Ladislav Sc:2
Březen Setlová Petra 0:2
Březen Zubáň Jakub 0:2
Březen Jančar Tomáš Sc:2
Únor Židek Václav 0:2
Únor Křetinský David 0:2
Únor Židek Jan 2:0
Únor Bajgar Vít 0:2
Leden Zachoval Ondřej 2:Sc
Leden Bajgar Lukáš 0:2
Leden Čajan Jan 2:0
Prosinec Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Psotka Petr 0:2
Prosinec Rožnai Ladislav 0:2 2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Černý Martin 0:2
Listopad Čajan Jan 1:2
Listopad Psotka Petr 0:2