Avatars_small

Králová Anna

Skupina Nadšenci 2D
Pohlaví žena
Věk 37 let
Úroveň začátečník
Zkušenosti žádné
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 20 8 11 1 40.00%
2018/2019 39 14 23 4 35.90%
2014/2015 43 12 28 4 27.91%
Letní badmintonování 2014 9 1 6 2 11.11%
2013/2014 3 0 2 1 0.00%
Celkem: 114 35 70 12 30.70%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Kyselý Jakub
Leden Chalupa Vítězslav 0:2
Leden Strzelec Jan
Leden Plíhal Filip
Leden Konkolský Roman 0:2
Prosinec Strzelec Jan 0:2
Prosinec Kasinec Tomáš 0:2
Prosinec Šigutová Monika 2:0
Prosinec Čech Lumír 0:2
Prosinec Macečková Gabriela 2:0
Listopad Balušíková Denisa 2:Sc
Listopad Klimeš Adrian Sc:Sc
Listopad Bedrlík David 2:0
Listopad Kowalczyk Jan 0:2
Listopad Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Bourek Luboš 2:Sc
Říjen Chalupa Vítězslav 1:2
Říjen Žeravík David 0:2
Říjen Grulich Ladislav 0:2
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Augustin Michal 2:0
Září Nytrová Martina 0:2
Září Šrámek Jiří 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Václavík Petr 0:2
Květen Jančík Mikuláš 1:2
Květen Doleček Jiří 0:2
Květen Lembard Tomáš 1:2
Duben Brožek Václav 2:0
Duben Schwarz Stanislav 0:2
Duben Grulich Ladislav 0:2
Duben Ulman Vladimír 0:2
Duben Bedrlík David 2:0
Březen Brožek Václav 2:0
Březen Kakáč Vladimír 0:2
Březen Tomíček Lukáš 1:2
Březen Vlček Lukáš 2:Sc
Březen Kuboňová Lenka 2:0
Únor Schwarz Stanislav 0:2
Únor Sechra David 0:2
Únor Kakáč Vladimír Sc:Sc
Únor Wojkowský Radim 2:Sc
Leden Grulich Ladislav 0:2
Leden Bourek Luboš Sc:2
Leden Bedrlík David 2:0
Leden Václavík Marek 0:2
Prosinec Matulová Táňa 0:2
Prosinec Václavek Martin 2:Sc
Prosinec Hrabcová Jana 0:2
Prosinec Neubauer Jaroslav 0:2
Listopad Sabolčák Peter 0:2
Listopad Kalvarová Ivana 0:2
Listopad Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Listopad Schwarz Stanislav 1:2
Listopad Němcová Klára 2:0 2
Říjen Němcová Klára 2:0
Říjen Bourek Luboš Sc:Sc
Říjen Bystroň Jan 0:2
Říjen Chum Tomisová Renáta 2:Sc
Říjen Matyášek Michael 2:Sc
Září Horkel Petr 2:1
Září Kaloč Marek 0:2
Září Bystroň Jan Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Červenec / Srpen Boštík Kamil Sc:Sc
Červenec / Srpen Lázničková Monika Sc:Sc
Červenec / Srpen Herejk Zdeněk Sc:Sc
Červen Kučerová Martina 0:2
Červen Lázničková Monika 0:2
Červen Vengel Tomáš 2:1
Červen Fuks Petr 2:Sc
Květen Ludvik Lukáš 2:Sc
Květen Minarčík Jan 2:Sc
Květen Šrámek Viktor 2:Sc
Květen Beck Jiří 0:2
Duben Hála Martin 0:2
Duben Kleibertová Věra 0:2
Duben Lembard Ondřej 0:2
Duben Andrýsek Miroslav 0:2
Březen Fuks Petr 0:2
Březen Vašek Martin 0:2
Březen Cigánek David 1:2
Březen Kočí Zdeněk 0:2
Únor Beránek Vít 2:Sc
Únor Kubáček Vojtěch 0:2
Únor Mlynář David 0:2
Únor Drbal Martin 0:2
Leden Papcunová Eva 2:0
Leden Hrčka Libor 0:2
Leden Pavlík Libor 2:Sc
Prosinec Andrýsek Miroslav 2:0
Prosinec Růžička Tomáš 0:2
Prosinec Kučerová Martina 0:2
Prosinec Němec Petr 2:Sc
Listopad Kolesár Radek 2:Sc
Listopad Beránek Vít 0:2
Listopad Hrčka Libor 1:2
Listopad Třečák Jiří 2:Sc
Říjen Kučerová Iveta 0:2
Říjen Martinik Adam 0:2
Říjen Lalík David 0:2
Říjen Merta Marek 0:2
Září Plachý Martin 0:2
Září Kučerová Martina 0:2
Září Kostka Zdeněk Sc:2
Září Kleibertová Věra 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Nociar Lukáš 0:2
Srpen Oborný Tomáš Sc:Sc
Srpen Smékal Petr 2:1
Srpen Herejk Zdeněk Sc:Sc
Srpen Procáková Eva 0:2
Červenec Kubulus Tomáš 0:2
Červenec Halfar Pavel 0:2
Červenec Porubský Martin 0:2
Červenec Herejk Zdeněk 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kleibertová Věra 0:2
Červen Orság Dalibor Sc:Sc
Červen Čajan Jan 0:2