Avatars_small

Mach Vladimír

Skupina Přeborníci 4B
Pohlaví muž
Věk 37 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 37 12 25 12 32.43%
2012/2013 26 21 5 0 80.77%
Celkem: 63 33 30 12 52.38%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Naar Lukáš Sc:2
Květen Guznar Jan Sc:2
Květen Suchomel Václav Sc:2
Květen Budiš Pavel 2:0
Duben Kňazovčík Jan 0:2
Duben Franek Pavel 2:1 6
Duben Bakeš Radim 1:2
Duben Plachký Jakub 2:0
Březen Židek Václav Sc:2
Březen Fojtášek Radim Sc:2
Březen Kozelský Martin Sc:2
Březen Priesol Daniel Sc:2 1
Únor Ščigel Jiří 0:2
Únor Tauber Lukáš 2:Sc
Únor Rubeš Pavel Sc:2
Únor Šťastný Jiří 0:2
Únor Gelnar Marek Sc:2
Leden Petruška Kamil 2:1
Leden Oswald Petr 2:1
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Kukučka Pavel 0:2
Prosinec Židek Václav Sc:2
Prosinec Riedl Pavel 0:2
Prosinec Kahún Patrik 2:1
Prosinec Vaníček Dalibor Sc:2
Listopad Lyko Pavel 0:2
Listopad Fojtík Radim 1:2
Listopad Černý Martin 0:2
Listopad Krkoška Libor 0:2
Říjen Plecák Martin 2:Sc 2
Říjen Mlýnek Roman 1:2
Říjen Tourek Jaroslav Sc:2
Říjen Chrenová Karina 2:0
Září Vybíral Aleš 1:2
Září Farago Vojtěch 2:Sc
Září Černý Martin 1:2
Září Lyko Pavel 2:Sc 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Řehánek Ladislav 1:2
Červen Krkoška Libor 2:1
Červen Glas Petr 2:Sc
Červen Petruška Kamil 2:Sc
Červen Plachký Jakub 2:Sc
Květen Zubáň Jakub 2:0
Květen Riedl Pavel 0:2
Květen Petruška Kamil 2:1
Květen Klega Pavel 2:Sc
Květen Karpeta Petr 2:1
Duben Řehánek Ladislav 2:1
Duben Černý Martin 2:1
Duben Klega Pavel 2:0
Duben Křetinský David 2:1 2
Duben Suchanek Bohdan 0:2 2
Březen Riedl Pavel 1:2
Březen Křetinský David 2:0
Březen Staš Jiří 2:1
Březen Farago Vojtěch 2:1
Březen Rožnai Ladislav 2:0
Únor Kaděrová Jana 2:0
Únor Marec Ján 2:0
Únor Glas Petr 1:2
Leden Ekrtová Tereza 2:Sc
Leden Židek Václav 2:0
Leden Kašpar Luděk 2:0 2