9877b6cf963124f1fb0011e9a8a4f5e6fccb1101_small

Plachký Jakub

Skupina Nadšenci 2A
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 48 17 27 7 35.42%
Letní badmintonování 2013 8 3 5 0 37.50%
2013/2014 40 12 28 8 30.00%
2012/2013 20 13 7 3 65.00%
Celkem: 116 45 67 18 38.79%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 31 14 16 0 45.16%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vojíř Josef Sc:Sc
Červenec / Srpen Pala Přemysl Sc:Sc
Červenec / Srpen Drbal Martin Sc:Sc
Červenec / Srpen Palkovský Adam Sc:Sc
Červen Kubulus Tomáš Sc:2
Červen Merta Marek Sc:2
Červen Miler Ctirad Sc:2
Červen Májová Renáta 0:2
Květen Nociar Lukáš 2:Sc
Květen Máj Tomáš 1:2
Květen Záveský Petr 2:0
Květen Vašek Martin 0:2
Duben Boštík Kamil 2:1
Duben Křižanová Božena 2:0
Duben Franek Pavel 0:2
Duben Vlček Jaroslav 2:0
Březen Plachý Martin 0:2
Březen Nociar Lukáš 2:0
Březen Cvitanovič Alena 1:2
Březen Suchomel Václav 2:0
Únor Oborný Tomáš 1:2
Únor Bakeš Radim 2:0
Únor Vašíček Karel 1:2
Únor Závada Tomáš 2:Sc
Únor Kříž Dušan 0:2
Leden Bakeš Radim 1:2
Leden Židek Václav 2:Sc
Leden Zůbek Jiří 0:2
Leden Kolbábek Jakub 0:2
Leden Fojtášková Blanka 0:2
Prosinec Kahún Patrik 2:Sc
Prosinec Chreno Petr 2:1
Prosinec Vašíček Jiří 0:2
Prosinec Holain Jan 0:2
Prosinec Cunda David 0:2
Listopad Halfar Pavel 0:2
Listopad Grohman Stanislav 1:2
Listopad Máj Tomáš 2:1
Listopad Stachovič Martin 0:2
Listopad Kubulus Tomáš 2:0
Říjen Broulík Aleš 0:2
Říjen Kozelský Martin 2:Sc
Říjen Vaníček Dalibor 0:2
Říjen Chovanec Martin 0:2
Září Priesol Daniel 0:2
Září Slíva Radim 2:Sc
Září Fojtášek Radim 2:0
Září Bakeš Radim 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Černý Martin 2:Sc
Srpen Suchanek Bohdan 0:2
Srpen Kahún Patrik 1:2
Srpen Procák Vladimír 0:2
Červenec Židek Václav 2:0
Červenec Řehánek Ladislav 1:2
Červenec Fojtík Radim 1:2
Červenec Bajgar Vít 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Martinik Adam Sc:2
Červen Kostka Zdeněk Sc:2
Červen Hájek Jiří Sc:2
Červen Harok Tomáš Sc:2
Květen Blažej Štěpán Sc:2
Květen Branc Petr Sc:2
Květen Mlčák Stanislav Sc:2
Květen Fuks Petr Sc:2
Duben Bakeš Radim 0:2
Duben Franek Pavel 1:2
Duben Kňazovčík Jan 1:2
Duben Mach Vladimír 0:2
Březen Máj Tomáš 2:0
Březen Nociar Lukáš 2:0
Březen Farago Vojtěch 0:2
Březen Suchomel Václav 2:0
Únor Fojtášek Radim 1:2
Únor Bakeš Radim 1:2
Únor Kňazovčík Jan 2:1
Únor Slíva Radim 0:2
Leden Máj Tomáš 0:2
Leden Židek Václav 1:2
Leden Chreno Petr 0:2
Leden Tauber Lukáš 0:2
Prosinec Procák Vladimír 0:2
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Rubeš Pavel 0:2
Prosinec Černý Martin 0:2
Listopad Máj Tomáš 2:0
Listopad Kyselý Petr 2:0 1
Listopad Židek Václav 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Říjen Vlnieška Milan 0:2
Říjen Řehánek Ladislav 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:1
Říjen Lyko Pavel 1:2
Září Rubeš Pavel 2:0
Září Staš Jiří 2:0
Září Plecáková Michaela 2:0
Září Marec Ján 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Glas Petr 2:Sc
Červen Petruška Kamil Sc:2
Červen Krkoška Libor 0:2
Červen Řehánek Ladislav Sc:2
Červen Mach Vladimír Sc:2
Květen Doležal Ondřej 2:Sc
Květen Psotka Petr 2:0
Květen Chrenová Karina 2:0
Květen Křetinský David 2:Sc
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Duben Brokeš Jiří 2:0
Duben Budiš Pavel 2:0
Duben Zdvihal Tomáš 2:0
Březen Karpeta Petr 0:2
Březen Máj Tomáš 2:0 2
Březen Kleibertová Věra 2:0
Březen Suchanek Bohdan 0:2 2
Únor Holub Radek 2:0 2
Únor Jančar Tomáš 2:0 2
Únor Řehánek Ladislav 0:2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Novák Ctibor 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Herman Michal 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Stará Lucie 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Moják Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Fuks Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Hamerka Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Klečková Stanislava 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Teuchner Dan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Petr Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Klečková Stanislava 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Šubertová Marcela 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Dvořáček Michal 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Čechák Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášek Radim 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlčák Stanislav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Hampl Václav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolbábek Jakub 0:2