Avatars_small

Mlýnek Roman

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 45 20 24 1 44.44%
2013/2014 29 13 16 0 44.83%
2012/2013 28 21 7 0 75.00%
Zkušební kola 7 5 2 0 71.43%
Celkem: 109 59 49 1 54.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 18 7 11 0 38.89%
2014/2015 15 4 10 0 26.67%
2013/2014 49 24 23 0 48.98%
Celkem: 82 35 44 0 42.68%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Tourek Jaroslav Sc:Sc
Červenec/Srpen Kubín Vašek 1:2
Červenec/Srpen Lach Tomáš 1:2
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav 1:2
Červen Kusin Patrik 1:2
Červen Janoš Petr 2:0
Červen Broulík Aleš 2:Sc
Červen Špála Tomáš 2:1
Květen Koval Slávek 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:1
Květen Pelikán Aleš 2:0
Květen Vojtěšek Petr 0:2
Duben Gulas Jan 2:1
Duben Kusin Patrik 0:2
Duben Procák Vladimír 2:0
Duben Oswald Petr 2:0
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Baldrman Ondřej 1:2
Březen Vlosinský Jiří 2:0
Březen Kožela Lukáš 0:2
Únor Solanský Petr 1:2
Únor Pindur Petr 1:2
Únor Horkel Zdeněk 2:1
Únor Vojtěšek Petr 0:2
Leden Chrobák David 1:2
Leden Šmajstrla Miroslav 0:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Gelnar Marek 0:2
Prosinec Bembenek Pavel 2:0
Prosinec Pindur Petr 1:2
Prosinec Hanzl Jan 1:2
Prosinec Lach Tomáš 2:1
Listopad Solanský Petr 0:2
Listopad Kožela Lukáš 2:0
Listopad Brokeš Jiří 2:0
Listopad Lanča Jaroslav 2:0
Říjen Spáčil Lukáš 2:0
Říjen Franek Pavel 2:Sc 2
Říjen Priesol Daniel 2:0
Říjen Moravec René 0:2
Říjen Kostka Zdeněk 2:0
Září Ščigel Jiří 2:Sc
Září Kornel Martin 1:2
Září Vašíček Jiří 1:2
Září Procák Vladimír 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Lach Tomáš 2:1
Únor Marušák Tomáš 0:2
Únor Krkoška Libor 2:1
Únor Černý Martin 1:2
Únor Kožela Lukáš 0:2
Leden Kožela Lukáš 1:2
Leden Tourek Jaroslav 2:0
Leden Marušák Tomáš 0:2
Leden Vybíral Aleš 1:2
Leden Lach Tomáš 2:1
Prosinec Fojtík Radim 2:0
Prosinec Lyko Pavel 2:Sc
Prosinec Marušák Tomáš 0:2
Prosinec Lach Tomáš 0:2
Prosinec Tourek Jaroslav 2:1
Listopad Vybíral Aleš 2:0
Listopad Kožela Lukáš 2:0
Listopad Marušák Tomáš 0:2
Listopad Tourek Jaroslav 1:2
Listopad Lach Tomáš 0:2
Říjen Tourek Jaroslav 2:0
Říjen Mach Vladimír 2:1
Říjen Plecák Martin 1:2
Říjen Chrenová Karina 2:0 1
Září Marušák Tomáš 1:2
Září Kožela Lukáš 0:2
Září Krkoška Libor 0:2
Září Plecák Martin 2:0
Září Lach Tomáš 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Lyko Pavel 2:1
Červen Tourek Jaroslav 2:0
Červen Durlák Ivo 2:Sc 1
Červen Marušák Tomáš 0:2
Květen Plecák Martin 2:1
Květen Kožela Lukáš 2:0
Květen Lyko Pavel 2:1
Květen Durlák Ivo 1:2
Duben Bajgar Vít 2:0
Duben Vybíral Aleš 2:0
Duben Plecák Martin 1:2 1
Duben Riedl Pavel 2:0
Březen Plecák Martin 2:1 1
Březen Marušák Tomáš 0:2
Březen Durlák Ivo 0:2
Březen Lyko Pavel 2:Sc 1
Únor Černý Martin 2:0
Únor Durlák Ivo 0:2
Únor Krkoška Libor 2:1
Únor Plecák Martin 2:0
Leden Krkoška Libor 2:1 1
Leden Kožela Lukáš 2:1
Leden Vybíral Aleš 2:0
Leden Durlák Ivo 0:2
Prosinec Vlček Dobroslav 2:0
Prosinec Glas Petr 2:0
Prosinec Bajgar Lukáš 2:0
Prosinec Plecák Martin 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Vybíral Aleš 1:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Prchal Dušan 2:0
Listopad Vlček Dobroslav 2:0
Říjen Badalová Veronika 2:0
Říjen Vybíral Aleš 0:2
Říjen Prchal Dušan 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kremzer Filip 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Tourek Jaroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Bartl Roman 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vlček Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Marušák Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kolesár David 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Ptáček Josef 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vašek Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kublák Filip 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Telecký Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Seidler Přemysl 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Harazim David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Poláček Jan 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimeš Marcel 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Merta Marek 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Janák Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Zeman Marek 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Peřina Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Weber Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Řeháček Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vaníček Dalibor 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Bitta Jan 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kornel Martin 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Černý Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Tourek Jaroslav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plecák Martin 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Hruška Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Durlák Ivo 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Plecák Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Bitta Jan 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1