Avatars_small

Chrenová Karina

Skupina Nadšenci 3D
Pohlaví žena
Věk 41 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 24 12 12 4 50.00%
2016/2017 41 20 21 0 48.78%
2015/2016 44 17 26 1 38.64%
2014/2015 44 22 20 2 50.00%
Letní badmintonování 2014 9 3 6 0 33.33%
2013/2014 41 14 27 0 34.15%
2012/2013 29 15 14 0 51.72%
Zkušební kola 12 6 6 0 50.00%
Celkem: 244 109 132 7 44.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2013/2014 6 1 5 0 16.67%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Křižanová Božena Sc:2
Březen Chalupa Vítězslav Sc:2
Březen Kotásek Mirek Sc:2 1
Březen Minarčík Tomáš 0:2
Únor Kuboňová Lenka 2:0
Únor Kaloč Libor 2:0
Únor Vašenka Michal 2:Sc
Únor Václavek Martin 2:Sc
Leden Nociar Lukáš 1:2
Leden Bečák Patrik 0:2
Leden Pernica Josef 1:2
Leden Hrabec Tomáš 0:2
Prosinec Kaloč Libor 2:0
Prosinec Mlčák Stanislav 2:0
Prosinec Ausficírová Veronika 2:0
Prosinec Procáková Eva 2:0
Listopad Soban David 0:2
Listopad Procházková Iveta Sc:2
Listopad Kaloč Libor 2:0
Listopad Minarčík Tomáš 0:2
Říjen Košťálová Zuzana 2:0
Říjen Novák Luboš 2:0
Říjen Kakáč Vladimír 2:0
Říjen Nociar Lukáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Smékalová Monika 1:2
Červenec/Srpen Petřík Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Kutěj Honza 2:Sc 1
Červenec/Srpen Žywczok Petr 0:2
Červen Klimešová Petra 2:0
Červen Kalvar Matěj 2:1
Červen Vítek Martin 2:0
Červen Petřík Tomáš 0:2
Květen Krul Tomáš 2:1
Květen Hájek Jiří 0:2
Květen Hruzík Radim 0:2
Květen Lalík David 0:2
Duben Sepeši Marian 1:2
Duben Kalvar Tomáš 2:0
Duben Smékalová Monika 2:1
Duben Koval Jiří 1:2 1
Březen Lalík David 0:2
Březen Smékalová Monika 2:0
Březen Žywczok Petr 2:0
Březen Hruška Jakub 0:2
Únor Goldbricht Ivo 0:2
Únor Křižanová Božena 2:0
Únor Budiš Pavel 2:0
Únor Pernica Josef 2:0
Únor Schwarz Stanislav 2:0
Leden Kučerová Iveta 0:2
Leden Peterek Jakub 1:2
Leden Holeš Jiří 2:1
Leden Pecuch Jiří 0:2
Prosinec Kučerová Martina 2:Sc
Prosinec Smutek Jan 1:2
Prosinec Hruzík Lukáš 2:1
Prosinec Montag Marek 2:0
Listopad Klemens Pavel 2:Sc
Listopad Budiš Pavel 1:2
Listopad Pecuch Jiří 1:2
Listopad Smékalová Monika 1:2
Říjen Marec Ján 2:1
Říjen Fajmon Jan 0:2
Říjen Urban František 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Borová Petra 2:0
Červenec / Srpen Renz Vojtěch 2:Sc
Červenec / Srpen Benada Radek 2:0
Červenec / Srpen Kubáček Vojtěch 1:2
Červen Mrajca Jiří 2:1
Červen Holman Vít 0:2
Červen Kučerová Iveta 0:2
Červen Malik Petr 0:2
Květen Garba Dušan 1:2
Květen Kolondra Vítězslav 0:2
Květen Otisk Tomáš 2:0
Květen Minkovič David 2:Sc
Duben Riegel Jiří 2:0
Duben Borová Petra 2:0
Duben Budiš Pavel 2:Sc
Duben Kubulus Tomáš 0:2
Březen Horák Martin 0:2
Březen Karas Tomáš 0:2
Březen Mrajca Jiří 2:0
Březen Procáková Eva 2:0
Únor Kubíček Michal 0:2
Únor Hrabec Tomáš Sc:Sc
Únor Máj Tomáš 0:2
Únor Merta Marek 2:Sc
Leden Pešl Vít 0:2
Leden Šmíd Petr 2:0
Leden Krejčí Martin 0:2
Leden Hrčka Libor 2:1
Prosinec Krejčí Martin 0:2
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Benda Michal 0:2
Prosinec Václavek Martin 0:2
Listopad Koval Slávek 0:2
Listopad Kubulus Tomáš 1:2
Listopad Pala Přemysl 2:1
Listopad Miler Ctirad 1:2
Říjen Vlček Jaroslav 0:2
Říjen Záveský Petr 0:2
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:1
Říjen Vašíček Karel 0:2
Září Porubský Martin 0:2
Září Blažej Štěpán 0:2
Září Lalík David 2:Sc
Září Hrnčárková Zuzana 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Kubulus Tomáš 2:Sc
Červenec / Srpen Hájek Jiří Sc:Sc
Červenec / Srpen Hrnčárková Zuzana 0:2
Červenec / Srpen Záveský Petr Sc:Sc
Červen Drastich Lukáš 2:0
Červen Cigánek David 2:1
Červen Hric Roman 2:Sc
Červen Křižanová Božena 2:Sc
Květen Herejk Zdeněk 0:2
Květen Kubulus Tomáš 0:2
Květen Fuks Petr 2:Sc
Květen Křižanová Božena 2:0
Duben Guznar Jan 2:1
Duben Filipčík Pavel 2:1
Duben Němec Pavel 2:0
Duben Polok Filip 2:0
Březen Ludvik Lukáš 2:Sc
Březen Hajný Jan 0:2
Březen Záveský Petr 0:2
Březen Němec Petr 1:2
Únor Horčičák Tomáš 0:2
Únor Kolondra Vítězslav 0:2
Únor Martinik Adam 2:0
Únor Plachý Martin 0:2
Leden Drastich Lukáš 2:Sc
Leden Kučerová Martina 2:0
Leden Budiš Pavel 1:2
Leden Papcun Petr 2:0
Prosinec Oborný Tomáš 0:2
Prosinec Ptáček Josef 0:2
Prosinec Pala Přemysl 1:2
Prosinec Hrabec Tomáš 2:0
Listopad Spáčil Lukáš 0:2
Listopad Zeman Marek 0:2
Listopad Mlčák Stanislav 0:2
Listopad Vašíček Jiří 0:2
Říjen Nociar Lukáš 1:2
Říjen Petruška Kamil 0:2
Říjen Trnka René 0:2
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:1
Září Guznar Jan 2:1
Září Hrnčárková Zuzana 2:0
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Marec Ján 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Porubský Martin 0:2
Srpen Plachý Martin 0:2
Srpen Kučerová Iveta 2:0
Srpen Kleibertová Věra 2:0
Srpen Raška Štěpán 2:0
Červenec Vašíček Jiří 0:2
Červenec Nociar Lukáš 1:2
Červenec Mlčák Stanislav 0:2
Červenec Máj Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Madej Michal 1:2
Červen Holub Radek 2:Sc
Červen Herejk Zdeněk 0:2 1
Červen Buglová Tereza 2:0
Květen Marec Ján 2:0
Květen Plachý Martin 0:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Kotásková Kateřina 2:0
Duben Jakel Radim 1:2
Duben Litschmann Aleš 0:2
Duben Suchomel Václav 0:2
Duben Trnka René 0:2
Březen Broulík Aleš 0:2
Březen Barabáš Ladislav 2:Sc
Březen Bakeš Radim 0:2
Březen Minkovič David 0:2
Únor Chovanec Martin 0:2
Únor Kozelský Martin 0:2
Únor Chreno Petr 1:2
Únor Vaníček Dalibor 0:2
Únor Brokeš Jiří 0:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Kahún Patrik 2:Sc
Leden Franek Pavel 0:2
Leden Ščigel Jiří 0:2
Prosinec Václavík Marek 0:2
Prosinec Bakeš Radim 0:2
Prosinec Řehánek Ladislav 2:Sc
Prosinec Brokeš Jiří 2:Sc
Listopad Rubeš Pavel 0:2
Listopad Kahún Patrik 0:2
Listopad Vlnieška Milan 0:2
Listopad Minkovič David 2:Sc
Říjen Tourek Jaroslav 0:2
Říjen Plecák Martin 2:Sc
Říjen Mach Vladimír 0:2
Říjen Mlýnek Roman 0:2 1
Září Křižanová Božena 2:0
Září Bajgar Vít 2:Sc
Září Bajgar Lukáš 2:0
Září Suchanek Bohdan 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Rubeš Pavel 0:2
Červen Bajgar Vít 2:Sc
Červen Karpeta Petr 2:Sc
Červen Suchanek Bohdan 0:2 1
Květen Křetinský David 2:Sc
Květen Doležal Ondřej 2:Sc
Květen Plachký Jakub 0:2
Květen Psotka Petr 2:1
Duben Procák Vladimír 2:Sc 2
Duben Farago Vojtěch 2:Sc
Duben Karpeta Petr 0:2
Duben Glas Petr 0:2
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Marec Ján 2:0
Březen Tourek Jaroslav 0:2
Březen Židek Václav 2:1
Únor Farago Vojtěch 0:2
Únor Kožela Lukáš 0:2
Únor Setlová Petra 0:2
Únor Lyko Pavel 0:2
Únor Klega Pavel 0:2
Leden Marec Ján 2:0
Leden Plecáková Michaela 2:0
Leden Židek Jan 2:0
Leden Kleibertová Věra 2:0
Prosinec Křetinský David 1:2
Prosinec Vybíral Aleš 0:2
Prosinec Zubáň Jakub 2:Sc
Prosinec Farago Vojtěch 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Zubáň Jakub 1:2
Listopad Badalová Veronika 2:Sc
Listopad Doležal Ondřej 0:2
Listopad Farago Vojtěch 0:2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Farago Vojtěch 2:Sc
Říjen Zubáň Jakub 2:0
Září Farago Vojtěch 0:2
Září Durlák Ivo 0:2
Září Brynda Pavel 2:Sc
Září Křižanová Božena 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kučerová Martina 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Buron Jiří 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Židek Václav 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Klimscha Dominik 0:2