Cbb62e73a3c572b6708e6e527de270f81976a0fd_small

Naar Lukáš

Skupina Přeborníci 2A
Pohlaví muž
Věk 38 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 41 18 23 6 43.90%
2013/2014 40 26 14 1 65.00%
2012/2013 4 2 2 2 50.00%
Celkem: 85 46 39 9 54.12%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Stachovič Martin Sc:2 1
Červen Kozelský Martin Sc:2
Červen Grohman Stanislav Sc:2
Červen Trnka René Sc:2
Květen Vašíček Karel 2:1
Květen Priesol Daniel 1:2
Květen Zeman Marek Sc:2
Květen Rubeš Pavel Sc:2
Duben Spáčil Lukáš 2:0
Duben Vašíček Karel 2:0
Duben Zůbek Jiří 2:1
Duben Krkoška Libor 1:2
Březen Kříž Dušan 1:2
Březen Trnka René 0:2
Březen Klečková Stanislava 2:0
Březen Máj Tomáš 2:1
Únor Špála Tomáš 0:2
Únor Kozelský Martin 0:2
Únor Zůbek Jiří 0:2
Únor Fojtášek Radim 2:0
Leden Závada Tomáš 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:1
Leden Holain Jan 2:1
Leden Franek Pavel 1:2
Leden Máj Tomáš 2:0
Prosinec Brokeš Jiří 1:2
Prosinec Bakeš Radim 1:2
Prosinec Halfar Pavel 0:2
Prosinec Broulík Aleš 1:2
Listopad Kozelský Martin 0:2
Listopad Nociar Lukáš 2:1
Listopad Cunda David 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:0
Říjen Suchomel Václav 2:0
Říjen Halfar Pavel 0:2
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Plachý Martin 2:Sc
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Litschmann Aleš 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Holain Jiří 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Litschmann Aleš 2:1
Červen Farago Vojtěch 2:Sc
Červen Mlčák Stanislav 2:0
Červen Bakeš Radim Sc:2
Květen Budiš Pavel 2:0
Květen Mach Vladimír 2:Sc
Květen Suchomel Václav 2:0
Květen Guznar Jan 2:0
Duben Vaníček Dalibor 1:2
Duben Židek Václav 1:2
Duben Farago Vojtěch 0:2
Duben Branc Petr 0:2
Březen Budiš Pavel 2:0
Březen Branc Petr 2:1
Březen Kotek Honza 2:0
Březen Kňazovčík Jan 2:0 2
Únor Mikulecký Oldřich 2:0
Únor Kahaj Libor 2:0
Únor Papcun Petr 2:0
Únor Blažej Štěpán 2:1
Leden Nociar Lukáš 2:0
Leden Richtar Jan 2:1
Leden Spáčil Lukáš 0:2
Leden Křižanová Božena 2:0
Prosinec Branc Petr 1:2
Prosinec Vlček Jaroslav 0:2
Prosinec Mikulecký Oldřich 2:0
Prosinec Kahaj Libor 2:0
Listopad Priesol Daniel 0:2
Listopad Holub Radek 2:0
Listopad Guznar Jan 2:0
Listopad Kotek Honza 2:1
Říjen Klimscha Dominik 1:2
Říjen Kňazovčík Jan 1:2 2
Říjen Fuks Petr 2:0
Říjen Hrnčárková Zuzana 2:0
Září Tračík Štěpán 2:0
Září Budiš Pavel 0:2
Září Kahún Patrik 0:2
Září Bakeš Radim 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Máj Tomáš Sc:2
Červen Chreno Petr Sc:2
Červen Tračík Štěpán 2:0
Červen Jančar Tomáš 2:0