627cb6fccc0567d831633ab08a0a09e3efd22766_small

Vaníček Dalibor

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 33 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 41 18 21 16 43.90%
2013/2014 43 24 19 0 55.81%
2012/2013 3 3 0 0 100.00%
Celkem: 87 45 40 16 51.72%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 12 7 3 0 58.33%
2013/2014 43 25 18 0 58.14%
Celkem: 55 32 21 0 58.18%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Litschmann Aleš Sc:2
Červen Riedl Pavel Sc:Sc
Červen Priesol Daniel Sc:Sc
Červen Kyselý Petr Sc:2
Květen Minkovič David Sc:2
Květen Fojtášek Radim Sc:2
Květen Chovanec Martin Sc:2
Květen Holain Jiří Sc:2
Duben Broulík Aleš 2:1
Duben Špála Tomáš 2:Sc
Duben Ptáček Josef 0:2
Duben Riedl Pavel 2:Sc
Březen Oswald Petr 1:2
Březen Kyselý Petr 2:Sc
Březen Priesol Daniel 2:1
Březen Krkoška Libor 2:0
Únor Chreno Petr 2:0
Únor Petruška Kamil 2:Sc
Únor Litschmann Aleš 2:1
Únor Ptáček Josef 2:0
Leden Černý Martin 2:Sc
Leden Zeman Marek 2:Sc
Leden Broulík Aleš 0:2
Leden Cunda David 0:2
Prosinec Šťastný Jiří 2:Sc
Prosinec Trnka René Sc:2
Prosinec Krkoška Libor Sc:2
Prosinec Chovanec Martin Sc:2
Prosinec Riedl Pavel Sc:2
Listopad Petruška Kamil 2:1
Listopad Litschmann Aleš 2:1
Listopad Kahún Patrik 2:Sc
Listopad Václavík Marek 1:2
Říjen Kozelský Martin 2:Sc
Říjen Chovanec Martin 1:2
Říjen Plachký Jakub 2:0
Říjen Broulík Aleš 0:2
Září Kahún Patrik Sc:2
Září Chreno Petr Sc:2
Září Židek Václav Sc:2
Září Minkovič David Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Kožela Lukáš 2:Sc 1
Červen Brokeš Jiří 1:2
Červen Rubeš Pavel 2:Sc 2
Červen Ščigel Jiří 0:2
Červen Slíva Radim 2:1
Květen Židek Václav 2:1
Květen Minkovič David 2:1
Květen Bakeš Radim 2:1
Květen Fojtášek Radim 2:Sc
Duben Naar Lukáš 2:1
Duben Farago Vojtěch 1:2
Duben Branc Petr 2:0
Duben Židek Václav 2:1
Březen Kyselý Petr 1:2
Březen Holain Jiří 0:2
Březen Richtar Jan 2:1
Březen Jakel Radim 2:0
Únor Kozelský Martin 1:2
Únor Chreno Petr 0:2
Únor Brokeš Jiří 1:2
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Chovanec Martin 1:2
Leden Barabáš Ladislav 1:2
Leden Vlnieška Milan 1:2
Leden Rubeš Pavel 1:2 3
Leden Václavík Marek 1:2
Prosinec Židek Václav 2:0 2
Prosinec Kahún Patrik 0:2
Prosinec Riedl Pavel 0:2
Prosinec Mach Vladimír 2:Sc
Listopad Jakel Radim 2:0
Listopad Procák Vladimír 0:2
Listopad Bakeš Radim 2:0
Listopad Budiš Pavel 2:0
Říjen Židek Václav 0:2
Říjen Chreno Petr 1:2
Říjen Franek Pavel 2:0
Říjen Bajgar Lukáš 2:1
Říjen Minkovič David 0:2
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Brokeš Jiří 2:0
Září Němcová Klára 2:0
Září Fuks Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Bělíčková Veronika 2:Sc
Červen Plecáková Michaela 2:0
Červen Spáčilová Kamila 2:1 4

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Švábek Michal 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Starý Lukáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Herman Michal 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Lukáš 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Chovanec Martin 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Šupák Josef 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Kňazovčík Jan 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Týn Kajetán 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Bulejko Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Řeháček Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Janák Jiří 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Cenkner Pavel 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Kremzer Filip 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Plecák Martin 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI B Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Křižanová Božena 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlýnek Roman 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Třos Milan 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vavrečka Pavel 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Vlček Lubomír 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Dvořáček Michal 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Warmuž Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Procák Vladimír 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Buglová Tereza 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Sýkora Martin 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 0:2