Avatars_small

Fojtášek Radim

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 53 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 38 9 28 10 23.68%
2014/2015 45 22 23 7 48.89%
2013/2014 29 18 11 5 62.07%
Celkem: 112 49 62 22 43.75%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2015/2016 5 1 4 0 20.00%
2013/2014 12 8 4 0 66.67%
Celkem: 17 9 8 0 52.94%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Květen Máj Tomáš Sc:2
Květen Cvitanovič Alena Sc:2
Květen Pešl Vít Sc:2
Květen Hopp Petr Sc:2
Duben Kříž Petr Sc:2
Duben Spáčil Lukáš Sc:2
Duben Kňazovčík Jan Sc:2
Duben Voborník Radim Sc:2
Březen Vašíček Jiří 0:2
Březen Skácel Petr 1:2
Březen Bonobo Milan 0:2
Březen Pustka Jiri 0:2
Březen Litschmann Aleš 1:2
Únor Li Fusheng 2:1
Únor Klečková Stanislava 2:0
Únor Minkovič David 2:Sc
Únor Smékal Petr 2:Sc
Leden Koval Slávek 0:2
Leden Pustka Jiri 0:2
Leden Kostka Zdeněk 2:Sc
Leden Porubský Martin 2:1
Prosinec Májová Renáta 2:1
Prosinec Hajný Jan 0:2
Prosinec Minkovič David 0:2
Prosinec Horčičák Tomáš 2:0
Listopad Petruška Kamil 2:0
Listopad Hála Martin 0:2
Listopad Merta Marek Sc:Sc
Listopad Vašíček Karel 1:2
Říjen Vašek Martin Sc:2
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Plachý Martin 0:2
Říjen Kahún Patrik 0:2
Říjen Svrček Jan 0:2
Září Stachovič Martin 0:2
Září Zeman Marek 0:2
Září Kozelský Martin 0:2
Září Litschmann Aleš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hajný Jan Sc:2
Červenec / Srpen Fojtášková Blanka 2:Sc
Červenec / Srpen Kozelský Martin Sc:2
Červenec / Srpen Oborný Tomáš Sc:2
Červen Procák Vladimír Sc:2
Červen Václavík Marek Sc:2
Červen Vašíček Jiří Sc:2
Červen Zeman Marek Sc:2
Květen Chovanec Martin 2:Sc
Květen Vaníček Dalibor 2:Sc
Květen Minkovič David 0:2
Květen Holain Jiří 0:2
Duben Priesol Daniel 2:0
Duben Kozelský Martin 1:2
Duben Kříž Dušan 2:0
Duben Vašíček Jiří 0:2
Březen Holain Jan 2:0
Březen Oborný Tomáš 2:0
Březen Litschmann Aleš 2:1
Březen Porubský Martin 2:1
Únor Zůbek Jiří 2:0
Únor Kozelský Martin 2:1
Únor Špála Tomáš 0:2
Únor Naar Lukáš 0:2
Leden Halfar Pavel 0:2
Leden Grohman Stanislav 0:2
Leden Oswald Petr 0:2
Leden Minkovič David 2:1
Prosinec Kyselý Petr 0:2
Prosinec Václavík Marek 2:0
Prosinec Černý Martin 2:Sc
Prosinec Oswald Petr 0:2
Prosinec Priesol Daniel 0:2
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Bakeš Radim 2:1
Listopad Trnka René 0:2
Listopad Chreno Petr 1:2
Říjen Branc Petr 2:Sc
Říjen Máj Tomáš 2:1
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Říjen Guznar Jan 2:0
Září Bakeš Radim 0:2
Září Priesol Daniel 2:1
Září Plachký Jakub 0:2
Září Slíva Radim 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Suchomel Václav Sc:2
Červen Branc Petr Sc:2
Červen Fuks Petr Sc:2
Červen Budiš Pavel Sc:2
Květen Židek Václav 0:2
Květen Bakeš Radim 2:0
Květen Minkovič David 0:2
Květen Vaníček Dalibor Sc:2
Duben Procák Vladimír 0:2
Duben Brokeš Jiří 2:1
Duben Ščigel Jiří 1:2
Duben Chovanec Martin 1:2
Duben Rubeš Pavel 0:2
Březen Kozelský Martin 2:0
Březen Mach Vladimír 2:Sc
Březen Priesol Daniel 2:1
Březen Židek Václav 2:Sc
Únor Plachký Jakub 2:1
Únor Kňazovčík Jan 2:0
Únor Slíva Radim 2:1 2
Únor Bakeš Radim 2:0
Leden Kotek Honza 2:0
Leden Suchomel Václav 2:0
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Litschmann Aleš 2:1
Prosinec Richtar Jan 2:0
Prosinec Holub Radek 2:0
Prosinec Kotásková Kateřina 2:0
Prosinec Dvorník Miroslav 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Holman Vít 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vitásek Tomáš 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Blažej Štěpán 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Hála Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plachký Jakub 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Marsín Petr 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Fojtášková Blanka 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Warmuž Jiří 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Gor Ros 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Plecák Martin 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kahún Patrik 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Zawada Pavel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Budiš Pavel 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plaček Honza 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Veltšmíd Tomáš 2:0