17373040b1b4916f313f5fbb7e0a4ba53614aa02_small

Lyko Pavel


ani ne :)

Skupina Nadšenci 1A
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2020/2021 5 3 2 1 60.00%
2019/2020 20 15 5 1 75.00%
2018/2019 9 0 9 9 0.00%
2013/2014 32 16 15 8 50.00%
2012/2013 21 12 9 2 57.14%
Celkem: 87 46 40 21 52.87%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Moravec Petr
Říjen Vašíček Josef Sc:2
Říjen Švábek Michal
Říjen Holman Vít
Září Vencl Radek 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Popek Roman 2:0
Září Švábek Michal 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec-Srpen Urban František 2:1
Červenec-Srpen Švábek Michal 2:0
Červenec-Srpen Hruzík Lukáš 2:0
Červenec-Srpen Koběluš Jaromír 2:0
Březen-Červen Václavík Petr 0:2
Březen-Červen Vildomcová Lucie 2:0
Březen-Červen Sepeši Marian 2:0
Březen-Červen Stočes Jan 2:Sc
Únor Pácal Miloslav 2:Sc
Únor Konkolský Roman 2:0
Únor Maretka Adam 2:0
Únor Maniur Tomas 2:0
Leden Švábek Michal 2:1
Leden Pácal Miloslav 2:0
Leden Pavlačik Ondrej Sc:2
Leden Habrnál Libor 0:2
Prosinec Holík Pavel 0:2
Prosinec Veselý Roman 1:2
Prosinec Botor Milan 2:Sc
Prosinec Pernica Josef 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Komár Marcel Sc:2
Listopad Bolom Fabio Sc:2
Listopad Rohovský Petr Sc:2
Listopad Pácal Miloslav Sc:2
Listopad Mlčák Stanislav Sc:2
Říjen Rohovský Petr Sc:2
Říjen Adamec Lukáš Sc:2
Říjen Rucký Daniel Sc:2
Říjen Bakeš Radim Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Březen Chovanec Martin 2:1
Březen Vlnieška Milan 1:2
Březen Gelnar Marek 0:2
Březen Riedl Pavel 2:Sc
Březen Kahún Patrik 2:Sc
Únor Procák Vladimír 0:2
Únor Vybíral Aleš 0:2
Únor Tourek Jaroslav 0:2
Únor Václavík Marek 0:2
Únor Fojtík Radim 2:0
Leden Riedl Pavel 2:0
Leden Krkoška Libor 1:2 3
Leden Gelnar Marek 2:0
Leden Fojtík Radim 2:1
Leden Černý Martin 1:2
Prosinec Marušák Tomáš Sc:2
Prosinec Mlýnek Roman Sc:2
Prosinec Tourek Jaroslav Sc:2
Prosinec Fojtík Radim Sc:2
Prosinec Lach Tomáš 2:1
Listopad Mach Vladimír 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:0
Listopad Fojtík Radim 2:1
Listopad Černý Martin Sc:Sc
Říjen Vlnieška Milan 2:0
Říjen Křižanová Božena 2:0
Říjen Řehánek Ladislav 2:1
Říjen Plachký Jakub 2:1
Září Černý Martin Sc:2 1
Září Farago Vojtěch 2:Sc
Září Vybíral Aleš Sc:2
Září Mach Vladimír Sc:2 1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Mlýnek Roman 1:2
Červen Durlák Ivo 2:Sc 1
Červen Marušák Tomáš 1:2
Červen Tourek Jaroslav 2:1
Květen Kožela Lukáš 1:2
Květen Durlák Ivo 0:2
Květen Plecák Martin 2:1
Květen Mlýnek Roman 1:2
Duben Marušák Tomáš Sc:2
Duben Durlák Ivo 1:2
Duben Kožela Lukáš 2:1
Duben Krkoška Libor 2:0
Březen Durlák Ivo 0:2
Březen Marušák Tomáš 2:0
Březen Plecák Martin 2:Sc
Březen Mlýnek Roman Sc:2 1
Únor Klega Pavel 2:Sc
Únor Setlová Petra 2:Sc
Únor Farago Vojtěch 2:0
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Kožela Lukáš 2:0