A5fee8bbade21c478a25e7a409a746e7a8a0b507_small

Tourek Jaroslav

Skupina Přeborníci 2B
Pohlaví muž
Věk 40 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 15-20 let
Preferovaná doba dopoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2021/2022 9 6 3 0 66.67%
2017/2018 5 0 5 5 0.00%
2016/2017 44 17 24 11 38.64%
Letní badmintonování 2013 8 5 3 0 62.50%
2013/2014 48 31 17 2 64.58%
2012/2013 19 14 5 0 73.68%
Celkem: 133 73 57 18 54.89%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 6 5 1 0 83.33%
2016/2017 5 2 3 0 40.00%
2015/2016 24 16 8 0 66.67%
2014/2015 13 7 6 0 53.85%
2013/2014 36 19 15 0 52.78%
Celkem: 84 49 33 0 58.33%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Blažej Štěpán
Leden Kaňok Robin
Leden Holásek Ladislav
Leden Klimeš Adrian
Prosinec Telecký Tomáš 0:2
Prosinec Klimeš Adrian 1:2
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Waliszewski Petr 2:1
Listopad Telecký Tomáš 1:2
Listopad Holásek Ladislav 2:Sc
Listopad Filipčík Pavel 2:1
Listopad Hruška Jakub 2:0
Listopad Krkoška Libor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Září Pustka Jiri Sc:2
Září Horkel Zdeněk Sc:2
Září Broulík Aleš Sc:2
Září Zeman Marek Sc:2
Září Hanzl Jan Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Mlýnek Roman Sc:Sc
Červenec/Srpen Šmajstrla Miroslav Sc:Sc
Červenec/Srpen Kubín Vašek Sc:Sc
Červenec/Srpen Lach Tomáš 2:0
Červen Gottwald Tomáš 0:2
Červen Kratochvíl Jan Sc:2
Červen Benda Michal 0:2
Červen Ptáček Josef 0:2
Květen Zeman Marek 2:1
Květen Špála Tomáš 1:2
Květen Pindur Petr 2:0
Květen Durlák Ivo 0:2
Duben Hrabec Radomír 2:1
Duben Horkel Petr 2:0
Duben Bonobo Milan 2:1
Duben Broulík Aleš 1:2
Březen Horkel Zdeněk 0:2
Březen Pelikán Aleš 2:1
Březen Gulas Jan 2:1
Březen Gamrot Daniel 1:2
Únor Padrta Karel 2:1
Únor Baldrman Ondřej 0:2
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Priesol Daniel 2:0
Leden Špála Tomáš 1:2
Leden Holain Jiří 0:2
Leden Vojtěšek Petr 0:2
Leden Kožela Lukáš 2:Sc
Prosinec Horkel Petr 2:1
Prosinec Broulík Aleš 0:2
Prosinec Oswald Petr 2:0
Prosinec Horkel Zdeněk Sc:2
Listopad Koval Slávek Sc:2 1
Listopad Gamrot Daniel Sc:2
Listopad Vašek Martin Sc:2
Listopad Benda Michal Sc:2 2
Říjen Durlák Ivo 0:2
Říjen Kubín Vašek Sc:2
Říjen Pindur Petr Sc:2
Říjen Šmajstrla Miroslav 0:2
Září Zeman Marek 2:0
Září Vašek Martin 0:2
Září Gottwald Tomáš 2:0
Září Broulík Aleš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Lach Tomáš 2:0
Srpen Gottwald Tomáš 0:2
Srpen Řehánek Ladislav 2:1
Srpen Fojtík Radim 2:0
Červenec Lach Tomáš 0:2
Červenec Černý Martin 2:0
Červenec Gottwald Tomáš 2:0
Červenec Suchanek Bohdan 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Procák Vladimír 2:1
Červen Marušák Tomáš 0:2 2
Červen Kolesár David 0:2
Červen Černý Martin 2:0
Červen Fojtík Radim 2:1
Květen Vlnieška Milan 2:0
Květen Kolesár David 0:2
Květen Lach Tomáš 1:2
Květen Fojtík Radim 1:2
Květen Marušák Tomáš 2:1
Duben Kolesár David Sc:2 1
Duben Lach Tomáš 2:0
Duben Kožela Lukáš Sc:2 1
Duben Marušák Tomáš 2:0
Duben Žák Patrik 2:0
Březen Marušák Tomáš 2:0
Březen Vybíral Aleš 2:0
Březen Kožela Lukáš 2:1
Březen Černý Martin 2:0
Březen Lach Tomáš 2:1
Únor Václavík Marek 2:0
Únor Fojtík Radim 2:1
Únor Lyko Pavel 2:0
Únor Vybíral Aleš 1:2
Únor Procák Vladimír 2:0
Leden Lach Tomáš 2:0
Leden Mlýnek Roman 0:2
Leden Kožela Lukáš 1:2
Leden Marušák Tomáš 0:2
Leden Vybíral Aleš 2:0
Prosinec Lach Tomáš 2:1
Prosinec Fojtík Radim 2:0
Prosinec Lyko Pavel 2:Sc
Prosinec Marušák Tomáš 0:2
Prosinec Mlýnek Roman 1:2
Listopad Lach Tomáš 1:2
Listopad Vybíral Aleš 2:0
Listopad Kožela Lukáš 1:2
Listopad Mlýnek Roman 2:1
Listopad Marušák Tomáš 0:2
Říjen Mlýnek Roman 0:2
Říjen Chrenová Karina 2:0
Říjen Mach Vladimír 2:Sc
Říjen Plecák Martin 2:1
Září Řehánek Ladislav 2:0
Září Riedl Pavel 2:0
Září Židek Václav 2:0
Září Setlová Petra 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Marušák Tomáš 0:2
Červen Mlýnek Roman 0:2
Červen Lyko Pavel 1:2
Červen Durlák Ivo 2:Sc 2
Květen Suchanek Bohdan 2:0
Květen Krkoška Libor 1:2
Květen Vybíral Aleš 2:0
Květen Marušák Tomáš 1:2
Duben Doležal Ondřej 2:1
Duben Bajgar Lukáš 2:0
Duben Petruška Kamil 2:0
Duben Rožnai Ladislav 2:0
Březen Marec Ján 2:0
Březen Židek Václav 2:0
Březen Chrenová Karina 2:0
Březen Křižanová Božena 2:0
Únor Suchanek Bohdan 2:1 2
Únor Procák Vladimír 2:0
Únor Novotná Eva 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Karas Tomáš 0:2
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Kolek Martin 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Mikušek hynek 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Hrabuška Tomáš 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Riedl Michal 2:0
Ostravský kanár - 6. SINGLY B 2017/18 Seidler Přemysl 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Mlýnek Roman 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Vašíček Karel 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Gulas Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Kublák Filip 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI A 2016 Šmajstrla Miroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Seidler Přemysl 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Vašek Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Poláček Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bosak Rostislav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Seidler Přemysl 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Lach Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Kolesár David 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Poláček Jan 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Koval Slávek 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Gelnar Marek 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Škola Petr 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Mlynář David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Kaloč Marek 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Gulas Jan 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtík Radim 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 0:2
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Grapa Matěj 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kratochvíl Jan 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Mlýnek Roman 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Moják Adam 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Mlýnek Roman 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Herman Michal 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marsín Petr 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Plecák Martin 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 1:1