C727597be291fc61106b771dfb2bad6f01d95143_small

Kozelský Martin

Skupina Přeborníci 3B
Pohlaví muž
Věk 45 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 5-10 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 44 28 16 7 63.64%
2016/2017 21 15 6 3 71.43%
2015/2016 45 19 26 8 42.22%
2014/2015 44 23 19 9 52.27%
2013/2014 24 13 11 0 54.17%
Celkem: 178 98 78 27 55.06%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Panak Petr Sc:2
Červenec / Srpen Travinský Víťa 2:1
Červenec / Srpen Adamec Lukáš 2:Sc
Červenec / Srpen Krejčí Martin Sc:2
Červen Hruzík Lukáš 2:0
Červen Hrabuška Tomáš 2:Sc
Červen Chovanec Martin 2:Sc
Červen Adamec Lukáš 2:0
Květen Horák Martin Sc:2
Květen Fójcik Tadeusz Sc:2
Květen Klečková Stanislava Sc:2
Květen Krejčí Martin Sc:2
Duben Franek Pavel 2:Sc
Duben Juračka Robert Sc:2
Duben Horkel Zdeněk 0:2
Duben Krkoška Libor 1:2
Březen Blažej Štěpán 2:Sc
Březen Fousek Roman 0:2
Březen Třos Milan 1:2
Březen Pustka Jiri 0:2
Únor Hrabec Radomír 2:Sc
Únor Třos Milan 0:2
Únor Chovanec Martin 2:1
Únor Fousek Roman 0:2
Leden Hrabec Radomír 0:2
Leden Minařík František 2:0
Leden Bakeš Radim 2:0
Leden Vavruša Martin 2:0
Prosinec Stočes Jan 2:0
Prosinec Vavruša Martin 2:1
Prosinec Fójcik Tadeusz 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:0
Listopad Hruška Jakub 2:0
Listopad Peterek Jakub 2:1
Listopad Rohovský Petr 2:0
Listopad Kutěj Honza 2:0 2
Říjen Fójcik Tadeusz 1:2
Říjen Kret Martin 2:0 2
Říjen Procházková Iveta 2:0
Říjen Pácl Petr 2:0
Září Ausficírová Veronika 2:0
Září Kakáč Vladimír 2:0
Září Švec Rostislav 2:0
Září Vašenka Michal 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Rohovský Petr 2:0
Červenec/Srpen Pustka Jiri 2:1
Červenec/Srpen Lalík David 2:Sc
Červenec/Srpen Kolondra Vítězslav 2:0
Červen Kutěj Honza 2:Sc 1
Červen Goldbricht Ivo 2:0
Červen Koval Jiří 2:0
Červen Šmíd Petr 2:0
Květen Karas Tomáš 2:1
Květen Rohovský Petr Sc:2
Květen Miler Ctirad 2:1
Květen Fousek Roman 0:2
Duben Krul Tomáš 2:0
Duben Kubáček Vojtěch 2:0
Duben Pretsch Dalibor 0:2
Duben Hruška Jakub 2:0
Březen Czepiec Marian 0:2
Březen Pecuch Jiří 2:0
Březen Kňazovčík Jan 2:1
Březen Pretsch Dalibor Sc:2
Březen Lanča Jaroslav Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Porubský Martin 2:Sc
Červenec / Srpen Janoš Petr Sc:2
Červenec / Srpen Kostka Zdeněk 2:1
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 2:1
Červen Oswald Petr Sc:2
Červen Li Fusheng Sc:2
Červen Vojtěšek Petr Sc:2
Červen Stachovič Martin Sc:2
Červen Broulík Aleš Sc:2
Květen Krejčí Martin 2:0
Květen Skácel Petr 2:0
Květen Kostka Zdeněk 2:0
Květen Kříž Petr 2:0
Duben Li Fusheng 1:2
Duben Oswald Petr Sc:2
Duben Broulík Aleš 0:2
Duben Vašíček Jiří 1:2
Březen Gelnar Marek Sc:2
Březen Ptáček Josef 0:2
Březen Horkel Zdeněk 1:2
Březen Holain Jiří 0:2
Únor Litschmann Aleš 2:0
Únor Plaček Honza 0:2
Únor Priesol Daniel 2:1
Únor Svrček Jan 2:1
Leden Zeman Marek 0:2
Leden Chrobák David 0:2
Leden Oswald Petr 0:2
Leden Holain Jiří 0:2
Prosinec Brokeš Jiří 2:Sc
Prosinec Kňazovčík Jan 2:0
Prosinec Bakeš Radim 2:1
Prosinec Vašíček Jiří 2:0
Listopad Vlček Vojtěch 0:2
Listopad Oswald Petr 0:2
Listopad Chrobák David 0:2
Listopad Holain Jiří 0:2
Říjen Spáčil Lukáš 1:2
Říjen Bakeš Radim 2:0
Říjen Litschmann Aleš 2:0
Říjen Minkovič David 2:Sc
Září Zeman Marek 0:2
Září Litschmann Aleš 2:0
Září Stachovič Martin 1:2
Září Fojtášek Radim 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Oborný Tomáš 2:1
Červenec / Srpen Hajný Jan Sc:2
Červenec / Srpen Fojtášek Radim 2:Sc
Červenec / Srpen Fojtášková Blanka Sc:Sc
Červen Grohman Stanislav Sc:Sc
Červen Naar Lukáš 2:Sc
Červen Trnka René Sc:2
Červen Stachovič Martin Sc:2
Květen Litschmann Aleš 2:0
Květen Holain Jan 2:0
Květen Klečková Stanislava 2:0
Květen Cvitanovič Alena 2:0
Duben Vašíček Jiří 1:2
Duben Fojtášek Radim 2:1
Duben Priesol Daniel 0:2
Duben Kříž Dušan 2:0
Březen Broulík Aleš 0:2
Březen Brokeš Jiří 2:1
Březen Fojtášková Blanka 0:2
Březen Vlnieška Milan 0:2
Únor Fojtášek Radim 1:2
Únor Naar Lukáš 2:0
Únor Špála Tomáš 0:2
Únor Zůbek Jiří 2:0
Leden Chovanec Martin 2:0
Leden Procák Vladimír 1:2
Leden Brokeš Jiří 0:2
Leden Trnka René 2:0
Prosinec Petruška Kamil 2:0
Prosinec Židek Václav 1:2
Prosinec Grohman Stanislav 2:0
Prosinec Franek Pavel 2:1
Listopad Naar Lukáš 2:0
Listopad Vlček Jaroslav 2:Sc
Listopad Nociar Lukáš 2:0
Listopad Cunda David 0:2
Říjen Vaníček Dalibor Sc:2
Říjen Plachký Jakub Sc:2
Říjen Broulík Aleš Sc:2
Říjen Chovanec Martin Sc:2
Září Holain Jiří 1:2
Září Mlčák Stanislav 2:0
Září Naar Lukáš 2:0
Září Litschmann Aleš 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Krkoška Libor 0:2
Červen Chovanec Martin 0:2
Červen Minkovič David 1:2
Červen Židek Václav 2:1
Červen Riedl Pavel 2:1
Květen Krkoška Libor 2:0
Květen Vybíral Aleš 2:Sc
Květen Kyselý Petr 1:2
Květen Václavík Marek 2:Sc
Květen Ščigel Jiří 0:2
Duben Kukučka Pavel 2:Sc
Duben Slíva Radim 0:2
Duben Gelnar Marek 0:2
Duben Oswald Petr 2:0
Duben Krkoška Libor 1:2
Březen Fojtášek Radim 0:2
Březen Priesol Daniel 2:0
Březen Židek Václav 2:1
Březen Mach Vladimír 2:Sc
Únor Vaníček Dalibor 2:1
Únor Chrenová Karina 2:0
Únor Chovanec Martin 0:2
Únor Brokeš Jiří 2:1
Únor Chreno Petr 1:2