Ccdc1e27fd2d59ecb9ad644b6e8247a777b7d9dc_small

Kahún Patrik

Skupina Nadšenci 4C
Pohlaví muž
Věk 52 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend můžu hrát i o víkendech

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 25 7 18 14 28.00%
2015/2016 46 21 25 6 45.65%
2014/2015 46 19 27 20 41.30%
Letní badmintonování 2014 8 5 3 0 62.50%
Letní badmintonování 2013 8 6 1 1 75.00%
2013/2014 41 24 17 6 58.54%
Celkem: 174 82 91 47 47.13%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 6 2 3 0 33.33%
2013/2014 30 11 17 0 36.67%
Celkem: 36 13 20 0 36.11%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Únor Montag Marek Sc:2
Únor Marec Ján Sc:2
Únor Sladovník Richard Sc:2
Únor Žywczok Petr Sc:2
Leden Smékalová Monika Sc:2
Leden Šindelka Jan Sc:2
Leden Krul Tomáš Sc:2
Leden Procházková Iveta Sc:2
Prosinec Kňazovčík Jan Sc:2
Prosinec Bolom Fabio Sc:2
Prosinec Lalík David Sc:2
Prosinec Komár Marcel Sc:2
Listopad Vavruša Martin 0:2
Listopad Muryc Lukáš 2:Sc
Listopad Kňazovčík Jan 2:0
Listopad Májová Renáta Sc:2
Listopad Špaňhel Viktor Sc:2
Říjen Kučerová Iveta 2:0
Říjen Otisk Tomáš 2:0
Říjen Huňka Jindřich 0:2
Říjen Skácel Petr 2:Sc
Září Záveský Petr 2:Sc
Září Janoš Petr 0:2
Září Macura Jiří 1:2
Září Travinský Víťa 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Václavek Martin 2:0
Červenec / Srpen Malik Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Huňka Jindřich 2:0
Červenec / Srpen Blažej Štěpán 0:2
Červen Mlčák Stanislav 2:1
Červen Pretsch Dalibor 2:Sc
Červen Kolondra Vítězslav 1:2
Červen Szarowski Zbyněk Sc:2
Květen Mlčák Stanislav 2:0
Květen Vokál Daniel 2:0
Květen Šmíd Petr 2:Sc
Květen Botor Milan 2:1
Duben Adamec Lukáš 2:1
Duben Vlček Jaroslav Sc:2
Duben Kubíček Michal Sc:2
Duben Hopp Petr 0:2
Březen Pretsch Dalibor 1:2
Březen Smékal Petr 2:Sc
Březen Vlosinský Jiří 1:2
Březen Kříž Petr 1:2
Únor Slíva Radim 2:0
Únor Kolondra Vítězslav 2:0
Únor Horčičák Tomáš 2:0
Únor Krejčí Martin 1:2
Leden Skácel Petr Sc:2
Leden Franek Pavel 2:1
Leden Mlčák Stanislav 2:0
Leden Horčičák Tomáš Sc:2
Leden Li Fusheng 1:2
Prosinec Smékal Petr 2:0
Prosinec Klečková Stanislava 0:2
Prosinec Svrček Jan Sc:2
Prosinec Kříž Petr 0:2
Listopad Pelikán Aleš 0:2
Listopad Svrček Jan 0:2
Listopad Zůbek Jiří 0:2
Listopad Záveský Petr 2:0
Říjen Svrček Jan 0:2
Říjen Vašek Martin 0:2
Říjen Oborný Tomáš 0:2
Říjen Fojtášek Radim 2:0
Říjen Plachý Martin 0:2
Září Oborný Tomáš 1:2
Září Ptáček Libor 0:2
Září Petruška Kamil 2:1
Září Bakeš Radim 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Maceček Jan 2:Sc
Červenec / Srpen Petruška Kamil 2:0
Červenec / Srpen Kolondra Vítězslav 2:0
Červenec / Srpen Slíva Radim 1:2
Červen Oborný Tomáš 1:2
Červen Holain Jan 2:Sc
Červen Cvitanovič Alena Sc:2
Červen Kostka Zdeněk 1:2
Květen Kříž Dušan 2:Sc
Květen Kyselý Petr 0:2
Květen Mlynář David 0:2
Květen Trnka René Sc:2
Duben Kostka Zdeněk 2:0 2
Duben Máj Tomáš 2:Sc
Duben Závada Tomáš 2:1
Duben Holain Jan 0:2
Březen Hric Roman 2:Sc
Březen Smékal Petr 2:1
Březen Budiš Pavel 2:Sc
Březen Maceček Jan 2:0
Únor Cvitanovič Alena 2:0
Únor Ludvik Lukáš 2:Sc
Únor Májová Renáta Sc:2
Únor Guznar Jan 2:0
Leden Ptáček Josef Sc:2
Leden Kňazovčík Jan Sc:2
Leden Merta Marek Sc:2
Leden Kolondra Vítězslav Sc:2
Prosinec Plachký Jakub Sc:2
Prosinec Cunda David Sc:2
Prosinec Holain Jan Sc:2
Prosinec Chreno Petr Sc:2
Prosinec Vašíček Jiří Sc:2
Listopad Litschmann Aleš Sc:2
Listopad Václavík Marek Sc:2
Listopad Vaníček Dalibor Sc:2
Listopad Petruška Kamil Sc:2
Říjen Bakeš Radim Sc:2
Říjen Brokeš Jiří 2:1
Říjen Procák Vladimír Sc:2
Říjen Šťastný Jiří Sc:2
Říjen Klimeš Marcel Sc:2
Září Minkovič David 0:2
Září Vaníček Dalibor 2:Sc
Září Židek Václav 2:1
Září Chreno Petr 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Buglová Tereza 2:0
Srpen Lach Tomáš 0:2
Srpen Procák Vladimír 2:1
Srpen Vašíček Jiří 1:2
Červenec Chreno Petr 2:0
Červenec Lach Tomáš 0:2
Červenec Bakeš Radim 2:0
Červenec Procák Vladimír 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Suchanek Bohdan 1:2
Srpen Procák Vladimír 2:0
Srpen Plachký Jakub 2:1
Srpen Černý Martin Sc:Sc
Červenec Procák Vladimír 2:0
Červenec Tejzr Lukáš 2:Sc
Červenec Marec Ján 2:0
Červenec Křižanová Božena 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Petruška Kamil 2:0
Červen Václavík Marek 2:Sc
Červen Trnka René 0:2
Červen Stachovič Martin 2:Sc
Květen Vlček Jaroslav 2:1
Květen Broulík Aleš 2:1
Květen Kňazovčík Jan 2:0
Květen Litschmann Aleš 2:0
Duben Chreno Petr Sc:2
Duben Minkovič David 0:2
Duben Priesol Daniel 2:0
Duben Kyselý Petr Sc:2
Březen Gelnar Marek 1:2
Březen Chovanec Martin 0:2
Březen Riedl Pavel 2:Sc
Březen Vlnieška Milan 0:2
Březen Lyko Pavel Sc:2
Únor Kyselý Petr 2:Sc
Únor Barabáš Ladislav 2:Sc
Únor Oswald Petr 2:0
Únor Stachovič Martin Sc:2
Leden Franek Pavel Sc:2
Leden Chrenová Karina Sc:2
Leden Procák Vladimír 0:2
Leden Ščigel Jiří 2:0
Prosinec Riedl Pavel 1:2
Prosinec Vaníček Dalibor 2:0
Prosinec Mach Vladimír 1:2
Prosinec Židek Václav 2:1
Listopad Minkovič David 2:Sc
Listopad Chrenová Karina 2:0
Listopad Rubeš Pavel 0:2
Listopad Vlnieška Milan 0:2
Říjen Staš Jiří 2:0
Říjen Setlová Petra 2:0
Říjen Ščigel Jiří 0:2
Říjen Budiš Pavel 2:0
Září Budiš Pavel 2:0
Září Bakeš Radim 2:0
Září Naar Lukáš 2:0
Září Tračík Štěpán 2:0

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Nociar Lukáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlorek Patrik 1:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Moják Adam 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Černý Martin 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Šťastný Jiří 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šubertová Marcela 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Starovič Miroslav 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Krkoška Libor 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Svrček Jan 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášková Blanka 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Fojtášek Radim 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kupský Adam 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Nguyen Dan 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Vavrečka Pavel 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Platková Lucie 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Kofránek Radim 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Hanzel Miroslav 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Warmuž Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fajkoš Roman 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Svrček Jan 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kyselý Petr 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 0:2