76f3807c24caf9f0a5417dd64d107791ac9baf0e_small

Gelnar Marek

Skupina Mistři 2B
Pohlaví muž
Věk 35 let
Úroveň pravidelný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend pouze neděle

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 9 4 5 0 44.44%
2016/2017 44 26 18 0 59.09%
2015/2016 44 36 8 0 81.82%
2014/2015 47 40 7 0 85.11%
2013/2014 30 21 9 0 70.00%
Celkem: 174 127 47 0 72.99%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2016/2017 6 2 3 0 33.33%
2015/2016 18 12 6 0 66.67%
2014/2015 65 41 23 0 63.08%
2013/2014 12 5 7 0 41.67%
Celkem: 101 60 39 0 59.41%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Říjen Kublák Filip 2:Sc 1
Říjen Horkel Zdeněk 2:0
Říjen Lach Tomáš 2:1
Říjen Benda Michal 2:Sc
Říjen Durlák Ivo 0:2
Září Gottwald Tomáš 0:2
Září Chrobák David 1:2
Září Durlák Ivo 1:2
Září Vašek Martin 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Durlák Ivo 0:2
Červenec/Srpen Vašek Martin 1:2
Červenec/Srpen Hruška Roman 2:Sc
Červenec/Srpen Ptáček Josef 2:1
Červen Oswald Petr 0:2
Červen Hanzl Jan 2:1
Červen Pindur Petr 2:1
Červen Vojtěšek Petr 2:0
Květen Holain Jiří 0:2
Květen Gottwald Tomáš 2:1
Květen Hruška Roman 0:2
Květen Chrobák David 2:1
Duben Zeman Marek 2:Sc
Duben Chrobák David 0:2
Duben Šmajstrla Miroslav 2:1
Duben Vašek Martin 0:2
Březen Vojtěšek Petr 2:1
Březen Kubín Vašek 0:2
Březen Durlák Ivo 2:0
Březen Hanzl Jan 2:0
Únor Gottwald Tomáš 1:2
Únor Vašek Martin 0:2
Únor Kratochvíl Jan 2:0
Únor Chrobák David 2:0
Leden Chrobák David 0:2
Leden Ptáček Josef 0:2
Leden Šmajstrla Miroslav 2:0
Leden Mlýnek Roman 2:0
Prosinec Gamrot Daniel 2:1
Prosinec Zeman Marek 2:1
Prosinec Šmajstrla Miroslav 2:1
Prosinec Durlák Ivo 2:1
Listopad Lach Tomáš 2:1
Listopad Kubín Vašek 0:2
Listopad Durlák Ivo 1:2
Listopad Holain Jiří 2:0
Říjen Gamrot Daniel 1:2
Říjen Zeman Marek 2:0
Říjen Ptáček Josef 2:0
Říjen Chrobák David 1:2
Září Baldrman Ondřej 2:Sc
Září Chrobák David 0:2
Září Kratochvíl Jan 2:0
Září Šmajstrla Miroslav 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Ptáček Josef 1:2
Červenec / Srpen Oswald Petr 2:Sc
Červenec / Srpen Procák Vladimír 2:1
Červenec / Srpen Horkel Zdeněk 0:2
Červen Pelikán Aleš 2:0
Červen Ptáček Libor 2:Sc
Červen Vlček Vojtěch 2:1
Červen Procák Vladimír 2:0
Květen Holain Jiří 2:0
Květen Oswald Petr 2:0
Květen Ptáček Josef 0:2
Květen Horkel Zdeněk 2:0
Duben Zeman Marek 2:0
Duben Vlček Vojtěch 2:0
Duben Ptáček Josef 2:1
Duben Priesol Daniel 2:0
Březen Kozelský Martin 2:Sc
Březen Holain Jiří 2:0
Březen Ptáček Josef 2:0
Březen Horkel Zdeněk 2:0
Únor Broulík Aleš 2:0
Únor Chrobák David 1:2
Únor Zeman Marek 2:0
Únor Stachovič Martin 2:0
Leden Plaček Honza 2:0
Leden Vašíček Jiří 2:1
Leden Ptáček Josef 1:2
Leden Ptáček Libor 2:0
Prosinec Stachovič Martin 2:0
Prosinec Zeman Marek 2:0
Prosinec Vlček Vojtěch 2:1
Prosinec Chrobák David 0:2
Listopad Ptáček Josef 0:2
Listopad Spáčil Lukáš 2:0
Listopad Ptáček Libor 2:1
Listopad Vašíček Jiří 2:0
Říjen Oswald Petr 2:0
Říjen Stachovič Martin 2:0
Říjen Šťastný Jiří 2:1
Říjen Vašíček Jiří 2:1
Září Klimeš Marcel 2:0
Září Šťastný Jiří 1:2
Září Holain Jiří 2:0
Září Cunda David 2:0
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Holain Jiří 2:0
Červenec / Srpen Marušák Tomáš 2:0
Červenec / Srpen Šťastný Jiří 1:2
Červenec / Srpen Klimeš Marcel 1:2
Červen Šťastný Jiří 0:2
Červen Ptáček Josef 2:0
Červen Vlnieška Milan 2:1
Červen Klimeš Marcel 2:0
Květen Šťastný Jiří 2:0
Květen Ščigel Jiří 2:0
Květen Cunda David 2:0
Květen Vlnieška Milan 2:0
Duben Halfar Pavel 2:1
Duben Šťastný Jiří 2:0
Duben Marušák Tomáš 2:0
Duben Cunda David 2:0
Březen Holain Jiří 2:0
Březen Marušák Tomáš 2:1
Březen Klimeš Marcel 2:1
Březen Halfar Pavel 2:0 6
Únor Marušák Tomáš 2:1 1
Únor Riedl Pavel 2:1
Únor Klimeš Marcel 1:2
Únor Rubeš Pavel 2:0
Leden Vlnieška Milan 2:1
Leden Ščigel Jiří 2:0
Leden Klimeš Marcel 2:0
Leden Marušák Tomáš 2:1 5
Leden Holain Jiří 2:1
Prosinec Vlnieška Milan 2:1
Prosinec Marušák Tomáš 0:2
Prosinec Rubeš Pavel 2:0
Prosinec Lach Tomáš 2:Sc
Prosinec Ščigel Jiří 2:1
Listopad Vlnieška Milan 2:0
Listopad Minkovič David 2:0
Listopad Lach Tomáš 0:2
Listopad Plecák Martin 2:1
Listopad Marušák Tomáš 2:0
Říjen Rubeš Pavel 2:0
Říjen Krkoška Libor 2:0
Říjen Minkovič David 1:2
Říjen Černý Martin 2:1
Září Brokeš Jiří 2:0
Září Stachovič Martin 2:0
Září Chovanec Martin 2:0
Září Oswald Petr 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Vlnieška Milan 2:1
Červen Lach Tomáš 1:2
Červen Holain Jiří 2:1
Červen Kyselý Petr 2:Sc
Červen Šťastný Jiří 2:0
Květen Šťastný Jiří 2:1
Květen Procák Vladimír 0:2
Květen Žák Patrik 2:Sc
Květen Černý Martin 0:2
Květen Kožela Lukáš 2:1
Duben Oswald Petr 2:0
Duben Kukučka Pavel 2:Sc
Duben Kozelský Martin 2:0
Duben Krkoška Libor 2:0
Duben Slíva Radim 2:0
Březen Kahún Patrik 2:1
Březen Riedl Pavel 2:0
Březen Lyko Pavel 2:0
Březen Chovanec Martin 1:2
Březen Vlnieška Milan 0:2
Únor Tauber Lukáš 2:0
Únor Šťastný Jiří 0:2
Únor Ščigel Jiří 2:1
Únor Rubeš Pavel 2:0
Únor Mach Vladimír 2:Sc
Leden Krkoška Libor 0:2
Leden Černý Martin 0:2
Leden Lyko Pavel 0:2
Leden Riedl Pavel 2:1
Leden Fojtík Radim 2:1 2

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Šmajstrla Miroslav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Gulas Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Marušák Tomáš 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kremzer Filip 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A 2017 Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Vlček Vojtěch 1:1
7. turnaj JEDNOTLIVCI A Hála Martin 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ondrušek Bronislav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Poštulka Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Nesládek Matěj 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Václavík Marek 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrobák David 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Šmajstrla Miroslav 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Cunda David 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Harazim David 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Chrobák David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Harasim Tomáš 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Teuchner Dan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár David 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Klimek Vojtěch 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Vlček Vojtěch 2:0
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Sieklik Jan 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
7. turnaj JEDNOTLIVCI B Harazim David 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Bosak Rostislav 2:0
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Grygar Petr 1:1
6. turnaj JEDNOTLIVCI A Kolesár Radek 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Hajný Jan 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Grohman Stanislav 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Václavík Marek 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Seidler Přemysl 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Kremzer Filip 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Holain Jiří 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI B - MASTERS Svrček Jan 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Gulas Jan 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Ondrušek Bronislav 1:1
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Bulejko Tomáš 2:0
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Fojtík Radim 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Lach Tomáš 0:2
4. turnaj JEDNOTLIVCI A - MASTERS Klimeš Marcel 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Ptáček Josef 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Lach Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Gottwald Tomáš 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Tourek Jaroslav 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Pindur Petr 0:2
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Celárek Ondřej 1:1
2. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Pavlorek Patrik 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Seidler Přemysl 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Holain Jiří 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Lach Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Padrta Karel 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Steiger Jindřich 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Luňáček Jakub 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Warmuž Jiří 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Bulejko Tomáš 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Farago Vojtěch 2:0
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Solanský Petr 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Vaníček Dalibor 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Trojan Pavel 0:2
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Kožela Lukáš 1:1
9. turnaj JEDNOTLIVCI A Durlák Ivo 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Procák Vladimír 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Fojtík Radim 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gaube Marek 1:1
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Gulas Jan 2:0
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Hruška Roman 0:2
8. turnaj JEDNOTLIVCI A Marušák Tomáš 1:1