927d582551acd41d26a3a4786cb89c0edcf9f704_small

Židek Václav


Mohu všední dny po 15:00

Skupina Přeborníci 3A
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 3-5 let
Preferovaná doba odpoledne
Preferovaná délka rezervace 30 minut
Víkend pouze soboty

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 22 7 15 3 31.82%
Letní badmintonování 2013 8 4 4 0 50.00%
2013/2014 43 16 27 2 37.21%
2012/2013 23 12 11 0 52.17%
Celkem: 96 39 57 5 40.63%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Turnajové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2014/2015 6 2 4 0 33.33%
2013/2014 12 7 5 0 58.33%
Celkem: 18 9 9 0 50.00%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Leden Zůbek Jiří Sc:2
Leden Plachký Jakub Sc:2
Leden Fojtášková Blanka 0:2
Leden Bakeš Radim 0:2
Leden Kolbábek Jakub Sc:2
Prosinec Franek Pavel 2:1
Prosinec Kozelský Martin 2:1
Prosinec Petruška Kamil 1:2
Prosinec Grohman Stanislav 0:2
Listopad Kyselý Petr 1:2
Listopad Chovanec Martin 1:2
Listopad Klimeš Marcel 0:2
Listopad Brokeš Jiří 2:0
Listopad Krkoška Libor 0:2
Říjen Stachovič Martin 2:Sc
Říjen Holain Jiří 0:2
Říjen Kňazovčík Jan 2:0
Říjen Vlček Jaroslav 2:0
Září Chreno Petr 0:2
Září Minkovič David 0:2
Září Kahún Patrik 1:2
Září Vaníček Dalibor 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Ščigel Jiří 0:2
Srpen Křižanová Božena 2:Sc
Srpen Mikulecký Oldřich 2:0
Srpen Kostka Zdeněk 2:0
Červenec Bajgar Vít 2:Sc
Červenec Plachký Jakub 0:2
Červenec Fojtík Radim 0:2
Červenec Řehánek Ladislav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Riedl Pavel Sc:2
Červen Krkoška Libor 1:2
Červen Chovanec Martin 0:2
Červen Kozelský Martin 1:2
Červen Minkovič David 1:2
Květen Vaníček Dalibor 1:2
Květen Fojtášek Radim 2:0
Květen Minkovič David 0:2
Květen Bakeš Radim 2:0
Duben Branc Petr 2:0
Duben Naar Lukáš 2:1
Duben Vaníček Dalibor 1:2
Duben Farago Vojtěch 1:2
Březen Priesol Daniel 1:2
Březen Mach Vladimír 2:Sc
Březen Kozelský Martin 1:2
Březen Fojtášek Radim Sc:2
Únor Vlnieška Milan 0:2
Únor Kukučka Pavel 0:2
Únor Franek Pavel 1:2
Únor Žák Patrik 0:2
Únor Riedl Pavel 1:2
Leden Plachký Jakub 2:1
Leden Tauber Lukáš 0:2
Leden Chreno Petr 2:0
Leden Máj Tomáš 2:0
Prosinec Mach Vladimír 2:Sc
Prosinec Vaníček Dalibor 0:2 2
Prosinec Riedl Pavel 1:2
Prosinec Kahún Patrik 1:2
Listopad Kyselý Petr 0:2
Listopad Křižanová Božena 2:0
Listopad Plachký Jakub 2:0
Listopad Máj Tomáš 2:0
Říjen Vaníček Dalibor 2:0
Říjen Bajgar Lukáš 2:0
Říjen Chreno Petr 0:2
Říjen Minkovič David 0:2
Říjen Franek Pavel 2:1
Září Riedl Pavel 0:2
Září Setlová Petra 2:0
Září Tourek Jaroslav 0:2
Září Řehánek Ladislav 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Franek Pavel 2:0
Červen Vlnieška Milan 0:2
Červen Zubáň Jakub 2:Sc
Červen Farago Vojtěch 0:2
Květen Bajgar Vít 0:2
Květen Glas Petr 0:2
Květen Černý Martin 0:2
Květen Rožnai Ladislav 1:2
Duben Staš Jiří 2:0
Duben Kašpar Luděk 2:0
Duben Zubáň Jakub 2:1
Duben Plecáková Michaela 2:0
Březen Křižanová Božena 2:0
Březen Tourek Jaroslav 0:2
Březen Marec Ján 2:0
Březen Chrenová Karina 1:2
Únor Orság Dalibor 2:0
Únor Židek Jan 2:0
Únor Bajgar Vít 0:2 3
Únor Křetinský David 0:2
Leden Kašpar Luděk 2:0
Leden Mach Vladimír 0:2
Leden Ekrtová Tereza 2:Sc

Turnajové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Kubáček Vojtěch 2:0
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Ptáček Josef 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Porubský Martin 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Herejk Zdeněk 1:1
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Stoczek David 0:2
5. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Chrenová Karina 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 1:1
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Plachký Jakub 2:0
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Šrámek Viktor 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Marsín Petr 0:2
3. turnaj JEDNOTLIVCI B Kolbábek Jakub 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dětská Kamila 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Dvorská Míša 2:0
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Jakel Radim 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Zůbek Jiří 0:2
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Bodrog Miroslav 1:1
1. turnaj JEDNOTLIVCI B Koval Slávek 0:2