364bf9c87097ceb69c19a8a924161320680d26fe_small

Marec Ján


=´))

Skupina Nadšenci 5C
Pohlaví muž
Věk 36 let
Úroveň příležitostný hráč
Zkušenosti hraji 1-2 let
Preferovaná doba je mi jedno
Preferovaná délka rezervace 60 minut
Víkend o víkendech nehraji

Ligové žebříčky

Sezóna Odehrané zápasy Vyhrané zápasy Prohrané zápasy Skrečované zápasy Úspěšnost
2017/2018 43 7 33 24 16.28%
2016/2017 46 19 27 4 41.30%
2015/2016 46 15 29 4 32.61%
2014/2015 43 17 25 2 39.53%
Letní badmintonování 2014 9 2 7 0 22.22%
Letní badmintonování 2013 8 3 5 1 37.50%
2013/2014 39 14 25 2 35.90%
2012/2013 25 8 16 3 32.00%
Zkušební kola 12 2 8 3 16.67%
Celkem: 271 87 175 43 32.10%
* Do statistik jednotlivých sezón jsou započítávány pouze výsledky 8 nejlepších kol.

Ligové zápasy

Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Vlček Lukáš Sc:2
Červenec / Srpen Lembard Tomáš Sc:2
Červenec / Srpen Chum Tomisová Renáta Sc:2
Červen Kakáč Vladimír Sc:2
Červen Vrána Josef Sc:2
Červen Pavelka Robin Sc:2
Červen Tota Martin 1:2
Květen Kleibertová Věra Sc:2 2
Květen Serbus Michal Sc:2 1
Květen Vlček Lukáš Sc:2 1
Květen Lembard Tomáš Sc:2 1
Duben Ausficírová Veronika 1:2
Duben Papachristodoulou Nikos 2:Sc
Duben Kakáč Vladimír 1:2
Duben Maniur Tomas Sc:2
Březen Vychodil Tomáš 0:2
Březen Maťovka Marek Sc:2
Březen Václavek Martin Sc:Sc
Březen Koběluš Jaromír 1:2
Únor Cinkraut Jakub Sc:2
Únor Telecký Matyáš Sc:2
Únor Velička Petr 2:Sc
Únor Ausficírová Veronika 1:2
Leden Vančura Martin Sc:2
Leden Vašíček Josef Sc:2
Leden Vítek Martin Sc:2
Leden Pácl Petr Sc:2
Prosinec Dolkoš Dominik 0:2
Prosinec Harabiš Michal 2:Sc
Prosinec Zinglar David Sc:Sc
Prosinec Holík Pavel 2:Sc
Listopad Guniš Ondřej 0:2
Listopad Vašenka Michal Sc:2
Listopad Křižanová Božena Sc:2
Listopad Holásek Ladislav Sc:2
Říjen Kalvar Tomáš 2:1
Říjen Kleibertová Věra 0:2
Říjen Schwarz Stanislav 1:2
Říjen Moják Petr 1:2
Září Riegel Jiří Sc:Sc
Září Šulc Zbyněk 2:1
Září Franek Pavel 0:2
Září Pernica Josef 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec/Srpen Kalvar Matěj 2:0
Červenec/Srpen Krul Tomáš 2:Sc
Červenec/Srpen Travinský Víťa Sc:2
Červenec/Srpen Kotásek Mirek 0:2
Červen Krul Tomáš 2:1
Červen Chalupa Vítězslav 2:1
Červen Kučerová Iveta 1:2
Červen Vencl Radek 2:0
Červen Botor Milan 1:2
Květen Hust Tomas 2:Sc
Květen Budiš Pavel 1:2
Květen Stanieková Magda 2:Sc
Květen Smékalová Monika 2:1
Duben Křižanová Božena 0:2
Duben Nociar Lukáš 0:2
Duben Chalupa Vítězslav 2:1
Duben Vencl Radek 1:2
Březen Holeš Jiří 0:2
Březen Šulc Zbyněk 2:0
Březen Vlosinská Andrea 1:2
Březen Pácl Petr 0:2
Březen Grošaft Jiří 1:2
Únor Kahún Patrik 2:Sc
Únor Žywczok Petr 0:2
Únor Sladovník Richard 0:2
Únor Montag Marek 2:Sc
Leden Vencl Radek Sc:2
Leden Hájek Jiří 2:Sc
Leden Kalvar Matěj 0:2
Leden Budiš Pavel 1:2
Prosinec Klemens Pavel 2:Sc
Prosinec Sladovník Richard 2:0
Prosinec Kakáč Vladimír 2:1
Prosinec Tota Martin 2:1
Listopad Peterek Jakub 2:1
Listopad Kleibertová Věra 1:2
Listopad Hruška Jakub 1:2
Listopad Hruzík Lukáš 1:2
Říjen Hruška Jakub 0:2
Říjen Chrenová Karina 1:2
Říjen Urban František 1:2
Říjen Fajmon Jan 1:2
Září Holeš Jiří Sc:2
Září Mrajca Jiří 2:Sc
Září Borová Petra 0:2
Září Karas Tomáš Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Hruška Jakub 0:2
Červenec / Srpen Budiš Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Hájek Jiří 2:Sc
Červenec / Srpen Šmíd Petr 1:2
Červen Kleibertová Věra 0:2
Červen Kučerová Martina 1:2
Červen Meier Vladimir 2:1
Červen Guniš Ondřej 2:0 1
Květen Pulcer Pavel 0:2
Květen Havránek Aleš 2:Sc
Květen Uher Radim 1:2
Květen Petruška Kamil 2:Sc
Duben Velek Martin 1:2
Duben Merta Marek 2:Sc
Duben Růžička Lukáš Sc:Sc
Duben Kleibertová Věra 0:2
Duben Šulc Zbyněk 2:Sc
Březen Klemens Pavel 0:2
Březen Vontor René 2:1
Březen Strapáčová Blanka 0:2
Březen Hájek Jiří 0:2
Březen Fajmon Jan 1:2
Únor Hopp Petr 0:2
Únor Sobek Jan Sc:2
Únor Filipčík Pavel Sc:2
Únor Kubáček Vojtěch 0:2
Leden Vontor René 2:1
Leden Otisk Tomáš 2:1
Leden Hrabec Tomáš 1:2
Leden Kučerová Iveta 0:2
Prosinec Holeš Jiří 2:1
Prosinec Hrčka Libor 1:2
Prosinec Guniš Ondřej 2:1
Prosinec Vokál Daniel 1:2
Listopad Garba Dušan 1:2
Listopad Janoš Petr 0:2
Listopad Kučerová Martina 0:2
Listopad Kučera Martin 2:Sc
Říjen Miler Ctirad 0:2
Říjen Fójcik Tadeusz 1:2
Říjen Filipčík Pavel 1:2
Říjen Kleibertová Věra 1:2
Září Kubáček Vojtěch 2:0
Září Kučerová Iveta 1:2
Září Kučerová Martina 1:2
Září Bolom Fabio 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červenec / Srpen Budiš Pavel Sc:Sc
Červenec / Srpen Kotásková Kateřina 1:2
Červenec / Srpen Pulcer Pavel 1:2
Červenec / Srpen Lembard Ondřej 0:2
Červen Boštík Kamil 0:2
Červen Kubáček Vojtěch 1:2
Červen Sedláček Břetislav 2:1
Červen Procáková Eva 1:2
Květen Němec Pavel 2:Sc
Květen Mikeska Jan 2:Sc
Květen Papcunová Eva 1:2
Květen Andrýsek Miroslav 2:Sc
Duben Otisk Tomáš 1:2
Duben Beck Jiří 2:1
Duben Kříž Petr 1:2
Duben Pavlík Libor 0:2
Březen Šrámek Viktor 2:Sc
Březen Lembard Ondřej 2:1
Březen Polok Filip 2:1
Únor Němec Petr 2:1
Únor Křižanová Božena 0:2
Únor Andrýsek Miroslav 2:0
Únor Drastich Lukáš 0:2
Leden Tračík Štěpán 2:1
Leden Beck Jiří 0:2
Leden Šrámek Viktor 2:1
Leden Ludvik Lukáš 0:2
Prosinec Lalík David 1:2
Prosinec Beránek Vít 1:2
Prosinec Vojíř Josef 2:0
Prosinec Pavlík Libor 2:1
Listopad Záveský Petr 2:1
Listopad Závada Tomáš 0:2
Listopad Cvitanovič Alena 0:2
Listopad Pala Přemysl 1:2
Říjen Hájek Jiří 0:2
Říjen Klečková Stanislava 0:2
Říjen Kučerová Martina 0:2
Říjen Zeman Marek 0:2
Září Guznar Jan 2:1
Září Blažej Štěpán 2:Sc
Září Hrnčárková Zuzana Sc:2
Září Chrenová Karina 0:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Kubulus Tomáš 0:2
Srpen Mlčák Stanislav 0:2
Srpen Záveský Petr 0:2
Srpen Chreno Petr 0:2
Srpen Májová Renáta 0:2
Červenec Buglová Tereza 1:2
Červenec Blažej Štěpán 0:2
Červenec Kleibertová Věra 2:1
Červenec Procáková Eva 2:1
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Srpen Tračík Štěpán 2:0 2
Srpen Klimscha Dominik 1:2 2
Srpen Tejzr Lukáš 2:Sc
Srpen Procáková Eva 0:2
Červenec Křižanová Božena Sc:2
Červenec Procák Vladimír 0:2
Červenec Kahún Patrik 0:2
Červenec Tejzr Lukáš 2:Sc
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Smidžár Pavel 2:1
Červen Tračík Štěpán 2:1
Červen Procáková Eva 1:2
Květen Kotásková Kateřina 2:0
Květen Chrenová Karina 0:2
Květen Nociar Lukáš 0:2
Květen Plachý Martin 0:2
Duben Moják Adam 2:Sc 2
Duben Kotek Honza 1:2
Duben Fuks Petr 2:1 1
Duben Bajgar Lukáš Sc:2
Březen Holub Radek 2:Sc
Březen Santariusová Hana 1:2
Březen Harok Tomáš 2:0 1
Březen Rozprým Martin 2:Sc
Únor Orság Dalibor 0:2
Únor Suchomel Václav 0:2
Únor Židková Dana 0:2
Únor Pavlík Libor 2:1
Leden Dvorník Miroslav 1:2
Leden Němcová Klára 2:1
Leden Kahaj Libor 0:2
Leden Tračík Štěpán 2:1 3
Prosinec Mayerová Petra 2:1
Prosinec Němec Pavel 2:1
Prosinec Mlčák Stanislav 0:2
Prosinec Blažej Štěpán 0:2
Listopad Židková Dana 0:2
Listopad Dvorník Miroslav 1:2
Listopad Stachovič Martin 0:2
Listopad Kukučka Pavel 0:2
Říjen Bakeš Radim 0:2
Říjen Litschmann Aleš 0:2
Říjen Mikulecký Oldřich 0:2 1
Říjen Máj Tomáš 1:2
Září Plecáková Michaela 2:Sc
Září Staš Jiří Sc:2
Září Rubeš Pavel 0:2
Září Plachký Jakub 1:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Červen Zdvihal Tomáš 0:2
Červen Setlová Petra 0:2
Červen Procák Vladimír 0:2
Červen Bajgar Lukáš Sc:Sc
Květen Králová Lucie 2:Sc 2
Květen Herejk Zdeněk 0:2 2
Květen Máj Tomáš 2:Sc 2
Duben Holub Radek 2:1 1
Duben Spáčilová Kamila 0:2
Duben Dolenský Petr 1:2
Duben Vlnieška Milan 0:2
Březen Tourek Jaroslav 0:2
Březen Chrenová Karina 0:2
Březen Křižanová Božena 0:2
Březen Židek Václav 0:2
Únor Glas Petr 0:2
Únor Mach Vladimír 0:2
Únor Kaděrová Jana 2:1
Leden Kleibertová Věra 2:1
Leden Chrenová Karina 0:2
Leden Židek Jan 2:0
Leden Plecáková Michaela 2:1
Prosinec Kubínek David 2:Sc
Prosinec Brynda Pavel Sc:2
Prosinec Černý Martin Sc:2
Soutěž Soupeř Výsledek utkání
Listopad Brynda Pavel 0:2
Listopad Garai David 2:1
Listopad Kleibertová Věra 2:1 2
Listopad Glas Petr 0:2 1
Říjen Křetinský David Sc:2
Říjen Krkoška Libor 0:2
Říjen Kožela Lukáš 0:2
Říjen Bajgar Lukáš 0:2
Září Habrnál Libor Sc:Sc
Září Marsín Petr 0:2
Září Setlová Petra Sc:Sc
Září Kožela Lukáš 0:2